“Jõgeva Põhikool liigub” tulemused

      “Jõgeva Põhikool liigub” tulemused kommenteerimine on välja lülitatud

19. aprillil toimunud orienteerumismatka “Jõgeva Põhikool liigub” võitis juba kolmandat aastat järjest Daniel Aganitš 9B klassist ajaga 0:33:28. Tütarlastest oli parim Kadi-Liis Viiar 9D klassist ajaga 0:38:51 (üldarvestuses 10. koht). Kokku läbis raja 367 õpilast ja õpetajat.
Pildid on nagu ikka leitavad fotokroonikast.

 Koht    NR Nimi                      Klass      Tulemus             
 1.   358 Daniel  Aganitš           9.B        00:33:28
 2.   392 Kirill  Matiitšin         9.C        00:33:31 +00:03
 3.   233 Arti  Põldes              7.B        00:35:37 +02:09
 4.   242 Lauri  Kaljurand          7.C        00:35:48 +02:20
 5.   320 Siim  Kolberg             8.C        00:36:51 +03:23
 6.   259 Margus  Rosin             7.C        00:37:30 +04:02
 7.   283 Andrus  Möller            8.A        00:37:32 +04:04
 8.   380 Roman  Andrejev           9.C        00:37:43 +04:15
 9.   309 Kermo  Truhatšev          8.B        00:37:47 +04:19
10.   423 Kadi-Liis  Viiar          9.D        00:38:51 +05:23
11.   314 Hendrik  Aru              8.C        00:39:05 +05:37
12.   295 Kärtyn  Kaljusalu         8.B        00:39:09 +05:41
13.   319 Kaarel  Kaljuvee          8.C        00:39:21 +05:53
14.   331 Magnus  Traks             8.C        00:39:22 +05:54
15.   389 Tõnis  Kiisküla           9.C        00:39:41 +06:13
16.   359 Romet  Allingu            9.B        00:39:52 +06:24
17.   364 Kenert  Karu              9.B        00:40:04 +06:36
18.   341 Erki  Kütt                9.A        00:40:27 +06:59
19.   282 Kevin  Metsar             8.A        00:40:44 +07:16
20.   251 Rome-Andro  Moora         7.C        00:41:00 +07:32
21.   274 Annabel  Kallo            8.A        00:41:18 +07:50
22.   304 Joonas  Pärtelpoeg        8.B        00:41:23 +07:55
23.   294 Ander  Järv               8.B        00:41:25 +07:57
24.   307 German  Smoljar           8.B        00:41:28 +08:00
25.   107 Karl-Eerik  Kukk          5.C        00:41:36 +08:08
26.   293 Elisabet  Hein            8.B        00:42:05 +08:37
27.    26 Villu-Gregor Laube        8.E        00:42:57 +09:29
28.   227 Georg  Lani               7.B        00:43:03 +09:35
29.   158 Roland  Pärt              6.B        00:43:06 +09:38
30.   185 Mattias  Pihlak           6.C        00:43:07 +09:39
31.   197 Eero  Heimonen            7.A        00:43:14 +09:46
32.   239 Karl Erik Tammaru         7.B        00:43:15 +09:47
33.   248 Tõnis  Kure               7.C        00:43:17 +09:49
34.    43 Aleksander Grits          4.C        00:44:12 +10:44
35.   424 Kristo  Voitk             9.D        00:44:16 +10:48
36.   412 Karl  Lani                9.D        00:44:18 +10:50
37.   414 Grete  Mägi               9.D        00:44:32 +11:04
38.   420 Maria  Sootla             9.D        00:44:33 +11:05
39.   198 Oliver  Heljand           7.A        00:44:52 +11:24
40.    35 Alex Kaarepere            4.A        00:45:02 +11:34
41.   316 Romet  Hannula            8.C        00:45:09 +11:41
42.   169 Kristofer  Frank          6.C        00:45:11 +11:43
43.   317 Johanna  Helm             8.C        00:45:16 +11:48
44.   244 Helis  Kiis               7.C        00:45:17 +11:49
45.    73 Greete  Sepp              5.A        00:45:19 +11:51
46.    52 Johanna Elisabeth Võsaste 4.C        00:45:23 +11:55
47.   224 Martin  Kampus            7.B        00:46:05 +12:37
