Õpetajate päev Jõgeva Põhikoolis 2023

Jõgeva Põhikoolis toimus 5. oktoobril õpetajate päev. Tegevus algas kell 08.00 aatriumis, kus koolimaja anti üle sel päeval pedagoogi rolli astuvatele 9. klasside õpilastele eesotsas uue direktori Rasmus Alan Truusiga. Seejärel algas õppetöö. Tundide toimumise eest vastutas õppejuht Säde Külvet.
Samal ajal tegutses aulas õpetajatele mõeldud programmiga õpetajate päeva uus huvijuht Kaspar Piik. Kuldvillak aitas virgutada mälu, tele- ja raadioajakirjanik Märt Treier motiveeris ja avardas mõttemaailma. Lisaks tõi värskust vaimsele tervisele väike joogatund. Aulaprogrammi lõpetasid kooliteater Liblikapüüdja 2. A klassi trupp etendusega “Lapsesuu” Lianne Saage-Vahuri ja Tiiu Õunapi juhendamisel.
Kui päev oli õpilaste jaoks läbi, liikusid õpetajad Endlasse Männikjärve matkarajale, mille eesmärk oli olla metsas kohal ning märgata asju, mida tavaliselt võib-olla ei märka. Vaikuse leidmise ja märkamise matka metsas juhtis Aimar Säärits.
Loodame, et väärtuslikke kogemusi ammutasid sellest päevast kogu koolipere. Kes nii uues ametis või tavapärasest töökeskkonnast väljaspool olles.