Olümpiaadide parimad

2016/17

Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor 19.04.2017
Nikita Kinžigalejev 1.-2. koht
Grete Õismets 3. koht
Juhendaja Urve Sakarias

Vene keele olümpiaadi piirkonnavoor 06.04.2017
7. klass
Madis Kõivopuu 1. koht
Juhendaja Estri Vaht

Magnus Traks 2.-3. koht
Juhendaja Estri Vaht

Elisabet Hein 2.-3. koht
Juhendaja Angela Mägi

8. klass
Evelyn Pigo 3. koht
Juhendaja Estri Vaht

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor 31.03.2017
7. klass
Eleri Sirel, Emma Õnne 1. koht
Juhendaja Eevi Mootse

Elisabet Hein, Kärtyn Kaljusalu 2. koht
Juhendaja Eevi Mootse

Sandra Kuuskmäe, Anna-Liisa Aas 3. koht
Juhendaja Silja Kiidjärv

8. klass
Kaisa-Siret Hint, Annaliis Tenisson 1. koht
Juhendaja Tiiu Hirse

Käsitöö olümpiaadi piirkonnavoor 15.03.2017

9. klass
Ines Pütsepp 2. koht
Juhendaja Maris Prii
Annabel Kukk 3. koht
Juhendaja Eike Salu

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor 10.03.2017

9. klass
Välba Märt 1. – 2. koht
Juhendaja Tiiu Hirse
Värnik Kadi 1. – 2. koht
Juhendaja Urve Mölder

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor 04.03.2017

9. klass
Ketlin Peldes 3. koht
juhendaja Merlin Sooaru

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor 10.02.2017
9. klass
Ludvig Suvi 2. koht
Joosep Aare 3. koht
Juhendaja Uku Valner

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 07.02.2017

6. klass
Nora Isakar 2. koht
juhendaja Ester Pärn

7. klass
Elisabet Hein 1. koht
juhendaja Evelin Siirak

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 04.02.2017

7. klass
Kärtyn Kaljusalu 1. koht
Mirel Luhalaid 3. koht

8. klass
Kristiina Tamm 3. koht

9. klass
Gerli Sein 1. koht
Ketlin Peldes 2. koht

Juhendaja Silja Võsaste

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor 30.01.2017
7. klass

Elisabet Hein 1. koht
juhendaja Inga Reinumägi

Sten Mesipuu 3. koht
juhendaja Endla Matela

Füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor 28.01.2017

8. klass
Anna-Maria Kenppi 1. koht
Argo Pärn 2. koht

9. klass
Ketlin Peldes 1. koht
Kati Mändoja 3.-4. koht

juhendaja Heli Toit

Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor 21.01.2017

9. klass
Uku Orupõld 3. koht
juhendaja Neeme Katt

Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor 10.12.2016

8. klass
Argo Pärn 3. koht
juhendaja Koidu Lääne

 

2015/16

Inimeseõpetuse maakondlik olümpiaad 29.04.2016

5. klass
Doris Piik ja Georg Lani 2. koht

7. klass
Nelly Kald ja Annaliis Tenisson 2.-3. koht
Juhendaja Merilin Kalavus

Vene keele maakondlik olümpiaad 28.04.2016

7.klass
Evelyn Pigo 7.D 2. koht
Kaisa-Siret Hint 7.C 3. koht

Jõgeva maakonna õpioskuste olümpiaad 13.04.2016
II koht 5. b võistkond: Kairin Tammel, Kristin Pütsepp, Arti Põldes, Laur Mägi, Doris Piik
III koht 5. c võistkond: Helis Kiis, Getter Kiissel, Tõnis Kure, Anette Veronica Vaigo, Reino Thomas Saar
Juhendaja Ene Lõoke

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 27.02.2016

8. klass
Ketlin Peldes 8.D 1.-2. koht
Uku Orupõld 8.A 3. koht

9. klass
Allan Rääk 9.D 1. koht

Juhendaja Heli Toit

Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor 13.02.2016
6. klass
Elisabet Hein 6.B I koht
Margus Kuzenko 6.A II koht