48.    34 Timo Ingver               4.A        00:46:14 +12:46
49.   419 Ott  Selgis               9.D        00:46:24 +12:56
50.    38 Gregor Rande              4.A        00:46:31 +13:03
51.   166 Tony  Tilga               6.B        00:46:41 +13:13
52.     3 Kertu Säinas              sots. ped. 00:46:48 +13:20
52.   238 Oskar  Säärits            7.B        00:46:48 +13:20
54.   231 Birgit  Pihlak            7.B        00:46:52 +13:24
55.   232 Doris  Piik               7.B        00:46:53 +13:25
56.   240 Kairin  Tammel            7.B        00:46:54 +13:26
57.   157 Kevin  Pärnamets          6.B        00:47:05 +13:37
58.   150 Kertu  Kilkmees           6.B        00:47:40 +14:12
59.   400 Triinu  Tõnts             9.C        00:48:09 +14:41
60.   394 Ly  Möller                9.C        00:48:10 +14:42
61.    20 Anneli Jäme               õppejuht   00:48:13 +14:45
62.   117 Indrek  Virks             5.C        00:48:20 +14:52
63.   303 Hermiina  Prave           8.B        00:48:40 +15:12
64.   292 Anna-Liisa  Aas           8.B        00:48:41 +15:13
65.   405 Markus  Ess               9.D        00:48:52 +15:24
66.   338 Kristjan  Hordo           9.A        00:48:55 +15:27
67.   409 Kaur  Kanarbik            9.D        00:49:01 +15:33
68.    49 Sander Tooming            4.C        00:49:41 +16:13
69.   406 Annaliisa  Jerlakas       9.D        00:49:54 +16:26
70.   335 Dima  Vassiljev           8.C        00:50:03 +16:35
71.   302 Riivo  Piibe              8.B        00:50:04 +16:36
72.   234 Kristin  Pütsepp          7.B        00:50:09 +16:41
73.   237 Helina  Rääk              7.B        00:50:11 +16:43
74.   269 Jarko  Aegnast            8.A        00:50:16 +16:48
75.   275 Kertu  Kinks              8.A        00:50:28 +17:00
76.   297 Raul  Kuusik              8.B        00:50:32 +17:04
77.   182 Kevin  Ots                6.C        00:50:35 +17:07
78.   278 Liis-Leandra  Luige       8.A        00:51:45 +18:17
79.   163 Maarit  Tammik            6.B        00:51:50 +18:22
80.   217 Kairit  Vierland          7.A        00:51:54 +18:26
81.   377 Robert  Valge             9.B        00:51:57 +18:29
82.   144 Pirgit  Eifel             6.B        00:52:08 +18:40
83.   301 Kristjan  Pedosk          8.B        00:52:11 +18:43
84.   367 Ott  Muttika              9.B        00:52:16 +18:48
85.   361 Alex  Guske               9.B        00:52:18 +18:50
86.   255 Hendrik  Pajula           7.C        00:52:22 +18:54
87.     2 Triin Lõbu                direktor   00:52:26 +18:58
88.   177 Elar  Kütt                6.C        00:52:53 +19:25
89.    99 Artur  Grinjov            5.C        00:53:00 +19:32
90.   103 Arni  Kaasik              5.C        00:53:02 +19:34
91.   219 Reiko  Allingu            7.B        00:53:18 +19:50
92.   318 Mario  Järvet             8.C        00:53:23 +19:55
93.   201 Karl Markus Kruuleht      7.A        00:53:25 +19:57
94.   344 Legendra  Luige           9.A        00:53:41 +20:13
95.   164 Karl Mark Tammsaar        6.B        00:53:48 +20:20
96.   378 Rait  Virunurm            9.B        00:54:15 +20:47
97.   160 Ryan  Rohtmets            6.B        00:54:37 +21:09
98.   192 Kerta  Viira              6.C        00:54:42 +21:14
99.    98 Laura  Dengo              5.C        00:54:52 +21:24
100.   113 Lisett  Sikora            5.C        00:55:00 +21:32
101.   352 Helen  Sikora             9.A        00:55:03 +21:35
102.   236 Kerttu Kethly Rumask      7.B        00:55:11 +21:43
103.   347 Kädi  Märss               9.A        00:55:15 +21:47
