Jõgeva Ühisgümnaasiumi vilistlased

1987 – 1. lend A klass
Klassijuhataja Helge Maripuu

1. Andres Angerjas
2. Leina Gapantðuk
3. Kristiine Jeltsova
4. Jana Jõgeva
5. Katrin Karu
6. Enely Kasemägi
7. Kaja Kruuse
8. Maigi Leht
9. Helve Lilleorg
10. Maris Lääne
11. Marika Nõmme
12. Toomas Peda
13. Sirje Prii
14. Olavi Punga
15. Jüri Saar
16. Diana Soodla
17. Inna Zarubina
18. Heli Teder
19. Ingi Uue
20. Toomas Voolaid
21. Kalle Välba
22. Argo Õunap
23. Egle Õunapuu
24. Margus Saar

1987 – 1. lend B klass
Klassijuhataja Imbi Sildnik

1. Aili Arula
2. Tiia Aru
3. Tiina Aru
4. Tiina Aun
5. Evelin Einaru
6. Kristina Jermonok
7. Piret Jukk
8. Maris Jürgens
9. Eerika Kippus
10. Kalle Kleemann
11. Veiko Kokka
12. Kristel Kokk
13. Mairi Koll
14. Sulev Pärn
15. Janek Lauristo
16. Ly Luht
17. Annely Peedor
18. Plle Ploom
19. Tiina Pruus
20. Katrin Raudsepp
21. Tiina Reidolf
22. Margus Rihma
23. Tarmo Sein
24. Sirje Traks
25. Reet Tropp
26. Vaido Vabaoja
27. Anne-Ly Valdmann
28. Riina Veltbach
29. Marti Vitkar
30. Tõnu Värk

1988 – 2. lend A klass
Klassijuhataja Ivi Tetsmann

1. Ellen Altmäe
2. Tarmo Aru
3. Anti Arula
4. Anne Evert
5. Sille Guske
6. Guido Kaarepere
7. Meljo Kaaviste
8. Katri Kalev
9. Ly Kapp
10. Annely Kõre
11. Tarvo Laas
12. Margus Lindsalu
13. Inge Luht
14. Angelika Maasik
15. Illimar Merilain
16. Mirjam Mäesalu
17. Hannes Märtin
18. Pille Ojasalu
19. Piret Puusepp
20. Tea Plovets
21. Eve Rentsel
22. Ave Rihma
23. Merike Soosaar
24. Vaido Soots
25. Taivo Teder
26. Riina Veskioja

1988 – 2. lend B klass
Klassijuhataja Imbi Kose

1. Egon Ant
2. Jaana Jakoby
3. Heiki Kakko
4. Urmas Kask
5. Viljard Keskküla
6. Maarika Kool
7. Margit Kuusik
8. Andres Lehtme
9. Merle Maidla
10. Üllar Mõisavald
11. Toomas Meesak
12. Made Mägi
13. Merle Norvik
14. Merle Parts
15. Pille Pôldmets
16. Tiit Pütsep
17. Ain Rand
18. Angela Ratman
19. Kairi Saar
20. Heiki Voog

1989 – 3. lend A klass
Klassijuhataja Merle Lupp

1. Kaido Ingver
2. Üllar Kiisler
3. Inga Kinks
4. Margus Kotter
5. Katrin Kuusvere
6. Kaila Lehtla
7. Olavi Lindsalu
8. Ave Moor
9. Tarmo Ots
10. Gunnar Ottenson
11. Indrek Piir
12. Ulvi Ploom
13. Merje Podroþko
14. Marina Porro
15. Leino Pärn
16. Anu Pääslane
17. Ruta Razutis
18. Illimar Sibul
19. Signe Sillaste
20. Silva Staub
21. Gennadi Sumin
22. Andres Tennus
23. Lii Viik
24. Valmar Vilde

1989 – 3. lend B klass
Klassijuhataja Jüri Toit

1. Jane Aatelo
2. Kaarin Joost
3. Jana Kosk
4. Ergo Lind
5. Marge Lukk
6. Ülle Luuka
7. Margus Mändmets
8. Maile Noormägi
9. Margus Paluoja
10. Peeter Piirsalu
11. Leeles Pikkor
12. Ahto Pruus
13. Inga Pärn
14. Ivar Saks
15. Veigo Tumaðevski
16. Ave Villemsaar

1990 – 4. lend A klass
Klassijuhataja: Ljuda Vahtla

1. Sven Beilmann
2. Sille Harjo
3. Ain Kaarjärv
4. Rita Kopas
5. Heli Kiis
6. Moonika Kose
7. Aivo Kuusk
8. Aive Kruusimaa
9. Mart Lindpere
10. Kristel Linno
11. Tiia Meitus
12. Piret Oja
13. Pille Peedor
14. Margo Puusta
15. Pille Põldmaa
16. Eve Rihma
17. Peep Roosipõld
18. Tiina Sakkos
19. Krista Savi
20. Priit Sepper
21. Küllike Sirel
22. Kairi Tamm
23. Algis Uiga
24. Ingrid Välbe
25. Kaire Õunap
26. Kaido Õunapuu

