Konkursid

2016/17

Nuputa maakondlik võistlus
5.-6.klassi võistkond – III koht
Tormi Arne Raidvere 5b
Kevin Alandi 5b
Nora Isakar 6b
Karin Tammel 6b
juhendajad E. Pärn ja A. Pern

7.klassi võistkond – I koht
Elisabet Hein 7b
Mirel Luhalaid 7c
juhendaja E. Siirak

7. klassi võistkond esindas maakonda vabariiklikul võistlusel.

Känguru üleriiklik võistlus 18. märtsil

Linell Mandre (1a) õp. P. Lääne
Kertu Möller (2a) õp. T. Õunap

Johanna Elisabeth Võsaste (3c) õp. G. Mäesepp
Ranno Valk (4b) õp. L. Kittus
Märten Tenisson (4c) õp. A. Pern

Tormi Arne Raidvere (5b) õp. A. Pern
Nora Isakar (6b) õp. E. Pärn
Helis Kiis (6c) õp. V. Paaksi

Elisabet Hein (7b) õp.E. Siirak
Argo Pärn (8b) õp. A. Pern

Ketlin Peldes (9d) õp. A. Pern
Uku Orupõld (9d) õp. A. Pern
Ludvig Suvi (9d) õp. A. Pern

Pranglimise üleriiklik võistlus 2016/17

Johanna-Elisabeth Võsaste (3b) õp. G. Mäesepp
Karola Sild (3c) õp. K.Soosaar

Rikardo Paabort (5b) 2. k mk ja 10.k vab. õp. A. Pern
Karlis Kaschan (8b) 3. k mk õp. A. Pern
Maria Hunt (5b) 4. k mk õp. A. Pern
Heidi Sild (5b) õp. A. Pern
Ago Anderson (8b) 3. k mk õp. A. Pern

Marten Luhalaid(9b) 2. koht .mk, 4. koht vab. õp. E. Roos
Reimo Laks (6a) 2. koht mk õp. E. Roos
Robin Major (5a) õp. E.Roos

Klasside arvestus
4c klass 1. k mk õp. A. Pern
5b klass 1. k mk, 3.-6. k vab õp. A. Pern
8b klass 1. k mk, 4. koht vab õp. A. Pern

Algklasside kooliteatrite riigifestival Kolgas
Kooliteater Liblikapüüdja 3.-4.klasside trupp – laureaat lavastusega “Kord muinasjutumaal”

Põhikooli kooliteatrite riigifestival Jõhvis
Laureaat: Kooliteater Liblikapüüdja 8.-9.klasside trupp lavastusega „ Une-ema lapsed“

Algklasside näitemängupäev Põltsamaal (riigifestivali Jõgevamaa eelvoor)
Laureaat: Kooliteater Liblikapüüdja 3.-4.klasside trupp lavastusega „ Kord muinasjutumaal“
Näitlejapreemia: Germo Saare

Mängulisuse eripreemia: Kooliteater Liblikapüüdja 2a klassi trupp lavastusega „ Pidu vihma ajal“
Ragnar Alberg, Remi Anslan, Herta Eesmäe, Kersti Kadai, Kristofer Kiis, Ruben Klein, Karl Kruusimaa, Oskar Kull, Kärt Lehtla, Marten Lehtmets, Lisett Lillepõld, Marianne Massur, Maria Michelson, Kertu Möller, Oliver Palmiste, Mirelle Peussa, Kaspar Piik, Jaagup Tamm, Jessica Trei, Rasmus Alan Truus, Tanel Tõnts, Lehola Vaarpuu

Põhikooli ja gümnaasiumiastme näitemängupäev Palamusel (riigifestivali Jõgevamaa eelvoor)
Laureaat: Kooliteater Liblikapüüdja 8.-9. Klassi trupp lavastusega „ Une-ema lapsed“
Näitlejapreemia: Georg Sakrits
Meeskonnatöö preemia: Liblikapüüda 6b klassi trupp lavastusega „ Linalakk ja Rosalind“

Etlejate üleriigiline konkurss Kuressaares
Laur Mägi-laureaat, Kuressaare Linnateatri eripreemia

Etlejate konkursi Jõgevamaa eelvoor
Laur Mägi-1.koht

Betti Alverile pühendatud luulepäevad „Tuulelapsed“
Laureaat: Kooliteater Liblikapüüdja 3.-4.klasside trupp lavastusega „ Kord muinasjutumaal…“
Daisy Pärnamets, Lisete Stamm, Laura Haaviste, Johan Markus Jõesaar, Eleliine Kiisler, Joosep Kull, Laura Nurk, Kätriin Palm, Germo Saare, Liis Tõnisson, Noora Ansberg, Ruuben Isakar, Arni Kaasik, Marten Kajak, Kaarel Karukäpp, Andreas Kazakov, Angelka Raudsepp, Maribel Soonsein, Märten Tenisson, Renate Uiga, Karl Västra

