Huviringid

Huviringid

HUVIRINGIDOODATUD OSALEJADJUHENDAJATOIMUMISAEGTOIMUMISKOHT
     
KOOLITEATER    
Liblikapüüdja2. A klassSten Siirak, Ave AnslanT 12.10-12.55Rohu tn aula
Liblikapüüdja3. -4. klassSten Siirak, Ave AnslanE 13.05-13.50Rohu tn aula
Liblikapüüdja5.-6. klassSten Siirak, Ave AnslanE 14.00-14.45Rohu tn aula
Liblikapüüdja7.-9. klassSten Siirak, Ave AnslanT 14.00-15.45Rohu tn aula
Liblikapüüdja9.- 12. klassSten Siirak, Ave AnslanT 16.00-18.00
Rohu tn aula
   N 16.00-18.00
     
RAHVATANTS    
Kerged Kondid1.-2. klassidAve AnslanR 12.10-12.55Rohu tn aula
Kerged Kondid3.- 4. klassid
Ave Anslan
K 14.00-14.45
Rohu tn aula
  N 13.05-13.50
Kerged Kondid5. klassid
Ave Anslan
N 14.00-14.45
Rohu tn aula
  R 14.00-14.45
Kerged Kondid6.-8. klassid
Ave Anslan
N 15.00-15.45
Rohu tn aula
  R 15.00-15.45
     
MUUSIKA    
Solistide ring1.-3. klassEnely EessaarK 13.05-13.50muusikaklass 201
Mudilaskoor1.-5. klassMerle NisuE 13.05-13.50muusikaklass 202
Solistide ring4.-9. klassMerle NisuK 13.05-13.50muusikaklass 202
Lastekoor4.- 9. klassMerike KattK 15.45-17.15muusikakooli
KoolibändpillimängijadAivar MihkelsonK 15.00-15.45aula
     
TEADUS JA TEHNOLOOGIA    
Unicorn Squads3.-4. klassAnn-Liis RaamatE 14.00-15.30lugemissaal
Robootika (Lego Spike)5.-8. klassMaria-Elisabeth VooderE 15.00-16.30klassiruum 220
Teadusring Kolm Põrsakest1.-2. klass
Marge Väljaots
E 13.00-13.45
klassiruum 169
 3.-4. klassK 13.00-13.45
Punase Risti esmaabiring4.-8. klassiTriin KaarepereE 14.00-14.45klassiruum 318
Heli- ja valgustehnika7.-9. klassDaniel AganitšK 15.00-15.45heliruum/aula
     
SPORT    
Viburingkõik huvilisedTiina LaurissonT/K/N 13.00
Piiri tn keldrikorrus
   T/K/N 14.00
   T/K/N 17.00
Kabering1.-3. klassKalle LokkT 13.05-13.50klassiruum 170
     
ETTEVÕTLUS    
Karjäärinõustamine7. klassMerilin Priimäetunniplaanklassiruum 223
Minifirma7.-9. klassSten SiirakE 15.00-15.45ruum 234
     
KUNST JA MEEDIA    
Meediaring5.-9. klassBirgit MeitusR 14.00-14.45klassiruum 317, arvutiklass
Moedisain7.-9. klassMariann SerpK 15.00-16.30klassiruum 113
     
RATTALIIKLUS    
Liiklusring3. klass
Annika Kaasik
K 13.00-13.45
klassiruum 175
  N 13.00-13.45
  R 13.00-13.45
     
NOORED KOTKAD    
Noored Kotkad2.- 4. klasside poisid/ alustajadKristian VaarpuuK 13.15-14.15Kaitseliit, Aia 36a
Noored Kotkad4.- 9. klasside poisid/ edasijõudnud 1Kristian VaarpuuK 14.15-15.15Kaitseliit, Aia 36a
Noored Kotkad4.- 9. klasside poisid/ edasijõudnud 2Kristian VaarpuuK 15.15-16.15Kaitseliit, Aia 36a