1990 – 4. lend B klass
Klassijuhataja Aleksandra Poljakova

1. Tarvo Aas
2. Marika Barbo
3. Heili Hurt
4. Piret Jerlakas
5. Kaja Kangur
6. Rait Kivimets
7. Anne Kokk
8. Hiie Koppa
9. Karin Kukk
10. Riina Laanemets
11. Reet Lindsalu
12. Marko Luhalaid
13. Egon Maas
14. Annika Maido
15. Maarika Michelson
16. Astra Novod
17. Teet Päll
18. Inga Raja
19. Gaida Sauka
20. Ülli Sirel
21. Sven Sootla
22. Reet Surva
23. Anu Tarum
24. Tiit Ude
25. Toomas Ude
26. Anneli Vaino
27. Aivar Vassiljev
28. Piret Söderholm

1991 – 5. lend A klass
Klassijuhataja Rein Visnapuu

1. Laivi Aasumäe
2. Küllike Annuk
3. Annika Harjo
4. Kristi Helm
5. Jaanus Jaanpark
6. Tiina Jõessar
7. Ivo Jõgiste
8. Margit Kotter
9. Jaana Lall
10. Lea Laurberg
11. Taivi Metslaid
12. Ivika Ostonen
13. Karin Ott
14. Angela Paju
15. Aivar Põldes
16. Marike Pukk
17. Elle Raat
18. Katrin Raud
19. Kristiina Räkk
20. Hardi Sass
21. Angelika Schneider
22. Kaire Sibul
23. Andres Zopp
24. Kristiina Tamberg
25. Mikk Telgmaa
26. Eno Väli

1991 – 5. lend B klass
Klassijuhataja Ivi Tetsmann

1. Gunnar Aigro
2. Maarika Hansing
3. Kristel Kask
4. Merle Kinks
5. Külliki Kirss
6. Pirje Koll
7. Marge Kungla
8. Jelena Meier
9. Kaire Pajo
10. Tiit Piiskoppel
11. Helle Püvi
12. Priit Raa
13. Kaidi Randjärv
14. Marek Sammul
15. Anneli Välba
16. Merle Õunapuu

1992 – 6. lend A klass
Klassijuhataja Helju Nõu

1. Ahto Alas
2. Tiina Andron
3. Evelin Hein
4. Heli Kakko
5. Kaido Kepp
6. Jana Kõluvere
7. Ott Koppa
8. Mari Meesak
9. Heli Murakas
10. Paul Nurme
11. Pille Otsalt
12. Siiri Palmiste
13. Raivo Piirson
14. Olavi Randorg
15. Saima Sellak
16. Maie Sirel
17. Tea Teras
18. Kaili Tooming
19. Kairi Tross
20. Alan Truus
21. Andres Veenpere
22. Astra Vellak

1992 – 6. lend B klass
Klassijuhataja Kadri Ottenson

1. Marge Alliksaar
2. Inna Burlakova
3. Jelena Gorbenko
4. Siiri Heinsaar
5. Kaidi Kangur
6. Kristi Kinks
7. Angela Kruusamäe
8. Krista Leetna
9. Silvi Leppik
10. Jaanus Lindsalu
11. Merje Metsla
12. Krete Mättik
13. Margus Noormägi
14. Taivo Ploom
15. Merike Pärn
16. Aarne Rahn
17. Auli Razutis
18. Kaija Sauka
19. Rein Talvik
20. Anneli Toll
21. Liane Treier
22. Maarika Tsääro
23. Agne Vilt
24. Margit Välba
25. Piret Välbe

1993 – 7. lend A klass
Klassijuhataja Neeme Katt

1. Triinu Aas
2. Andrus Aaving
3. Maris Eespäev
4. Peeter Heero
5. Annika Jukk
6. Aldo Kaljumäe
7. Kristi Kepp
8. Margus Kirss
9. Moonika Kristovart
10. Marek Laane
11. Piret Lee
12. Sven Lillemägi
13. Piret Maasalu
14. Raul Major
15. Gunnar Michelson
16. Moonika Mikiver
17. Ülo Moist
18. Kajar Pent
19. Margo Prits
20. Rain Reiman
21. Vello Sukk

1993 – 7. lend B klass
Klassijuhataja Ljuda Vahtla

1. Mari Abel
2. Ave Allert
3. Erki Birnbaum
4. Kaire Eerik
5. Kristina Einaru
6. Mihkel Eller
7. Henri Heinmaa
8. Riina Joost
9. Kaupo Juhandi
10. Merje Kiisel
11. Karmen Kool
12. Merle Kusma
13. Marko Laeva
14. Jaanika Laurimäe
15. Tuuli Lehtveer
16. Eha Lätt
17. Jaanika Naastre
18. Martin Noormägi
19. Kristel Pärn
20. Marek Saksing
21. Andrus Sibul
22. Risto Siilbek
23. Ene Sirel
24. Eveli Toll
25. Klaire Tättar
26. Kaja Vaikmäe
27. Signe Verret
28. Kaire Värva