7. klass
Annaliis Tenisson 7.C I koht

8. klass
Anton Belous 8.A II koht

9. klass
Karl Krumm 9.C I koht

Juhendaja Jana Tiido

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 6.02.2016
6. klass
Märt Lepik 6.B II koht

8. klass
Gerli Sei 8.B III koht

9. klass
Birgit Lill 9.A I koht
Hedy-Marja Maasik 9.C II koht
Berthold Perm 9.C III koht

Juhendaja Silja Võsaste

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor 29.01.2016
7. klass
Annaliis Tenisson 7.C I koht
Triinu Tõnts 7.C III koht
Juhendaja Inga Reinumägi

9. klass
Hanna Grete Allev 9.A I koht
Juhendaja Endla Matela

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 30.01.2016
5. klass
Nora Isakar 5.B I koht
Kairin Tammel 5.B II koht
Kristin Pütsepp 5.B III-IV koht
Juhendaja Ester Pärn

6. klass
Elisabet Hein 6.B I koht
juhendaja Evelin Siirak
Karlis Kirsimägi 6.A II koht
juhendaja Vivian Paaksi

9. klass
Birgit Lill 9.A III-IV koht
juhendaja Ester Pärn
Aaser Truusa 9.D III-IV koht
juhendaja Eve Roos

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor 23.01.2016

8. klass
Ingrid Laanepere 8.B 2. koht

9. klass
Allan Rääk 9.D 1. koht
Illimar Laanisto 9.B 2.  koht
Robin Kool 9.B 3.  koht
Juhendaja Neeme Katt

2014/15

Inimeseõpetuse olümpiaad 08.04.2015
6. klass
Annaliis Tenisson 1. koht
7. klass
Hanna Mägi 3. koht
Juhendaja: Merilin Kalavus

8. klass
Mirjam Vaher 3. koht
Juhendaja: Silja Võsaste

Jõgevamaa käsitöö ainekonkurss 05.05.2015
9. klass
Külliki Liin 9.B II koht
Juhendaja Maris Prii

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor 28.02 2015
Liina Kinks 9.A II koht
Ketlin Peldes 7.D III koht
Juhendaja Janne Maasing.

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 28.02.2015
8. klass
Allan Rääk 8.D I koht
9. klass
Jasper Jõgi 9.B I-II koht
Laura Liis Kulper 9.B III koht
Juhendaja Heli Toit

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.02.2015
4. kl
Kairin Tammel 4.A I-II koht
Nora Isakar 4.A III-IV koht
juhendaja Tiiu Õunap

5.kl
Elisabet Hein 5.B I koht juhendaja Evelin Siirak
Karlis Kirsimägi 5.A II-III koht juhendaja Vivian Paaksi

6.kl
Argo Pärn 6.B II koht juhendaja Astra Pern

8. kl
Robin Kool 8.B II koht juhendaja Mare Kolberg
Allan Rääk 8.D III-IV koht juhendaja Eve Roos
Birgit Lill 8.A III-IV koht juhendaja Ester Pärn

9.kl
Elo Kumel 9.D II koht juhendaja Ester Pärn
Jasper Jõgi 9.B III koht juhendaja Eve Roos

Bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor 31.01.2015
7.klass
Gerli Sein 7.b I-II koht

8.klass
Hedy-Marja Maasik 8.c III koht

9.klass
Greete Kõnnussaar 9.c I koht
Liina Kinks 9.a II koht

Juhendaja Silja Võsaste

Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor 24.01.2015

8. klass
Allan Rääk 8.D – III koht

9. klass
Felix Ranne 9.C – I koht
Naatan-Johannes Bender 9.A – III koht

Juhendaja Neeme Katt

Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor 13.12.2014

7. klass
Ludvig Suvi 7.D – III koht

8. klass
Markus Erik Kompus 8.B – I koht

9. klass
Felix Ranne 9.C – II koht
Naatan-Johannes Bender 9.A  – III koht

Juhendaja Koidu Lääne

2013/14

Jõgevamaa inimeseõpetuse olümpiaad  (24. aprill 2014)
Laura Ikmelt (7D)  2. koht
Juhendaja Merilin Kalavus

Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor  (9. aprill 2014)
9. klass
Laura-Liisa Voojärv 2. koht
Juhendaja Urve Sakarias

