Sündmuste plaan

KUUPÄEV SÜNDMUS Osavõtjad KOHT
september
1.sept Esimese koolipäeva aktused kogu kool
5.sept 9.00 -10.00 Õpilaspiletite piltide tegemine 1. ja 7. klassid aula
11.-15.sept Viisakusnädal kogu kool
11.sept Õpilasesinduse esimene koosolek 5.-9. klassid õpilasesindus
19.sept Põhikooli spordipäev (tunnid jäävad ära) 5.-9. klassid staadion
21. spet Algklasside spordipäev 1.-4. klassid staadion
1.-2. klassid 1.-2. tund; 3.-4. klassid 3.-4. tund
25.-29.sept Teadlaste öö festivali sündmused kogu kool klassid
29.sept Algklasside sügislaat kogu kool Piii1 maja ees
2.-3. tund
oktoober
3.okt  Lepatriinu Lastetatri etendus “Heategu” 1.-4. klassid aula
6.okt Õpetajate päeva tähistamine kogu kool
9.-13. okt Loodusnädal “Soome laht” 5.-9. klassid
19.okt Kooli sünnipäev ! kogu kool
november
9.nov 7. kl vene keele päev 7. klassid aula
13.nov 17.30 Meisterdamisõhtu isadega 1.-4. klassid
14.-16. nov Klasside pildistamine kogu kool aula
24.nov Trimestri lõpuaktused algklassidele algklassid aula
24.-25.nov Betti Alveri luulepäevad Tähetund Liblikapüüdja kultuurikeskus
detsember
4.dets Jõulutule viimine klassidesse kogu kool klassid
5.-9. dets Majade kaunistamine kogu kool
20.dets  Algklasside jõulu- klassiõhtud 1.-4. klassid klassid
21.dets 15.30 5.-6. klasside jõulupidu 5.-6. klassid aula
21.dets 17.00 7.-9. klasside jõulupidu 7.-9. klassid aula
22.dets 9.00 Jõuluhommik kogu kool kultuurikeskus
2018
jaanuar
15.-19. jaan Fotonäitus III korrus
19.-20. jaan Betti Alveri luulepäevad Tuulelapsed Liblikapüüdja kultuurikeskus
29.jaan  Lepatriinu Lastetatri etendus “Eile, täna, homme” 1.-4. kl aula
veebruar
8.veebr Luulepäev “Mina etlen” 1.-4. klassid aula
13.veebr Vastlapäeva tähistamine kogu kool
14.veebr Sõbrapäeva tähistamine kogu kool
19.-22.veebr Ajaloonädal- EV 100 kogu kool
23.veebr Vabariigi sünnipäeva aktused (lüh tunnid) kogu kool aula
märts
7.märts Trimestri lõpuaktused algklassidele algklassid aula
5.-8.märts Keeltenädal 5.-9. klassid klassid
9.-10. märts Vokaalansamblite konkurss (ALO) ansamblid aula
12.-16.märts Muusikanädala kontserdid kogu kool aula
14.märts Emakeelepäeva tähistamine:
Lastekirjanik 1.-4. klassid aula
Luuletund 5.-9. klassid aula
15.märts Matemaatika võistus KÄNGURU 1.-4. klassid klassid
19.-23.märts Informaatika nädal 2. ja 5. kl arvutiklass
aprill
10.apr Loovtööde kaitsmine 8.klassid
16.-20 aprill Käsitöönäitus
18.apr Huviringide kontsert-näitus aula
19.apr Jõgeva Põhikool liigub (pärast 4. tundi) 3.-9. klassid
mai
10.mai 17.30  Algklasside kevadkontsert 1-4. klassid kultuurikeskus
17.mai Liblikapüüdja sünnipäev Liblikapüüdja kultuurikeskus
23.mai Kooliolümpia (tunnid jäävad ära) kogu kool staadion
28.mai 17.30 Olümpiaadivõitjate vastuvõtt kultuurikeskus
29.mai Viimase koolikella päev 9. klassid
31.mai-1. juuni Pädevuslaager Udu talus 5.-8. klassid
juuni
1.juuni Eesti keele eksami päev 9. klassid
1.juuni Algklasside spordipäev 1.-4. klassid staadion
8.juuni Matemaatika eksam 9.klassid
12.juuni Viimane koolipäev. Kontserdid 1.-8. klassid
13.juuni Valikeksam 9.klassid
16.juuni 14.00 Põhikooli lõpuaktus 9. klassid kultuurikeskus