104.   390 Helena  Kont              9.C        00:55:22 +21:54
105.   381 Ranet  Gelštein           9.C        00:55:25 +21:57
106.   156 Kaarel  Pehap             6.B        00:55:29 +22:01
107.   114 Maribel  Soonsein         5.C        00:55:38 +22:10
108.   291 Mihkel  Vaher             8.A        00:55:45 +22:17
109.   245 Getter  Kiissel           7.C        00:55:52 +22:24
110.   273 Joosep  Katt              8.A        00:55:59 +22:31
111.   300 Helena  Ojasaar           8.B        00:56:02 +22:34
112.   308 Kelly-Leann  Soolepp      8.B        00:56:05 +22:37
113.   312 Emma  Õnne                8.B        00:56:17 +22:49
114.   328 Deili  Saan               8.C        00:56:24 +22:56
115.   383 Kaisa-Siret  Hint         9.C        00:56:55 +23:27
116.   306 Eleri  Sirel              8.B        00:56:58 +23:30
117.   286 Rain  Põldmaa             8.A        00:57:01 +23:33
118.   100 Kaspar Jaan Heljand       5.C        00:57:10 +23:42
119.   212 Helen  Pärn               7.A        00:57:13 +23:45
120.   213 Katharina  Pärn           7.A        00:57:18 +23:50
121.   205 Asko  Lehtpuu             7.A        00:57:21 +23:53
122.   363 Maris  Kallo              9.B        00:57:40 +24:12
123.   375 Kristiina  Tamm           9.B        00:57:43 +24:15
124.   108 Uku Siim Oja              5.C        00:57:47 +24:19
125.   315 Martin  Burešin           8.C        00:57:53 +24:25
126.   416 Evelin  Pigo              9.D        00:58:22 +24:54
127.   332 Adar  Truusa              8.C        00:59:04 +25:36
128.   152 Kadi  Kruus               6.B        00:59:20 +25:52
129.   104 Marten  Kajak             5.C        00:59:34 +26:06
130.    50 Grete Vestel              4.C        00:59:45 +26:17
131.    41 Nora-Lisette Salumaa      4.A        00:59:52 +26:24
132.    33 Violetta Gornjak          4.A        00:59:55 +26:27
133.    39 Gudrun Roosiõis           4.A        00:59:56 +26:28
134.    46 Mirell Pukki              4.C        01:00:03 +26:35
135.   260 Alvar  Rääk               7.C        01:00:11 +26:43
136.   261 Reino Thomas Saar         7.C        01:00:15 +26:47
137.    44 Maribel Kalmus            4.C        01:00:16 +26:48
138.   111 Liisbet  Randjärv         5.C        01:00:34 +27:06
139.    87 Raoul  Liinamäe           5.B        01:00:54 +27:26
140.    57 Johan Markus Jõesaar      5.A        01:00:57 +27:29
141.   121 Henry  Hanst              6.A        01:01:00 +27:32
142.   130 Harald  Meesak            6.A        01:01:03 +27:35
143.   131 Johannes  Ojasaar         6.A        01:01:19 +27:51
144.   183 Markus  Paloots           6.C        01:01:24 +27:56
145.   173 Karl Kustas Kalev         6.C        01:01:26 +27:58
146.   235 Kristi  Remmelg           7.B        01:01:35 +28:07
146.   226 Karoliina  Kask           7.B        01:01:35 +28:07
148.   229 Kaisa Heleen Lääne        7.B        01:01:36 +28:08
149.   395 Verner  Nõmm              9.C        01:01:43 +28:15
150.   155 Rikardo  Paabort          6.B        01:01:57 +28:29
151.   147 Kaur Kevin Kalda          6.B        01:01:59 +28:31
152.   149 Laura Eliise Kiisler      6.B        01:02:02 +28:34
153.   162 Heidi  Sild               6.B        01:02:05 +28:37
154.   334 Gerlina  Tuvike           8.C        01:02:08 +28:40
155.   329 Rosa Maria Saario         8.C        01:02:15 +28:47
156.   128 Ralf-Gregor  Laansalu     6.A        01:02:19 +28:51
157.   384 Sven-Markkus  Ilves       9.C        01:02:22 +28:54
