Mälumäng

21. mail toimunud õppeaasta viimases mälumängus 7-9. klassidele tuli kõikide muude küsimuste seas teada näiteks, et kui eesti vanarahvas läks üssama, tsõõka või põnks-põnks tegema, siis mindi kiikuma.
Kohvilähkreid, odratolguseid ja tõrvakõplasi võib leida loomulikult Hiiumaalt ja parimale lasteraamatule välja antav auhind on Aasta Rosin, ei olnud samuti nupukamatele üllatuseks.
Lisaks sai ajurakke ragistada, et kes oli see balletti, jazzi ja näitlemist õppinud räppar, kes 1996. aastal suri tulistamise tagajärjel (Tupac Shakur) või mis nime võinuks kanda Ateena linn, kui oleks võitnud teine kaalumisel olnud jumala nimi (Poseidon) ning multifilmisõbrad ja maailma tuntuimate randade Ipanema ja Copacabana austajad teadsid vihjete põhjal, et järgmised olümpiamängud toimuvad Rio de Janeiros.

Mängu tulemused:
I koht 9C 42 punkti
II koht 9B 39 punkti
III koht 9A 36 punkti
IV koht 8C 35 punkti
V koht 7A 32 punkti
VI koht 7C 29 punkti
VIII koht 8D 15 punkti

Kuna oli õppeaasta viimane mäng, siis selgusid ka terve hooaja parimad kokkuvõttes. Selleks, et mahtuda esikolmikusse, tuli osaleda võimalikult paljudel mängudel ja loomulikult saavutada võimalikult kõrgeid kohti.

2014/15 õppeaasta parimad on:
I koht 8C klass
II koht 9C klass
III koht 9B klass

20.05 toimunud 5.-6. klassi mälumängu tulemused:
I koht- 6c
II-III – koht 6a ja 6b
IV koht – 5a
V koht – 5c

Üldvõitja 6c

Kohtumiseni järgmise õppeaasta mälumängudes!