Konsultatsiooniajad

Konsultatsioonid ja järelevastamised toimuvad kokkuleppel õpetajaga järgmistel aegadel.

EesnimiPerekonnanimiÕppeaine(d)NädalapäevAlguse kellaaegLõpu kellaaeg
MaireBaidaeesti keelreede14:0014:45
ÄlisEespäev    
JoosepHeinsaluinglise keelkolmapäev13:5014:45
AuliIsakar    
AnneliJämeeesti keel, kirjanduskolmapäev14:0014:45
AnnikaKaasikkonsultatsioonesmaspäev12:1012:55
KerstiKabeleesti keel, matemaatikateisipäev13:0014:00
KerliKasaringlise keelesmaspäev14:4515:45
NeemeKattkeemiateisipäev14:0015:30
NeemeKattinformaatikareede14:0014:45
SiljaKiidjärv inglise keelkolmapäev14:5015:35
Silja Kiidjärv inglise keel 3Cteisipäev13:0513:50
Silja Kiidjärv inglise keel 6Aneljapäev14:0014:45
LyKittuseesti keel, matemaatikateisipäev12:1012:55
MareKolbergmatemaatika 8A, 9Dneljapäev14:5015:35
MareKolberginformaatika 4ABC, 5ABCkolmapäev13:5514:35
PiretKollkehaline kasvatus   
MerikeKompusloodusõpetusneljapäev13:5014:30
TiinaKullajalugu, ühiskonnaõpetuskolmapäev14:0015:00
BirgitKäärikeesti keel, kirjandusneljapäev14:0014:45
DianaLõhmussoome keel   
EneLõokeeesti keel ja kirjandusteisipäev14:0014:45
KoiduLäänegeograafia, loodusõpetusesmaspäev14:4515:30
PiretLääneinglise keelneljapäev13:0513:50
JanneMaasingkunstiõpetuskolmapäev14:5515:40
Minna MarleenMeremaainglise keelesmaspäev14:0015:00
KaitMetslainglise keel 3b, eesti keel 2bneljapäev12:1012:55
KaitMetslainglise keel 4b, matemaatika 2bteisipäev13:0013:45
GajaMäeseppvene keel 6A, 7C, eesti keel, matemaatika, loodusõpetus 4Akolmapäev14:0014:45
AngelaMägiinglise keelkolmapäev14:5015:30
AngelaMägivene keelneljapäev14:0014:45
Ulla SimoneMöldremuusika esmaspäev14:0014:45
ViktorNõmmkehaline kasvatusneljapäev14:0015:00
VivianPaaksimatemaatikaesmaspäev14:0014:45
VivianPaaksimatemaatikakolmapäev14:0014:45
Tamar Paaltehnoloogiaõpetuskolmapäev12:5514:00
Tamar Paaltehnoloogiaõpetusesmaspäev14:4515:45
AstraPernmatemaatikateisipäev14:0015:00
AstraPernmatemaatikaesmaspäev14:0015:00
MarisPriikäsitöö ja kodundusesmaspäev14:4515:45
EsterPärnmatemaatika 6BCD ja 7Cesmaspäev14:0014:45
KreetePärtelpoegkehaline kasvatusteisipäev13:0014:00
MariRaamattehnoloogiaõpetusteisipäev14:0015:30
AnnagretaRaudsepinginglise keelneljapäev14:0015:00
RiinaReimandsaksa keel   
IngaReinumägieesti keel, kirjandusneljapäev14:0014:45
Eve Roosmatemaatikaesmaspäev14:0015:30
EhaRosineesti keel, matemaatika, loodusõpetus, inimeseõpetus, kunst, tööõpetuskolmapäev13:0013:45
LianneSaage-Vahureesti keel ja kirjandusneljapäev14:0015:00
EikeSalukäsitöö ja kodundusneljapäev14:4515:30
MerjeSeppeesti keel, matemaatikateisipäev12:1513:00
EvelinSiirakmatemaatika 4Cesmaspäev12:1012:55
EvelinSiirakmatemaatikakolmapäev14:0014:45
MareTalvemuusika 3C 4ABC 5BC 6ABreede14:0014:45
JanaTiidoajalugu; ühiskondneljapäev14:0014:45
JanaTiidoajalugu; ühiskondesmaspäev14:4515:15
HeliToitfüüsika, loodusõpetusesmaspäev13:5014:50
Märt Trallakehaline kasvatus   
EstriVahtvene keelreede14:0014:45
EstriVahtvene keelreede14:1015:00
SofiaValkinglise keelesmaspäev14:0016:00
SilveVeinjärvajalugu, ühiskonnaõpetusreede14:0014:45
Kristi Võsainimeseõpetus, loodusõpetus, karjääriõpetusesmaspäev14:0014:45
RainerVõsastekehaline kasvatusreede14:0014:30
SiljaVõsastebioloogia, loodusõpetus, inimeseõpetusesmaspäev14:0016:00
MargeVäljaotsüldõpetus   
TiiuÕunapüldõpetusneljapäev13:0014:00