158.   122 Laura  Herr               6.A        01:02:28 +29:00
159.   127 Ailika  Külm              6.A        01:02:29 +29:01
160.   161 Karola  Rähn              6.B        01:02:39 +29:11
161.   148 Heliis  Kalev             6.B        01:02:43 +29:15
162.   386 Janus  Järvelt            9.C        01:02:47 +29:19
163.   285 Mart Gregor Poom          8.A        01:03:36 +30:08
164.   281 Sten  Mesipuu             8.A        01:03:38 +30:10
165.   195 Inara  Ein                7.A        01:03:44 +30:16
166.   208 Holger  Nõmm              7.A        01:03:47 +30:19
167.   151 Katrin  Krihvel           6.B        01:03:56 +30:28
168.   106 Andreas  Kazakov          5.C        01:03:58 +30:30
169.   393 Eliise  Miku              9.C        01:04:05 +30:37
170.   101 Ruuben  Isakar            5.C        01:04:12 +30:44
171.   186 Heiki  Päärand            6.C        01:04:13 +30:45
172.   116 Renate  Uiga              5.C        01:04:30 +31:02
173.   102 Yessica  Ismailov         5.C        01:04:32 +31:04
174.   176 Marcos  Kull              6.C        01:04:35 +31:07
175.    85 Kärol  Kruusimaa          5.B        01:04:40 +31:12
176.    88 Reelika  Möller           5.B        01:04:47 +31:19
177.    79 Karoliine  Ilus           5.B        01:04:50 +31:22
178.   249 Birgit  Lehtmaa           7.C        01:04:52 +31:24
179.    61 Joonas  Lehtpuu           5.A        01:05:00 +31:32
180.    65 Karel  Peldes             5.A        01:05:02 +31:34
181.    59 Eleliine  Kiisler         5.A        01:05:05 +31:37
182.   142 Kätriin  Viiar            6.A        01:05:07 +31:39
183.   146 Vivian  Kaarepere         6.B        01:05:22 +31:54
184.   145 Maria  Hunt               6.B        01:05:25 +31:57
185.    72 Krislin  Sei              5.A        01:05:27 +31:59
186.    45 Marit Onopa               4.C        01:05:53 +32:25
187.   327 Marius  Pukki             8.C        01:05:56 +32:28
188.   324 Ats  Mürk                 8.C        01:05:58 +32:30
189.   326 Ranno  Pruus              8.C        01:06:11 +32:43
190.    25 Andro Aasmäe              8.E        01:06:15 +32:47
191.   411 Carmen  Kull              9.D        01:06:21 +32:53
192.   415 Kerttu-Helena  Pau        9.D        01:06:22 +32:54
193.   348 Laura Liis Määrits        9.A        01:06:26 +32:58
194.   362 Aili  Kaasik              9.B        01:06:30 +33:02
195.   311 Kristin  Tõnissoo         8.B        01:06:31 +33:03
196.   298 Sandra  Kuuskmäe          8.B        01:06:32 +33:04
197.   322 Kadri-Liis  Leppik        8.C        01:06:33 +33:05
198.    17 Piret Lääne               õpetaja    01:06:37 +33:09
199.    24 Älis Eespäev              õpetaja    01:06:38 +33:10
200.   279 Annabel  Maksimov         8.A        01:06:47 +33:19
201.   323 Mirel  Luhalaid           8.C        01:06:49 +33:21
202.    37 Aleksander Ojasaar        4.A        01:06:53 +33:25
203.   391 Ingle  Kürsa              9.C        01:06:58 +33:30
204.   396 Mari-Liis  Šternfeld      9.C        01:07:00 +33:32
205.   321 Anella  Lehtla            8.C        01:07:04 +33:36
206.   325 Elise  Prjadko            8.C        01:07:05 +33:37
207.   129 Osmo  Lapin               6.A        01:07:06 +33:38
208.    95 Roland  Vdovin            5.B        01:07:07 +33:39
209.   253 Karoliine  Orav           7.C        01:07:20 +33:52
210.   262 Anette  Saarmann          7.C        01:07:22 +33:54
211.    47 Karola Sein               4.C        01:08:06 +34:38
