Konsultatsiooniajad

Konsultatsioonid ja järelevastamised toimuvad kokkuleppel õpetajaga järgmistel aegadel.

EesnimiPerekonnanimiÕppeaine(d)NädalalpäevAlguse kellaaegLõpu kellaaeg
Maire Baidaeesti keelkolmapäev13:5514:40
EnelyEessaarmuusikaõpetusneljapäev13:0513:50
AuliIsakaringlise keel, ajalugu, inimeseõpetus, loodusõpetusneljapäev13:0014:00
AnneliJäme eesti keel ja kirjandus 9Bkokkuleppel
AnnikaKaasikklassiõpetaja ainedreede13:0013:45
KerstiKabelklassiõpetaja ained 1Creede12:1012:55
KerliKasaringlise keelesmaspäev13:5014:30
NeemeKattkeemia, informaatikareede14:0014:45
SiljaKiidjärvinglise keelkolmapäev14:0015:30
LyKittuseesti keel, matemaatikareede12:1012:55
MareKolberginformaatika 4ABC, 5ABCDneljapäev14:0014:45
MareKolbergmatemaatika 9Areede14:0014:45
MerikeKompusloodusõpetusneljapäev13:5014:20
KoiduLäänegeograafia, loodusõpetusneljapäev14:4515:30
PiretLääneinglise keelkolmapäev13:0513:50
JanneMaasingkunstreede14:0014:45
BirgitMeituseesti keel, kirjandusneljapäev14:0014:45
EgertMerelaidinglise keelneljapäev14:0014:45
KaitMetslaklassiõpetaja ainedneljapäev13:0013:45
GajaMäeseppvene keelesmaspäev14:0014:45
AngelaMägiinglise keelkolmapäev14:0014:45
AngelaMägivene keelreede14:0014:45
MerleNisumuusikaesmaspäev14:0014:45
ViktorNõmmkehaline kasvatusreede13:0513:50
VivianPaaksimatemaatika 6ABCkolmapäev14:0014:30
VivianPaaksimatemaatika 4Bkolmapäev13:0013:30
TamarPaaltehnoloogianeljapäev14:4515:45
AstraPernmatemaatikaesmaspäev13:5015:20
MarisPriikäsitöö ja kodundusesmaspäev14:0014:45
EsterPärnmatemaatika 7BCDreede14:0014:45
EsterPärnmatemaatika 5ACkolmapäev14:00 14:45
Ester Pärnmatemaatika 8Cesmaspäev14:0014:45
KreetePärtelpoegkehaline kasvatusesmaspäev14:0015:00
MariRaamattööõpetusneljapäev15:0015:45
IngaReinumägieesti keel, kirjandusneljapäev14:0014:45
EhaRosineesti keel, matemaatikaesmaspäev12:0012:45
LianneSaage-Vahureesti keel ja kirjandusneljapäev14:0015:00
Eike Salukäsitöö ja kodunduskolmapäev14:0014:45
MerjeSeppklassiõpetaja ained 3Cesmaspäev13:0013:45
EvelinSiirakmatemaatika 5. klassneljapäev13:0513:50
EvelinSiirakmatemaatika 6.-7. klassteisipäev14:0014:45
JanaTiidoajalugu, ühiskonnaõpetusneljapäev14:0015:00
HeliToitfüüsika, loodusõpetuskolmapäev14:0014:45
EstriVahtvene keelneljapäev14:5015:30
EstriVahtvene keelreede13:0513:50
SofiaValkInglise keelesmaspäev14:0015:30
SofiaValkInglise keelkolmapäev14:0015:30
SilveVeinjärvajalugu, ühiskonnaõpetusreede14:0014:45
KristiVõsaloodusõpetus, inimeseõpetusesmaspäev14:0014:45
RainerVõsastekehaline kasvatusreede14:0014:30
SiljaVõsastebioloogia, loodusõpetus, inimeseõpetusesmaspäev14:0015:00
MargeVäljaotsloodusõpetus 4Ateisipäev13:0013:45

Järeltöid on võimalik teha ka kogu koolile ühistel aegadel: E 14.00-14.45 ja K 14.50-15.35. Järeltöö tegemise kuupäev tuleb aineõpetajaga eelnevalt kokku leppida.