Ajapärlid

13. juunil toimus Jõgevamaa liikumispidu “Ajapärlid”, kus osalesid ka meie kooli rahvatantsurühmad.
Ilmataat kostitas pidulisi hoogsa vihmasajuga, aga vaprad tantsijad ei lasknud sellest ennast heidutada ning tantsisid ikka naerulsui ja rõõmuga.
Selle peoga sai rahvatantsijate hooaeg läbi ja jääme ootama traditsioonilist suvelaagrit.
Ilusat ja päikeselist suve kõigile! 😎