212.    29 Silver Kinks              9.F        01:08:18 +34:50
213.   410 Raul-Markus  Kask         9.D        01:08:20 +34:52
214.   179 Cathleen  Martjan         6.C        01:08:24 +34:56
215.   174 Caroliine  Kapp           6.C        01:08:26 +34:58
216.   402 Ingela  Aavik             9.D        01:08:28 +35:00
217.    86 Karmo  Lepiste            5.B        01:08:51 +35:23
218.    90 Mirjam  Rand              5.B        01:08:55 +35:27
219.    92 Robin  Tuvike             5.B        01:08:56 +35:28
220.   353 Moonika  Tammsaar         9.A        01:09:19 +35:51
221.   349 Maila-Mirelle  Pindis     9.A        01:09:20 +35:52
222.   313 Mattias  Õunapuu          8.B        01:09:37 +36:09
223.     6 Annika Kaasik             õpetaja    01:09:54 +36:26
224.   417 Andris  Põder             9.D        01:10:15 +36:47
225.   413 Helari  Lillepool         9.D        01:10:16 +36:48
226.   271 Jana  Deinekin            8.A        01:10:17 +36:49
227.   408 Jürgen  Joost             9.D        01:10:21 +36:53
228.   272 Eliise  Ilus              8.A        01:10:26 +36:58
229.   280 Elisabeth  Masing         8.A        01:10:28 +37:00
230.    28 Janis Järvelt             9.F        01:10:31 +37:03
231.    12 Ants Prii                 õpetaja    01:10:33 +37:05
232.    22 Maarja Aasa               6.G        01:10:46 +37:18
233.   360 Ago  Anderson             9.B        01:10:58 +37:30
234.   399 Lydia  Toomik             9.C        01:11:00 +37:32
235.   385 Brigitha  Jõemets         9.C        01:11:04 +37:36
236.   112 Angelika  Raudsepp        5.C        01:11:11 +37:43
237.     9 Margit Maanre             õpetaja    01:11:16 +37:48
238.    14 Kaire Põldmaa             õpetaja    01:11:17 +37:49
239.   403 Maarja  Antonov           9.D        01:11:46 +38:18
240.   407 Joosep  Joost             9.D        01:11:50 +38:22
241.   270 Mauri  Alamets            8.A        01:12:09 +38:41
242.   268 Jarek  Aegnast            8.A        01:12:11 +38:43
243.   287 Sten  Siida               8.A        01:12:12 +38:44
244.   397 Michael  Zeisik           9.C        01:12:18 +38:50
245.    27 Lauri Pius                8.E        01:12:21 +38:53
246.    40 Martin Rosin              4.A        01:12:59 +39:31
247.   175 Aaron Matteus Kenppi      6.C        01:13:01 +39:33
248.   115 Märten  Tenisson          5.C        01:13:04 +39:36
249.   105 Kaarel  Karukäpp          5.C        01:13:10 +39:42
250.   365 Karlis  Kaschan           9.B        01:13:12 +39:44
251.   376 Marleen  Tamm             9.B        01:13:21 +39:53
252.   172 Arvi  Jeršov              6.C        01:13:25 +39:57
253.    83 Jörgen  Järvemägi         5.B        01:13:29 +40:01
254.   388 Hanna-Liisa  Kallas       9.C        01:13:43 +40:15
255.    78 Jessica  Einamann         5.B        01:13:51 +40:23
256.   123 Victoria  Jakobson        6.A        01:13:56 +40:28
257.   373 Märt-Indrek  Sirkas       9.B        01:13:58 +40:30
258.   140 Agnes  Valner             6.A        01:14:00 +40:32
259.   135 Anetty  Pannik            6.A        01:14:02 +40:34
260.   366 Rasmus  Klaos             9.B        01:14:05 +40:37
261.   369 Argo  Pärn                9.B        01:14:07 +40:39
262.   371 Georg  Sakrits            9.B        01:14:12 +40:44
263.   372 Tanel  Sild               9.B        01:14:17 +40:49
264.   159 Tormi Arne Raidvere       6.B        01:14:22 +40:54
265.   284 Vahur  Nõmmik             8.A        01:14:25 +40:57
266.   277 Madis  Kõivopuu           8.A        01:14:28 +41:00
