Spordivõistlused

Jõgevamaa D-klassi MV võrkpallis
II koht
Doris Piik, Karoliina Kask, Kristin Pütsepp, Helina Rääk ja Kristi Remmelg

Koolispordi Liidu miniliiga võrkpallis
II koht
Kairin Tammel, Doris Piik, Karoliina Kask, Kristin Pütsepp, Helina Rääk ja Kristi Remmelg
B-klassi võistkonna koosseisus saavutasid meistritiitli Kairin Tammel ja Kristin Pütsepp.

Jõgevamaa 1. – 3. klasside rahvastepalli võistlused 17.02.2017
3. koht
Kermo Ander Annuk
Timo Ingver
Henri Lehtmaa
Aleksandr Grits
Lehola Vaarpuu
Gregor Rande
Rasmus Alan Truus
Karl Kruusimaa
Grete Klaos
Violetta Gornjak
Annabel Viin
Kärt Lehtla
Johanna Elisabeth Võsaste
Nora – Lisette Salumaa
Gudrun Roosiõis
Kersti Kadai
Juhendajad: Tiiu Õunap ja Annika Kaasik

Teatevõistlused „Tähelepanu, Start!“
Põltsamaal 25.11 I etapil maakonnas II koht
01.12 Tabivere II etapil II koht
Kokkuvõttes maakonnas II koht.

2. kl
Henri Lehtmaa
Remi Asman
Rasmus Alan Truus
Jessica Trei
Kärt Lehtla
Kertu Möller

3. kl
Juss Poom
Aleksandr Grits
Gregor Rande
Karola Sild
Grete Klaos
Annabel Viin
Johanna Elisabeth Võsaste

4. kl
Johan Markus Jõesaar
Toomas Kaljurand
Greete Sepp
Kätriin Palm
Liis Tõnisson

5. kl
Kevin Aland
Karl Mark Tammsaar
Roland Pärt
Kaur Kevin Kalda
Kertu Kilkmees
Kätriin Viiar
Caroliine Kapp

Õpetajad Annika Kaasik
Tiiu Õunap

Eesti noorte meistrivõistlused kergejõustikus (14.-15. 01.2017)
Kärtyn Kaljusalu TU16 vanuseklass

  • 1000m jooksus hõbemedal ajaga 3.13,70
  • 600m jooksus pronksmedal ajaga 1.45,59

Liisbeth Kesamaa TU18 vanuseklass

  • 1500m jooksus 6. koht ajaga 5.33,93

Jõgevamaa meistrid võrkpallis U-20
Triinu Tammel,
Anette Truus,
Birgit Lill,
Victoria Zelisnski,
Elise Jõgi,
Monica Sakkool,
Kristin Veri,
Kristi Antonov,
Karen Õun.

Juhendaja Tiiu Õunap

Jõgevamaa meistrid võrkpalis U-18
IX a Victoria Zelinski – parim mängija;
Karen Õun;
Triinu Tammel;
Birgit Lill;
Kristi Antonov;
Anette Truus;
Elise Jõgi;
Kristtin Veri;
IX c Monica Sakkool

Juhendaja Tiiu Õunap

Tähelepanu, start! Finaal, 09.05.2015, Jüri
9. koht vabariigis

II klass
1. Renate Uiga
2. Liisbet Randjärv
3. Liis Tõnisson
4. Johan Markus Jõesaar
5. Robin Tuvike
6. Raoul Liinamäe

III klass
1. Pirgit Eifel
2. Kertu Kilkmees
3. Caroliine Kapp
4. Kevin Aland
5. Rikardo Paabort
6. Roland Pärt

IV klass
1. Kairin Tammel
2. Kaisa Heleen Lääne
3. Karoliina Kask
4. Arti Põldes
5. Reiko Allingu
6. Georg Lani

V klass
1. Elisabet Hein
2. Kärtyn Kaljusalu
3. Sten Siida
4. Lauri Kaljurand
5. Karlis Kirsimägi

 

Võrkpallis Jõgevamaa TC-klassi meistrid
VIII A Elise Jõgi, Victoria Zelinski, Kristi Antonov, Birgit Lill, Kristin Veri ja VIII C Monica Sakkool

Juhendaja Tiiu Õunap

Võrkpallis Jõgevamaa B-klassi meistrid
VIIIA Triinu Tammel, Karen Õun, Anette Truus, Victoria Zelinski, Elise Jõgi, Kristin Veri
IXA Annabel Saar

