Õpetajate päev

🌸5. oktoobril tähistasime õpetajate päeva. Hommikul andis direktor Kuuno Lille pidulikult ameti üle Lisete Stammile, seejärel helistati esimese tunni alguse märguandeks kella. Sel päeval olid lühendatud koolitunnid ja tunde andsid 9. klassi õpilased.
🌸Õpetajad veetsid aega aulas. Hommikukohvi järel korraldas asendusdirektor koos õppejuhiga õpetajatele põneva viktoriini, kus küsimused oli vaja üles otsida kooli uuelt siseliikumisrajalt. Kui parimad võistkonnad olid tunnustatud, jagasid keeleõpetajad kolleegidele muljeid ning kogemusi kevadistelt õppereisidelt Maltale ja Šotimaale. Aulas lõpetas õpetajate päeva kooliteater Liblikapüüdja noorte lõbus etteaste koos südamliku tänamisega. Seejärel ootas õpetajaid väljasõit Eesti Rahva Muuseumisse, et einestada ning külastada Eero Epneri kureerimisel Enn Kunila näitust “Värvide ilu”.
🌸 Üheksandike algatusel koguti õpetajatelt lugusid ja mõtteid, kuidas jõuti selle ametini ning miks on õpetaja hea olla. Kogutud kirjutised on seinale sätitud kogu kooliperele lugemiseks.
💟 Soovime kõigile õpetajatele rõõmusädet igasse päeva! 💟
📷 Mari Raamat