267.   374 Sven  Suvvi               9.B        01:14:35 +41:07
268.   305 Marko  Riiman             8.B        01:14:45 +41:17
269.   134 Joosep  Palmiste          6.A        01:14:50 +41:22
270.   188 Annaliisa  Tamme          6.C        01:14:55 +41:27
271.   180 Marta Lisette Mägi        6.C        01:14:58 +41:30
272.   118 Karl  Västra              5.C        01:15:02 +41:34
273.   132 Karlotte  Orav            6.A        01:15:06 +41:38
274.    56 Lauri Marten Ilves        5.A        01:15:07 +41:39
275.   138 Renata  Sumendu           6.A        01:15:12 +41:44
276.    42 Sten Sarapuu              4.A        01:15:16 +41:48
277.    32 Kermo-Ander Annuk         4.A        01:15:19 +41:51
278.   120 Cäroly  Dmitrovski        6.A        01:15:24 +41:56
279.   141 Melissa  Vesnuhov         6.A        01:15:25 +41:57
280.    36 Grete Klaos               4.A        01:15:27 +41:59
281.   379 Merilyn  Väär             9.B        01:15:30 +42:02
282.   184 Sander  Petraitis         6.C        01:15:32 +42:04
283.    54 Laura  Haaviste           5.A        01:15:36 +42:08
284.    63 Laura  Nurk               5.A        01:15:38 +42:10
285.    91 Edward Sander Tagel       5.B        01:15:40 +42:12
286.   171 Jenifer  Heinmann         6.C        01:15:43 +42:15
287.    89 Kätriin  Nurme            5.B        01:15:48 +42:20
288.   356 Karine  Viigimets         9.A        01:15:53 +42:25
289.   339 Laura-Liisa  Jegorov      9.A        01:15:55 +42:27
290.   368 Kardo  Mölder             9.B        01:15:59 +42:31
291.   243 Anne-Greete  Kenppi       7.C        01:16:00 +42:32
292.   252 Lotta Lisell Määrits      7.C        01:16:02 +42:34
293.   209 Laura  Paarop             7.A        01:16:05 +42:37
294.   216 Carmen  Torm              7.A        01:16:06 +42:38
295.   210 Elisabeth  Piirsalu       7.A        01:16:08 +42:40
296.   133 Maris  Pajula             6.A        01:16:10 +42:42
297.    68 Maribel  Reisalu          5.A        01:16:11 +42:43
298.     4 Maire Baida               õpetaja    01:16:14 +42:46
299.     8 Koidu Lääne               õpetaja    01:16:15 +42:47
300.   167 Kristofer  Vähi           6.B        01:16:20 +42:52
301.   143 Kevin  Aland              6.B        01:16:25 +42:57
302.   267 Alex  Võime               7.C        01:16:53 +43:25
303.   247 Marcus  Kruuleht          7.C        01:16:54 +43:26
304.    48 Lisete Tamm               4.C        01:16:56 +43:28
305.   264 Kadri  Säärits            7.C        01:17:00 +43:32
306.    69 Sten Martti Rihma         5.A        01:17:06 +43:38
307.     7 Tiina Kull                õpetaja    01:17:09 +43:41
308.    16 Silja Võsaste             õpetaja    01:17:10 +43:42
309.    97 Noora  Ansberg            5.C        01:17:13 +43:45
310.   257 Rauno  Pärtel             7.C        01:17:25 +43:57
311.   250 Matthias  Lust            7.C        01:17:28 +44:00
312.   218 Venno  Välba              7.A        01:17:29 +44:01
313.   153 Roland  Luik              6.B        01:17:41 +44:13
314.   165 James  Tilga              6.B        01:17:43 +44:15
315.   387 Nelly  Kald               9.C        01:17:51 +44:23
316.   398 Annaliis  Tenisson        9.C        01:17:53 +44:25
317.    81 Gertrud  Juhkam           5.B        01:18:35 +45:07
318.    66 Katrin  Punning           5.A        01:19:14 +45:46
319.    74 Liis  Tõnisson            5.A        01:19:16 +45:48
320.    55 Pirjo  Hainoja            5.A        01:19:17 +45:49