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor  (28. märts 2014)
7. klass
Kati Antonova ja Triinu Tammel 1. koht
Juhendaja Tiiu Hirse

Ingrem Laanepere ja Berthold Perm 3. koht
Juhendaja Urve Mölder

8. klass
Annette Maria Alatsei ja Greete Kõnnussaar 3. koht
Juhendaja Urve Mölder

Üleriigilise keemiaolümpiaadi lõppvoor (28. märts 2014)
Anita Maasalu 9.c klass – 20. koht
Juhendaja õp Neeme Katt

Vene keele olümpiaadi piirkonnavoor  (26. märts 2014)
7. klass
Birgit Lill 3.-4. koht
Juhendaja Estri Vaht

Üleriigilise emakeeleolümpiaadi lõppvoor (14. märts 2014)

9.–10. klassi vanuserühm
Sandra Võsaste 9.b klass – 5. koht, II järgu diplom
Juhendaja õp Endla Matela

Üleriigilise ajaloo-olümpiaadi lõppvoor (19. märts 2014)
Anita Maasalu 9.c klass – 3.-5. koht
Sandra Võsaste 9.b klass – 7.koht
Juhendaja õp Jana Tiido

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor  (1. märts 2014)
7. klass
Mirjam Vaher 3. koht
juhendaja Janne Maasing

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor  (1. märts 2014)
8. klass
Jasper Jõgi 2. koht
Juhendaja Heli Toit

9. klass
Egert Möller 1. koht
Anita Maasalu 2. koht
Juhendaja Heli Toit

Muusikaolümpiaadi vabariiklik voor (15. veebruar 2014)

Hanna Grete Allev hõbediplom
Juhendaja Merike Katt

Ajaloo-olümpiaadi maakondlik voor (15. veebruar 2014)

8. klass
Sander Õunapuu 1. koht
Jaak Martin Kaarepere 2. koht
Kärt Vaher 3. koht
Juhendaja Jana Tiido

9.klass
Sandra Võsaste 1. koht
Anita Maasalu 2. koht
Juhendaja Jana Tiido

Keemiaolümpiaadi maakonnavoor (8. veebruar 2014)

9. klass
Anita Maasalu 1. koht
Sandra Võsaste 2. koht
Juhendaja Neeme Katt

8. klass
Felix Ranne 2. koht
Jasper Jõgi 3. koht
Juhendaja Neeme Katt

Bioloogiaolümpiaadi maakonnavoor (1. veebruar 2014)

9. klass
Anita Maasalu 1. koht
Sandra Võsaste 2. koht
Kerlyn Roosipõld 3. koht
Juhendaja Silja Võsaste

8. klass
Greete Kõnnussaar 1. koht
Liina Kinks 2. koht
Juhendaja Silja Võsaste

6. klass
Gerli Sein 3. koht
Juhendaja Merike Kompus

Muusikaolümpiaadi maakonnavoor (31. jaanuar 2014)

7. klass
Hanna Grete Allev 1. koht
Juhendaja Merike Katt

Matemaatikaolümpiaadi maakonnavoor (25. jaanuar 2014)

4. klass
Elisabet Hein 1. koht juhendaja Evelin Siirak
Karlis Kirsimägi 3.-5. koht juhendaja Gaja Mäesepp

7. klass
Birgit Lill 2. koht juhendaja Ester Pärn

8.  klass
Jasper Jõgi 2. koht juhendaja Eve Roos

9. klass
Egert Möller 1.-2. koht juhendaja Vivian Paaksi

 

Emakeeleolümpiaadi maakonnavoor (18. jaanuar 2014)

9. klass

Sandra Võsaste –  1. koht
Anita Maasalu –  2.  koht

õpetaja Endla Matela

Geograafiaolümpiaadi maakonnavoor (14. detsember 2013)

8. klass

Naatan Johannes Bender – 3. koht

9. klass

Sandra Võsaste – 1. koht
Triin Valdmaa – 2. koht
Anita Maasalu – 3. koht

õpetaja Koidu Lääne

 

Inimeseõpetuse olümpiaadi vabariiklik voor (24. september 2013)

Anita Maasalu –  III järgu diplom

õpetaja Maimu Valdmann