Lõpuaktus

🌷 5. juunil toimus 1.–8. klasside õppeaasta lõpetamise aktus.
Pidulikul aktusel esines 1.–3. klasside mudilaskoor ning direktor andis üle kiituskirjad õpilastele, kes paistsid õppeaasta jooksul silma heade õpitulemustega.
Täname kõiki õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid panuse eest lõppenud õppeaastasse ning soovime kosutavat suvevaheaega! ☀️