Juhendaja Tiiu Õunap

Jõgevamaa „Tähelepanu, start!“ teatevõistluste III koht
II klass Kätriin Palm, Liisbet Randjärv, Greete Sepp, Liis Tõnisson, Johan Markus Jõesaar, Romet Poll, Raoul Liinamäe, Joosep Kull
III kass Pirgit Eifel, Kertu Kilkmees, Caroliine Kapp, Kevin Aland, Rikardo Paabort, Roland Pärt
IV klass Kairin Tammel, Kaisa Heleen Lääne, Karoliina Kask, Lauri Kaljurand, Arti Põldes, Reiko Allingu, Georg Lani
V klass Elisabet Hein, Kärtyn Kaljusalu, Riivo Piibe, Sten Siida, Karlis Kirsimägi, Kermo Truhatšev.

Jõgevamaa noorte suusatamise meistrivõistlused 19.02. 2015
U-12 T
II koht Kairin Tammel 4.A
U-14 T
I koht Britta Kasela 7. D
II koht Birgit Kasela 7.D

 

Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused (17.09.2014)

Poisid D – vanuseklass 1000 m

1. Lauri Kaljurand 4c
2. Georg Lani 4b

Poisid C – vanuseklass 1000 m

1. Kristo Voitk 6d
2. Andrias Adamson 7b

Poisid B – vanuseklass 1000 m

1. Sander Õunapuu 9c

Poisid A – vanuseklass 2000 m

2. Kristo Kreek 9b

Tüdrukud D – vanuseklass 500 m

1. Elisabet Hein 5b

Tüdrukud C- vanuseklass 500 m

1. Kadi- Liis Viiar 6d

Tüdrukud B – vanuseklass 500 m

1. Viktoria Zelinski 8a
2. Marii- Anett Lillemägi 9c

Suurte koolide arvestuses võitis Jõgeva Põhikool.

 

Jõgevamaa kergejõustiku 4- võistluse meistrivõistlused (10.09.2014)

Poisid D – vanuseklass

2. Arti Põldes 4b

Poisid B – vanuseklass

1. Sander Õunapuu 9c
3. Kevin Läänemägi 9b

Poisid C – vanuseklass

1. Andrias Adamson 7b

Tüdrukud C – vanuseklass 1. Kadi – Liis Viiar 6d
3. Birgit Kasela 7d

Tüdrukud B – vanuseklass

1. Mari-Anett Lillemägi 9c

 

Jõgevamaa noorte meistrivõistlused korvpallis (21. aprill 2014)
B–noormehed 1. koht
Sander Lillemägi, Aristo Maidla, Riho Kööp, Mathias Einaman
Treener Viktor Nõmm.

Jõgevamaa meistrivõistlused võrkpallis

TB-klass meistrid
Sandra Võsaste (IXB), Kreete Pärtelpoeg (IXC), Grete Rüütli (IXC), Laura Veel (IXC), Anna-Maria Vahur (IXB), Ketrin Elery Rumask (IXB), Annabel Saar (VIIIA), Anette Truus (VIIA), Triinu Tammel (VIIA), Karen Õun (VIIA)

TC- klass meistrid
Anette Truus (VIIA) , Triinu Tammel (VIIA), Karen Õun (VIIA), Victoria Zelinski (VIIA) , Kristin Veri (VIIA), Birgit Lill (VIIA), Eliise Jõgi (VIIA), Kristi Antonov (VIIA), Monica Sakkool (VIIC), Kätlin Muttika (VIIIA)

TV 10 olümpiastarti vabariiklik finaaletapp
Daniel Aganitš 5.B kaugushüppes II koht (4 m 77 cm)

Jõgevamaa meistrivõistlused rahvastepallis 1.-3. klassile (17. veebruar 2014)

Tüdrukud  III koht

1. Inara Ein 3.A
2. Karoliina Kask 3.B
3. Kristin Pütsepp 3.B
4. Helina Rääk 3.B
5. Katharina Pärn 3a
6. Kadri Säärits 3.C
7. Helis Kiis 3.C
8. Caroliine Kapp 2.C

Poisid  II koht

1. Georg Lani 3.B
2. Arti Põldes 3.B
3. Laur Mägi 3.B
4. Reiko Allingu 3.B
5. Lauri Kaljurand 3.C
6. Rauno Pärtel 3.C
7. Markus Õim 3.B
8. Margus Rosin 3.C