Huviringid

HUVIRING OODATUD OSALEJAD JUHENDAJA TOIMUMISAEG TOIMUMISKOHT
KOOLITEATER
Liblikapüüdja 1. A klass Lianne Saage- Vahur T 12.10- 12.55 Rohu tn aula
Liblikapüüdja 4.-5. klass Lianne Saage- Vahur E 13.05- 13.50 Rohu tn aula
Liblikapüüdja 5.-6. klass Lianne Saage- Vahur E 14.00- 14.45 Rohu tn aula
Liblikapüüdja 7.- 9. klass Lianne Saage- Vahur T 14.00- 15.00 Rohu tn aula
Liblikapüüdja 8.- 12. klass Lianne Saage- Vahur T 16.00- 18.00 Rohu tn aula
N 16.00- 18.00 Rohu tn aula
RAHVATANTS
Kerged Kondid 1. klass Ave Anslan N 12.10- 12.55 Rohu tn aula
Kerged Kondid 2.- 3. klass Ave Anslan T 13.05- 13.50 Rohu tn aula
N 13.05- 13.50 Rohu tn aula
Kerged Kondid 3.- 4.klass Ave Anslan K 13.05- 13.50 Rohu tn aula
R 13.05- 13.50 Rohu tn aula
Kerged Kondid 5.- 7. klass Ave Anslan K 15.00- 15.45 Rohu tn aula
R 14.00- 14.45 Rohu tn aula
MUUSIKA
Mudilaskoor 1.- 4. klass Merle Nisu, Enely Eessaar E 13.05-13.50 muusikaklass 202
K 13.05- 13.50 muusikaklass 202
Solistid, ansambel kõik huvilised Merle Nisu, Enely Eessaar kokkuleppel muusikaklass 202
Lastekoor 4.- 9. klass Merike Katt K 15.45- 17.15 muusikakool
TEADUS JA TEHNOLOOGIA
Teadusring Kolm Põrsakest 1.-2. klass I Piret Lääne E 13.05-13.50 klassiruum 173
1.-2. klass II Piret Lääne R 12.10-12.55 klassiruum 173
Unicorn Squads 3.-4. klass Tiina Kull K 13.00- 14.30 klassiruum 201
Robootika (Lego Spike) 5.-8. klass Tiina Kull N 15.00- 16.30 klassiruum 239
KUNST ja MEEDIA
Fotoring 4.- 9. klass Mari Raamat E 14.00- 15.30 arvutiklass
Meediaring 5.-9. klass Birgit Meitus R 14.00- 14.45 klassiruum 317
Loovusring 2.-3. klass Marge Väljaots N 13.05-13.50 klassiruum 169
RATTALIIKLUS
Liiklusring 3. klass Annika Kaasik E/ T/ K 13.05- 13.50 klassiruum 175
SPORT
Viburing kõik huvilised Tiina Laurisson T/K/N 13.00 Piiri tn keldrikorrus
T/K/N 14.00 Piiri tn keldrikorrus
T/N kl 17.00 Piiri tn keldrikorrus
NOORED KOTKAD
Noored Kotkad 2.- 4. klasside poisid/ alustajad Kristian Vaarpuu K 13.15- 14.15 Kaitseliit, Aia 36a
Noored Kotkad 4.- 9. klasside poisid/ edasijõudnud 1 Kristian Vaarpuu K 14.15- 15.15 Kaitseliit, Aia 36a
Noored Kotkad 4.- 9. klasside poisid/ edasijõudnud 2 Kristian Vaarpuu K 15.15- 16.15 Kaitseliit, Aia 36a