Jõgeva Põhikooli jõulud

Jõgeva Põhikoolis on alanud küll vaheaeg, kuid enne seda toimus meil mitmeid toredaid tegevusi, millest koolipere sai osa võtta.

13. detsembril toimus 1.-3. klasside jõulupidu. Koolis toimus klassidel jõuluorienteerumine. Külla tulid nii Pipi Pikksukk ja Jõuluvana. Ühiselt mängiti kui ka tantsiti. Õhtut juhtisid Kaspar Piik ja Rasmus Alan Truus.

15. detsembril näitasid õpetajad enda “koledaid” jõulukampsuneid ka teistele.

18. detsembril toimus II kooliastme jõulupidu, kus riietati end Disney multikategelasteks. Laval esinesid Loora&Kauro Duo. Õhtut juhtis Jõgeva Põhikooli vilistlane Daniel Aganitš.

19. detsembril toimus aga III kooliastme jõulupidu. Riietuse teemadeks olid Must lips ja James Bond 007. Sündmus algas Jõgeva Põhikooli bändi debüütmänguga. Peaesinejaks oli ansambel Ahoi. Õhtut juhtisid Jõgeva Põhikooli vilistlased Joosep Katt ja Märt Lepik.
Kogu jõulukuu koolimajas lõpetasime 20. detsembril Jõuluhommikuga. Sel päeval oli võimalik igal kooliastmel kohtuda Ahhaa teadusteatriga. Kui III kooliastmel oli võimalus Kaunite Kunstide Kodus kohtuda Lasteaed Rohutirts väikeste lauljatega, siis II kooliaste nägi esimest korda Jõgeva Põhikooli bändi saavutusi. Lisaks said nii 4.-6. kui ka 7.-9. klasside õpilased näha kooliteater Liblikapüüdja etendust “Õnnelik, kes oskab lennata”.

Jõgeva Põhikool soovib kõigile kaunist vaheaega, kauneid jõule ja näeme taas uuel aastal!