Toome kummikeksu vahetundidesse!

Liikuma kutsuva koolina püüame leida võimalikult palju erinevaid võimalusi, et pakkuda oma õpilastele vahvaid aktiivseid tegevusi.

Tallinn Moon Rotary Klubi loodi 2017. aastal ning sinna kuuluvad aktiivsed ja tegusad noored liikmed, kes koos tahavad panustada paremasse ühiskonda, paremasse maailma. Toome koolidesse kummikeksu ja footbagi mängud, et arendada lastes liikumistahet, aga ka koostöö- ja suhtlusoskusi. 

Kas sina mäletad, kui vahva oli kooliajal sõpradega vahetunnis keksu mängida? Meie õpetajad küll mäletavad! Kui paljud meie õpilased ei tea sellest mängust midagi… Selleks, et ka neile seda toredat tegevust tutvustada, registreerisimegi end vahetund.ee lehel.

Oma panuse võivad anda nii juriidilised kui eraisikud.

Projekti toetamiseks leia meid siit lehelt:

https://vahetund.ee/jogeva-pohikool/

Projektis kogutud toetuse eest soetatakse koolile keksukummid ja footbagid koos mängujuhendite ja varustuse hoiukarpidega, et vahendid oleksid kõigile huvilistele kättesaadavad. Koos mängimine tekitab lastes liikumisharjumust, arendab nende koostöö- ja suhtlemisoskusi ning parandab keskendumisvõimet.

Projekti summa on igas koolis erinev, sõltudes laste arvust ja ruumide paigutusest. Keskmiselt on iga 100 lapse kohta arvestatud 15 keksukummi ja 12 footbagi palli, lisaks karbid ja trükised mängujuhenditega.

Igaüks saab oma panuse anda kasvõi pisikese toetuse näol. Oma toetuse saad teha pangaülekandega. Lisainfot vaata kooli alalehelt.

Toetajate nimed avalikustatakse projekti veebilehel toetatud kooli lehel. Kui soovid jääda anonüümseks toetajaks, kirjuta ülekande selgitusse toetaja nime asemel “anonüümne”. Sellisel juhul ei avalikustata sinu nime toetajana.

Kui kooli toetusena laekub suurem summa kui kooli fond ette näeb, lisatakse ülejääv toetuse summa teiste koolide fondi vastavalt koolide liitumise järjekorras.