321.   355 Helina  Tõnisson          9.A        01:20:24 +46:56
322.   181 Angeliisa  Niinemäe       6.C        01:21:18 +47:50
323.   178 Annabel  Margens          6.C        01:21:22 +47:54
324.   230 Kaisa-Triina  Maiste      7.B        01:22:10 +48:42
325.   223 Nora  Isakar              7.B        01:22:12 +48:44
326.   222 Heli-Liis  Hanst          7.B        01:22:49 +49:21
327.   241 Marian  Õim               7.B        01:22:59 +49:31
328.   220 Kerlin  Antonov           7.B        01:23:03 +49:35
329.   202 Reimo  Laks               7.A        01:24:07 +50:39
330.   214 Markus  Sild              7.A        01:24:09 +50:41
331.   343 Mailis  Liiskmann         9.A        01:24:19 +50:51
332.   340 Anna-Maria  Kenppi        9.A        01:24:21 +50:53
333.   110 Rivo  Pruus               5.C        01:25:05 +51:37
334.    80 Tanel  Ingver             5.B        01:25:29 +52:01
335.    76 Lauri Andre Anier         5.B        01:25:30 +52:02
336.    84 Erik  Kruus               5.B        01:25:36 +52:08
337.    58 Toomas  Kaljurand         5.A        01:25:49 +52:21
338.    21 Keitlin Metsar            5.G        01:27:04 +53:36
339.    67 Sille-Riin  Ragun         5.A        01:27:11 +53:43
340.    53 Aiki Martha Alviste       5.A        01:27:13 +53:45
341.    18 Merike Kompus             õpetaja    01:27:15 +53:47
342.   337 Martten  Frank            9.A        01:27:41 +54:13
343.   357 David  Volkov             9.A        01:27:54 +54:26
344.    82 Henri  Jäger              5.B        01:27:57 +54:29
345.    23 Ken-Maiklein Kaasiku      6.G        01:27:58 +54:30
346.   187 Gerta  Šlegel             6.C        01:28:49 +55:21
347.   190 Helerin  Trestip          6.C        01:28:52 +55:24
348.   168 Ketlin  Alamets           6.C        01:28:53 +55:25
349.   139 Karmen  Säärits           6.A        01:29:19 +55:51
350.   137 Samarah  Siimon           6.A        01:29:22 +55:54
351.    15 Eike Salu                 õpetaja    01:31:08 +57:40
352.     5 Mare Kolberg              õpetaja    01:31:10 +57:42
353.   346 Markus  Mikalai           9.A        01:31:46 +58:18
354.   246 Raili  Kokka              7.C        01:32:40 +59:12
355.   258 Sabrina  Rohtmets         7.C        01:32:41 +59:13
356.   204 Henri  Laurimäe           7.A        01:32:50 +59:22
357.   194 Martin  Annuk             7.A        01:33:01 +59:33
358.   345 Sten  Metsar              9.A        01:37:44 +64:16
359.   382 Renee  Gerassimov         9.C        01:37:56 +64:28
360.   421 Rasmus  Truuts            9.D        01:38:10 +64:42
361.   354 Jaanus  Tomson            9.A        01:38:40 +65:12
362.   342 Kevin  Leo                9.A        01:38:44 +65:16
363.   404 Kevin  Dmitrovski         9.D        01:39:45 +66:17
364.   418 Emma  Selgis              9.D        01:39:46 +66:18
365.   422 Tairi  Valdlo             9.D        01:39:49 +66:21
366.   225 Kaisu Ann Karukäpp        7.B        01:40:22 +66:54
367.   221 Anni Selina Aug           7.B        01:40:24 +66:56
      265 Teresa  Teder             7.C        DQ      
       96 Nelet  Vierland           5.B        DQ      
       93 Reio  Ude                 5.B        DQ      
      330 Raido  Tammik             8.C        DQ      
      125 Marijana  Kreek           6.A        DQ      
      191 Kenned  Vestel            6.C        DQ      
       64 Kätriin  Palm             5.A        DQ      
      276 Karlis  Kirsimägi         8.A        DQ      
      154 Merike  Mitnits           6.B        DQ