Huviringid

Huviringid osalejad ringijuhid toimumise aeg toimumise koht alustab
Muusika
Mudilaskoor 1.-4. klassid Elda Käär K 6. tund klass nr 125 1.sept
Laulusõbrad 2.b klass Elda Käär N 6.tund klass nr 125 1.sept
Laulame koos 3. a klass Elda Käär T. 6 tund klass nr 206 1.sept
Laulame igal ajal 3.-4.b klass Elda Käär K 7.tund klass nr 125 1.sept
Tüdrukute ansambel 5. klassid Anne Pilvar R 6.tund klass nr 206 14.sept
Ansambel (pillidega) 5. klassid Anne Pilvar K 7.tund klass nr 206 13.sept
Rahvatants
Rahvatants 2.A klass Ave Ansalan E 14-15.00 aula 11.sept
N 6.tund I korruse sektor 11.sept
Rahvatants 5. klassid Ave Anslan E 6.tund, R 7.tund aula 11.sept
Tiina Kull 11.sept
Rahvatants 3. klassid Marika Järvet T ja N  13.10-13.55 kultuurikeskus 14.sept
Rahvatants 6.-7. klassid Marika Järvet T ja N  15.00-15.45 aula 14.sept
Sport
Jalgpall 1.-3. klassi poisid Jevgeni Telik E, K 17.30-19.00, R 17.30-19.00 staadion, võimla 1.sept
1.-5. klassid Jevgeni Telik N 17.30-19.00 Virtus
Kergejõustik 2.-4. klassid Piret Koll T 13-14.00 staadion/spordimaja 1.sept
N 14-15.00 võimla
R 13-14.00 staadion/spordimaja
5.-9. klassid Piret Koll E 15-16.30 staadion/spordimaja
T 15-16.30 staadion/spordimaja
N 15- 16.30 võimla
R 14-15.30 staadion/spordimaja
Korvpall 1.-4 klassid Märt Tralla T 15.00 – 16.00
R 14.15 – 15.30
võimla
4.-9. klassid Märt Tralla T 16.00 – 17.30
R 15.30-17.00
võimla
Võrkpall 1.-4 .klassid Tiiu Õunap E ja K 14.45-16.15 võimla 1.sept
6.-8. klassid Tiiu Õunap E ja K 16.15-18.00 võimla
N 15.45-17.30 Virtus
Tennis 1.-6. klass Hillar Sibul E 18.00-19.00 võimla 1.sept
N 15.30 -16.45
Muu
Drooniring 3.-9. klassid Kristjan Lill N 18.00-19.30 Aia 36A 14.sept
Fotoring 5.-8. klaasid Merilin Kalavus E 7.-8. tund klass nr 313 11.sept
1.-4 klassid T. 7 tund klass nr 313 12.sept
Noorkotkad 2.-4. kl poisid Kristian Vaarpuu K 13.15 Aia 36A 20.sept
5.-9. kl poisid K 15.15 Aia 36A
4H “4ever young” 5.-8. klassid Katre Põder E 8.tund, R 7.tund õpilaseinduse ruum 8.sept
  1.-4 klassid õpilaseinduse ruum okt
 
Mälumäng 5.-9. klassid Jana Tiido klass nr 311 2.okt
Tiina Kull klass nr 308 2.okt
Liiklusring 3.klassid Annika Kaasik E-N 6. tund 2.okt
Kooliteater Liblikapüüdja 2.-9. klassid Lianne Saage-Vahur T,K,N aula 1.sept