Sündmuste plaan

Toimumisaeg Sündmus/tegevuse nimetus Sihtgrupp Tegevuse lühikirjeldus Koht
konkreetsed osalejad kooliastmeti/ klassiti vm mida ja kuidas tehakse? kus sündmus toimub
01. sept Esimese koolipäeva aktused ülekooliline 1. klasside aktus astmestikul

2.-9. klassidel väliaktus

astmestik, majaesine
7.-9. sept Klassipiltide ja õpilaspiletipiltide tegemine kogu kool kõikide klasside pildistamine, soovijad saavad teha õpilaspileti jaoks pilte aula
08. sept Õpilasesinduse esimene koosolek 4.-9. klassid uute liikmetega tutvumine ruum 234
14. sept Lastevanemate üldkoosolek, kell 17.30 vanemad vanematele info jagamine aula
16. sept Spordipäev  4.-9. klassid staadionil viiakse läbi erinevaid spordivõistlusi staadion
17. sept Spordipäev 1.-3. klassid staadionil viiakse läbi erinevaid spordivõistlusi staadion
21.-22. sept Loodusõpetuse tasemetöö 7. klassid klassid
23.-24. sept Loodusõpetuse tasemetöö 4. klassid klassid
28.-29. sept Matemaatika tasemetöö 7. klassid klassid
30.sept-1. okt Matemaatika tasemetöö 4. klassid klassid
OKTOOBER
05. okt Õpetajate päeva tähistamine ülekooliline 9. klasside õpilased annavad 1. tunni, õpetajatele on tänukontsert ja väljasõit
16. okt Kooli sünnipäev ülekooliline kooli sünnipäeva tähistamine, hommik algab koolilaulu laulmisega
19.-25. okt KOOLIVAHEAEG
NOVEMBER
09. nov Perepäev lapsevanemad Vanemad ja lapsed saavad osaleda erinevates töötubades
11. nov Mardipäeva trall 1.-3. klassid mängujuhid viivad läbi temaatilisi mänge aula
13. nov E-õppepäev
20.-21. nov Betti Alveri luulepäevad Tähetund 7.-9. klassid luuleetenduste võistlus
27. nov Trimestri lõpuaktused 1.-3. klassid
DETSEMBER
01. dets Jõulutule viimine klassidesse 1.-9. klassid igasse klassi  luuletuse saatel põleva küünla viimine
1.-4. dets Maja kaunistamine 1.-9. klassid temaatiline maja kaunistamine- iga klass kaunistab oma klassi, võib olla ka loovtöö
14.-18. dets Jõulutervituste viimine asutustesse jõulusoovid viiakse linna asutustesse
21. dets 4.-6. klasside jõulupidu 4.-6. klassid klasside esinemised saalis, muusikaõpetaja juhendab muusikalisi etteasteid aula
21. dets 7.-9. klasside jõulupidu 7.-9. klassid klasside esinemised saalis, muusikaõpetaja juhendab muusikalisi etteasteid aula
22. dets Jõuluhommik 1.-3. ja 4.-9. klassid
23. dets- 10. jaan KOOLIVAHEAEG
JAANUAR
VEEBRUAR
12. veebr Sõbrapäev ülekooliline
16. veebr Vastlapäev 1.-3. klassid
19. veebr EV aastapäeva aktused ülekooliline pidulikud aastapäeva aktused erinevatele vanusegruppidele
22.-28. veebr KOOLIVAHEAEG
26.-27. veebr Betti Alveri luulepäevad Tuulelapsed 1.-9. klasside kooliteatrid üle Eesti luuleetenduste võistlus
MÄRTS
märts Uute õpilaste avalduste vastuvõtt
04. märts Trimestri lõpuaktused algklassid
12. märts Emakeelepäev ülekooliline
16. märts E-õppepäev ülekooliline
APRILL
12.-16. aprill Käsitöönäitus kogu kool näitus  õpilaste töödest (käsitöö, puutöö ja metallitöö)
13. apr Loovtööde kaitsmine
15. apr Jõgeva Põhikool liigub ülekooliline
19.-25. apr KOOLIVAHEAEG
30. apr Nõidade pidu 1.-3. klassid tantsud ja mängud kostümeeritud nõidadele
MAI
18. mai Kooliolümpia kogu kool
21. mai Liblikapüüdja teatriõhtu kultuurikeskus
25. mai Juhtkonna vastuvõtt olümpiaadidel ja võistlustel edukalt osalenud õpilased pidulik juhtkonna vastuvõtt kultuurikeskuses
25. mai Viimaste tundide päev 9. klassid pidulikud tunnid
28. mai eesti keele eksam 9. klassid aula
28. mai Jõgeva PK meistrivõistlused 1.-3. klassid sportlikud tegevused staadionil staadion
JUUNI
03. juuni matemaatika eksam 9. klassid aula
09.-10. juuni Valikeksam 9. klassid
09.-10. juuni Pädevuslaager Udu talus 4.-8. klassid laager Kuremaa järve ääres, pädevusi arendavad tegevused ja õppetunnid. Laagrisse liigutakse jalgratastega või matkates. Udu talu
11. juuni Viimane koolipäev
16. juuni kell 14.00 Lõpuaktus 9AB

kell 17.00 Lõpuaktus 9CDG

9. klasside õpilased ja nende vanemad