Huviringid

Huviringid osalejad ringijuhid toimumise aeg toimumise koht
Muusika        
Mudilaskoor 1.-3. klassid Mare Talve K 14-15  
Tütarlastekoor 5.-9. klassid Merike Katt T 17.15 muusikakoolis
Lauluring 5.-9. klassid Ulla Simone Möldre K 15-16 Klass nr 202
Tants        
Rahvatants Marulised 3. -5. klassid Ave Anslan N 12-15 aula
Rahvatants 2. klass Ave Anslan E 12:00-13:00, N 12-15 aula
Noormehed 8.-9. klass Tiina Kull   aula
Rahvatants Kerged kondid 8. klassid Tiina Kull E 8. ja 9. tund, N 8. tund aula
Rahvatants Kennutajad 6a klass Tiina Kull E 7. tund aula
Võimlemisrühm 7. klassid Marika Järvet T ja N 15.00-16.00 kultuurikeskus
Rahvatants 9. klassid Marika Järvet T ja N 16.15-17.30 kultuurikeskus
Sport        
Võrkpall algajad   Tiiu Õunap K 13.00-15.00  Piiri 1 võimla
      N 14:00-15:00 Piiri 1 võimla
Tennis 2.-6. klass Hillar Sibul E 18-19.00 Piiri 1 võimla
      K 16-17.30 Piiri 1 võimla
  8.-9. klass Hillar Sibul T 14.30-16.00 Virtus
      N 15.30 -16.45 Virtus
Tehnika        
Robootika   Tamar Paal R 14-15:30 Raamatukogu
CNC – Tehnoloogia (3D – Printer, Laser graveerimine)   Tamar Paal E 15-16:30 Arvutiklass
         
Puidutööring   Mari Raamat K 15.00-16.30 Klass nr 108
Fotoring 6.-9. klass Mari Raamat N 15:00-16.30 Arvutiklass
         
Noorkotkad 2.-4. kl poisid Kristian Vaarpuu K 14.00 Aia 36A
  5.-9. kl poisid   K 16.00 Aia 36A
         
Liiklusring 3.klassid Annika Kaasik E, K ja N kell 13.00 klass nr 175
         
Liblikapüüdja 3.-4. klasside trupp Lianne Saage-Vahur K 4.tund aula
  5.-6. klasside trupp Lianne Saage-Vahur K 7. tund aula
  7.-9. klasside trupp Lianne Saage-Vahur T 7. tund, K 8. tund aula
  9. klassi trupp + gümnaasium Lianne Saage-Vahur T 16.00-19.00, N 16.00-19.00 aula
         
Viburing   Tiina Laurisson T 13.00-18.00 Lasketiir
      K 13.00-16.00 Lasketiir
      N 13.00-18.00 Lasketiir
Kergejõustiku treeningud toimuvad Jõgeva Kergejõustikuklubi Harta juures. Info piretkoll@hot.ee, 55521469
  1.-4 klass Piret Koll E 15.00 Staadion/Piiri tn võimla  
      R 14.00 Staadion/Piiri tn võimla  
  5.-9. klass Piret Koll T 15.00 Staadion/Piiri tn võimla  
      K 15.00 Staadion/Piiri tn võimla  
      R 15.00 Staadion/Piiri tn võimla  
      P 15.00 Staadion/Piiri tn võimla  
           
Korvpalli treeningud toimuvad Jõgeva Valla Spordilubi juures. Info http://jvsk.edu.ee/tunniplaan
  1.-6. klass Märt Tralla E 15.00-16.30 Rohu tn võimla  
      R 15.00-16.30 Rohu tn võimla