Muinasjutulisuse eripreemia: Kooliteater Liblikapüüda 6b klassi trupp lavastusega „ Linalakk ja Rosalind“
Doris Piik, Georg Lani, Oskar Säärits, Marcus Leas, Martin Kampus, Reiko Allingu, Kerlin Antonov, Arti Põldes, Anni Selina Aug, Heli-Liis Hanst, Nora Isakar, Kaisu Ann Karukäpp, Karoliina Kask, Kaisa Heleen Lääne, Kaisa-Triina Maiste, Birgit Pihlak, Kristin Pütsepp, Kristi Remmelg, Kerttu Kethlin Rumask, Helina Rääk, Kairin Tammel, Marian Õim

Harmoonilisuse eripreemia: Kooliteater Liblikapüüdja 8.-9.klasside trupp lavastusega „ Une-ema lapsed“
Daniel Aganitš, Karlis Kaschan, Argo Pärn, Georg Sakrits, Sven Suvvi, Marleen Tamm, Robert Valge, Hanna-Liisa Kallas, Ingle Kürsa, Kirill Matiitšin, Janis Vaht, Liisbeth Kesamaa, Hanna Mägi, Ketlin Peldes, Kener Sumla

Parim naisnäitleja: Doris Piik ( 6b)
Parim meesnäitleja: Karl Västra ( 4a)
Parim juhendaja: Lianne Saage-Vahur
Näitlejapreemiad: Lehola Vaarpuu, Rasmus Alan Truus, Oskar Kull- (Kooliteater Liblikapüüdja 2a klassi trupi lavastus „ Pidu vihma ajal“)
Germo Saare-(4c)

Jõgeva maakonna kirjandusmäng
Võitis 3.C klassi võistkond, kuhu kuulusid Johanna Elisabeth Võsaste, Grete Vestel ja Maribel Kalmus.

2015/16

Pranglimise maakondlik võistlus 30.03.2016
Oskajad:
4. – 6. klass
2.koht Rikardo Paabort 4b
Klasside arvestuses:
4. klassid
1. koht 4b
7. klassid
1. koht 7b
Juhendaja Astra Pern

Nuputa maakondlik võistlus 17.02.2016

5-6. klass
I koht
1. Elisabeth Ein 6b, õp. Siirak
2. Nora Isakar 5b, õp. Pärn
3. Kairin Tammel 5b, õp. Pärn
4. Kiis Elis 5c, õp. Paaksi

II koht
1. Karlis Kirsimägi 6a, õp. Paaksi
2. Robin Major 5a, õp. Roos
3. Sten Mesipuu 6a, õp. Paaksi
4. Karl Markus Kruuleht 5a, õp. Roos

 

Noorte teadusvõistlus Teaduslahing
piirkonnavoorus I koht
9.B klassi võistkond koosseisus: Robin Kool, Illimar Laanisto ja Priit Pärn.
Juhendajad Heli Toit ja Silja Võsaste

 

Betti Alverile pühendatud XI luulepäevad Tuulelapsed 22.- 23. jaanuar 2016 laureaadid
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 5.b klassi trupp etendusega „Kes seal müdistab köögis?“ (Ilmar Trull).
Koosseis:
Reiko Allingu
Anni Selina Aug
Heli-Liis Hanst
Nora Isakar
Martin Kampus
Kaisu Ann Karukäpp
Karoliina Kask
Georg Lani
Lehto Lepik
Kaisa Heleen Lääne
Kaisa-Triina Maiste
Laur Mägi
Birgit Pihlak
Doris Piik
Arti Põldes
Kristin Pütsepp
Kristi Remmelg
Kerttu Kethly Rumask
Helina Rääk
Andreas Soonsein
Oskar Säärits
Kairin Tammel
Marian Õim
Markus Õim

Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 7.-9. klassi trupp etendusega „Loomade karneval“ (Jaanus Vaiksoo).
Daniel Aganitš 7.b
Mirjam Humal 7.b
Karlis Kaschan 7.b
Argo Pärn 7.b
Georg Sakrits 7.b
Sven Suvvi 7.b
Marleen Tamm 7.b
Robert Valge 7.b
Merilyn Väär 7.b
Hanna-Liisa Kallas 7.c
Ingle Kürsa 7.c
Kirill Matiitšin 7.c
Kener Sumla 8.c
Liisbeth Kesamaa 8.d
Hanna Mägi 8.d
Ketlin Peldes 8.d
Hanna Grete Allev 9.a
Rene-Hendrik Sirkas 9.a
Berthold Perm 9.c
Sten Siirak 9.c

