Külalised meie koolis

AIDI VALLIK

📚 5. mail külastas meie kooli 8. klassi õpilasi kirjanik Aidi Vallik, kes jutustas kaasahaaravalt ja inspireerivalt oma kirjanikuks kujunemise teekonnast ning raamatulugude loomisest. Aidi Vallik on äsja esilinastunud noorte filmi “Tagurpidi torn” stsenarist.
📚 Aitäh koostöö eest Jõgeva Linnaraamatukogu!

MAARIUS PÄRN

🎭 6. mail käis meie kooli teatriõpilastel külas näitleja Maarius Pärn. Maarius on lõpetanud gümnaasiumi Jõgeval, seejärel omandanud näitlejaameti Viljandi Kultuuriakadeemias ja praegu töötab improteatris IMPEERIUM.
🎭 Maariuse improteatri töötubades osalesid põhikooli kolm truppi Kooliteatrist Liblikapüüdja. Erinevate mänguliste tegevuste peamine eesmärk oli pöörata tähelepanu keskendumis- ja kiire reageerimisoskuse olulisusele näitleja töös. Kõik kolm koosolemist olid kaasahaaravad, üllatavad ja lõbusad. Improteatris on kõik võimalik!
🎭 Aitäh, Maarius Pärn ja andekad teatrinoored!

SASS HENNO

12. mail esines meie koolis kirjanik ja MTÜ Julge Rääkida asutaja Sass Henno, kes külalislektorina andis noortele pooleteise tunni pikkuse vägivallavastase loengu alapealkirjaga “Kuidas näha nähtamatut?”. Oli mõtlemapanev…
Sass Henno külastas meid Jõgeva valla noorte omaalgatuse projekti raames. Projekti eestvedajaks oli Jõgeva Põhikooli vilistlane Getter Angerjas.
🌞Aitäh, Sass Henno ja Getter Angerjas!