2014/15

Loodus-ja täppisteaduste alane võistlus „Teaduslahing 2015“ – vabariigis 3.koht
Allan Rääk 8.D
Karlis seppr 8.D
Aaser Truusa 8.D
Juhendajad Silja Võsaste ja Heli Toit

Känguru üleriiklikul võistlusel 26. märtsil esinesid edukalt
Kairin Tammel 4.b, Nora Isakar 4.b
Juhendaja Tiiu Õunap;

Elisabet Hein 5.b
Juhendaja Evelin Siirak

Argo Pärn 6.b, Georg Sakrits 6.b, Robert Valge 6.b, Ingrem Laanepere 8.c
Juhendaja Astra Pern
Triinu Tõnts 6.c, Allan Rääk 8.d
Juhendaja Eve Roos

Nuputa vabariiklik voor 25.04.15
Jõgeva Põhikooli esindas
7. klassi võistkond :
Ludvig Suvi (7d)
Uku Orupõld (7a)
Robert Valge (6b)

Juhendaja Astra Pern

5.-6. klassi võistkond:
Argo Pärn (6b)
Georg Sakrits (6b)
Elisabet Hein (5b)
Sten Mesipuu (5a)

Juhendajad Vivian Paaksi, Evelin Siirak,  Astra Pern

Pranglimise maakondlik võistlus 10.04.2015
Oskajad:
4. – 6. klassi tüdrukud
2.koht Kristiina Tamm 6.b

4. – 6. klassi poisid
2.koht Karlis Kaschan 6.b
3.koht Ago Anderson 6.b

Klasside arvestuses:
6. klassid
1. koht 6b

7. klassid
1. koht 7a
2. koht 7d

Juhendaja Astra Pern
Maakondlik algklasside näitemängupäev 1. aprillil 2015
Jõgevamaa esindaja vabariiklikul näitemängufestivalil – „Mis sa seal teed?“ – Jõgeva kooliteater „Liblikapüüdja“ 4. b klassi trupp, juhendaja Lianne Saage-Vahur,
Eripreemia hea lavalise liikumise eest „Nutikas lutikas“ – Jõgeva kooliteater „Liblikapüüdja“ 2. klassi trupp, juhendaja Lianne Saage-Vahur

Juhan ja Jakob Liivi loomingule pühendatud etluskonkursi Jõgevamaa eelvoor 02.04.2015
1.koht LAUR MÄGI 4.B
2.koht GEORG SAKRITS 6.B
Laur esindab Jõgevamaad 18. aprillil Alatskivil üleriigilisel konkursil.
Juhendaja Lianne Saage-Vahur

Maakondlik kodunduse konkurss
Kätlin Muttika 9.A klass 3.-4. koht
Juhendaja Eike Salu

Pranglimine
Vabariiklikku finaali pääsesid järgmised õpilased:

Robin Major 4a
juhendaja Kristi Soosaar

Karlis Kaschan 6b
Ago Anderson 6b
Kristiina Tamm 6b
Uku Orupõld 7a
juhendaja Astra Pern

Marten Luhalaid 7b
juhendaja Eve Roos

Robin Kool 8b
juhendaja Mare Kolberg

 

Nuputa maakondlik võistlus 18.02.2015
5.-6. klasside arvestuses I koht Jõgeva Põhikooli võistkond koosseisus
Argo Pärn 6.B,
Georg Sakrits 6.B,
Karlis Kirsimägi 5.A
Juhendajad Astra Pern, Vivian Paaksi

7. klasside arvestuses II koht Jõgeva Põhikooli võistkond koosseisus
Uku Orupõld 7.A,
Ludvig Suvi 7.D
Juhendaja Astra Pern

Üleriigiline õpilasetlejate konkurss 13. veebruaril Tartus
Georg Sakrits (6.B) 4.-6. klasside arvestuses II koht
Sten Siirak (8.C) 7.-9.klasside arvestuses eripreemia
Juhendaja Lianne Saage-Vahur

Üleriigiline võistulugemiskonkurss Hansenist Tammsaareni 2015
Maarja Tiits 9.b kl – Albu Põhikooli preemia.

Loodus- ja täppisteaduste alane võistlus “Teaduslahing 2015”

Meie koolist osales kaks võistkonda.
8D klassi võistkond “Kelluke” koosseisus Allan Rääk, Karlis Sepper ja Aaser Truusa saavutasid Jõgevamaa koolide hulgas 1. koha ja on kutsutud “Teaduslahingu” vabariiklikku finaali (16 paremat). Kokku osales vabariigis 160 võistkonda. “Kelluke” oli üldarvestuses 4. kohal.

Betti Alverile pühendatud X luulepäevad Tuulelapsed 2015 laureaadid
• Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (6.kl trupp)– „Poisid ja plikad“
• Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (4.kl trupp)– „Mis sa seal teed?“

Näitlejapreemiad
Ingle Kürsa – Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (6. kl trupp)
Daniel Aganitš – Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (6. kl trupp)

Eripreemiad
Mängulise etenduse eripreemia – Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (2.klassi trupp) – „Nutikas lutikas“
Poeetilise kujundikeele eripreemia – Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (7.-9.kl trupp) – „Ainult hea toidab head … „
Kõikide truppide juhendaja Lianne Saage-Vahur pälvis parima juhendaja aunimetuse.

 

Jõgeva maakonna vokaalansamblite laulukonkurss 3.12. 2014

6.-9. klasside arvestuses

1. koht: 7. D klassi ansambel koosseisus Hanna Mägi, Liisbeth Kesamaa, Birgit Kasela, Britta Kasela, Kaidi Rähn, Karolin Kastan.

Juhendaja Mai Simson

1.-5. klasside arvestuses

2. koht: 3.-4. klassi tütarlaste ansambel koosseisus Maria Hunt 3.B, Laura Eliise Kiisler 3.B, Heidi Sild 3.B, Kerttu Kethly Rumask 4.B, Kairin Tammel 4.B, Helis Kiis 4.C, Getter Kiisssel 4.C, Marite Salmistu 4.C.

Eritunnustus musikaalsuse eest

3. klassi ansamblile koosseisus Laura Herr 3.A, Marijana Kreek 3.A, Karmen Säärits 3.A, Kätriin Viiar 3.A, Jennifer Heinmann 4.C, Caroliine Kapp 4.C, Marta Lisette Mägi 4.C, Gerta Šlegel 4.C

Juhendaja Riina Lind

2013/14

Nuputa vabariiklik voor
Jõgeva Põhikooli esindas 7.d klassi võistkond (Aaser Truusa, Allan Rääk, Karlis Sepper).
Allan Rääk oli ka parim peastarvutaja.
Juhendaja Eve Roos

 

Teadmistepäev Tabivere Gümnaasiumis
3A klassi võistkond (Major Robin, Marta-Helene Hansing, Inara Ein) saavutas 1. koha.

 

XI Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistlused
9.b/c klasside ühisvõistkond koosseisus Sandra Võsaste, Anita Maasalu, Tomi Meitus, Mattias Einamann põhikoolide arvestuses 4. koht

 

Pranglimise maakondlik võistlus
Sirgujad:
1.Reimo Laks 3.a
3.Robin Major 3.a
Juhendaja Kirsti Soosaar

Oskajad:
1. Marten Luhalaid 6.b
Juhendaja Eve Roos

 

Maakonna näitemängupäevad
Parimaks tunnistati ja edasipääsu riigifestivalile pälvisid 3.b ja 9.b klassi trupid.
Juhendaja Lianne Saage Vahur

 

XVIII üleriigiline koolinoorte vokaalansamblite konkurss  7.- 8.03. 2014

VI-VII klassi arvestuses III koht JPK VI klassi ansambel

Birgit Kasela, Britta Kasela, Hanna Mägi, Liisbeth Kesamaa, Karolin Kastan – 6.D ja Liisi Orav, Mariliis Bender – 6.A

 

Vabariiklik etlejate konkurss 14.-15.02. 2014  Kuressaares.

Laureaadid:
Georg Sakrits 5.kl (4.-6. klasside arvestuses)
Kristjan Pint 9.kl (7.-9. klasside arvestuses)

Juhendaja Lianne Saage-Vahur

 

Üleriigilisel jutuvestjate konkursil, mis toimus 15.novembril Aravetel, saavutas 1.-4.klassi arvestuses OSKAR SÄÄRITS II KOHA ja 5.-9.klassi arvestuses GEORG SAKRITS III KOHA.

“Väike lava”
Näitemängupäevad Kundas
Väike karu – 5. ja 6. klassi trupp
Eripreemiad:
1. Lianne Vahur-Saage lavastajapreemia “Juhmikese seiklused” ja “Mere taga, metsa taga”
2. Georg Sagrits (V b)- näitlejapreemia lavastuses “Mere taga, metsa taga”
3. Laur Mägi (III b)- näitlejapreemia Nööbikese osatäitmise eest lavastuses”Juhmikese seiklused”
4. Oskar Säärits (III b) – näitlejapreemia Juhmikese osatäitmise eest lavastuses”Juhmikese seiklused”