1994 – 8. lend A klass
Klassijuhataja Eve Roos

1. Alain Aun
2. Lauri Bender
3. Raul Isotamm
4. Janek Kalbin
5. Kadi Kase
6. Aarne Kukk
7. Margus Lohk
8. Aire Normak
9. Signe Ohakas
10. Olavi Ründva
11. Kadri Siil
12. Kaie Sälik
13. Rauno Treier
14. Kristi Tsahkna
15. Markus Täht
16. Agur Tänav
17. Gunnar Vasemägi
18. Aldo Välba
19. Oliver Võerahansu
20. Marika Õunapuu

1994 – 8. lend B klass
Klassijuhataja Marju Aunpuu

1. Margit Alliksaar
2. Mehis Anni
3. Tormis Aru
4. Lauri Haavel
5. Merlis Jusupov
6. Eve Keerus
7. Kätlin Kool
8. Kally Kuusik
9. Külli Kõre
10. Jaanika Link
11. Marke Luhalaid
12. Kairit Mäeorg
13. Viljo Naarits
14. Piret Naarits
15. Jana Päll
16. Monika Saariste
17. Merike Sirel
18. Andrus Säälik
19. Madeann Taevas

1995 – 9. lend A klass
Klassijuhataja Heli Toit

1. Elari Aaboja
2. Kersti Allikmaa
3. Annika Alt
4. Ivo Aluoja
5. Tauno Kaasik
6. Erki Kangro
7. Marina Kangur
8. Kary Neeme
9. Arel Kaur
10. Tiia Lepik
11. Andrus Lääne
12. Kristiina Sepp
13. Katrin Sulp
14. Veiko Svjatõðev
15. Siret Tamm
16. Norman Tupits
17. Heidi Vaasmaa
18. Helen Vikat
19. Alar Õunapuu
20. Raivo Sepper

1995 – 9. lend B klass
Klassijuhataja Helju Nõu

1. Enely Everest
2. Helena Haugjärv
3. Maris Hordo
4. Monika Hunt
5. Rauno Indus
6. Annika Isotamm
7. Kaido Kangur
8. Elver Kiissel
9. Anu Kitsing
10. Lenno Link
11. Margit London
12. Liina Moks
13. Merle Ojamets
14. Marika Pajo
15. Villu Plink
16. Helika Päll
17. Tiina Randorg
18. Liina Raudsepp
19. Kristine Sildnik
20. Gert Sootla
21. Marju Soots
22. Hans Säälik
23. Katrin Tamm
24. Silja Vöörmann

1996 – 10. lend A klass
Klassijuhataja Imbi Kose

1. Kristi Bender
2. Herman Jürgens
3. Andres Kangur
4. Viljar Kaus
5. Enn Laas
6. Katrin Lehtsaar
7. Jane Liiva
8. Maive Lääne
9. Üllar Malm
10. Leino Mandre
11. Risto Mets
12. Tarmo Männik
13. Evelin Normak
14. Maarja Normak
15. Kaido Reiman
16. Inge Tinno
17. Margus Võsu

1996 – 10. lend B klass
Klassijuhataja Neeme Katt

1. Marko Angerjärv
2. Arli Ivask
3. Kristi Joosu
4. Rauno Klaos
5. Andrus Kull
6. Tervo Lauga
7. Virge Lind
8. Hedy Marks
9. Indrek Martin
10. Kai Müürsepp
11. Diana Nõgene
12. Merje Ojasalu
13. Raimo Oras
14. Liina Peldes
15. Monika Purik
16. Elvo Põldaru
17. Daniel Reim
18. Külli Solnik
19. Tõnis Säälik
20. Raido Tamson
21. Theresa Tarum
22. Moonika Tsääro
23. Marek Uibopuu
24. Marju Varrak
25. Terje Ütt

1997 – 11. lend A klass
Klassijuhataja Helle Roop

1. Helina Aaboja
2. Aivars Alt
3. Imre Asman
4. Lauri Elbre
5. Lea Ilves
6. Ave Jaik
7. Silvi Jakan
8. Timo Jalakas
9. Triin Jukkum
10. Ethel Karu
11. Kenno Kaupmees
12. Gaidy Kesa
13. Kärol Kikerpill
14. Katrin Kiple
15. Erki Kivisikk
16. Kristi Kuusk
17. Krista Lehtsaar
18. Liisi Moks
19. Maris Männik
20. Katrin Orav
21. Kerttu Põder
22. Erik Roop
23. Triin Sirg
24. Jane Suviste
25. Tanel Tarlap
26. Alje Tooming
27. Margo Treier
28. Allan Uustal
29. Veiko Vaht
30. Linda Õunmaa
31. Marek Vikat

1997 – 11. lend B klass
Klassijuhataja Rainer Võsaste

1. Jana Alandi
2. Argo Ellison
3. Ahti Ilves
4. Karmen Jukk
5. Annika Jõeäär
6. Margus Kalbin
7. Karel Kivimägi
8. Anu Kivisaar
9. Annela Kornel
10. Viljar Kõiv
11. Jaana Laurikainen
12. Monika Maasing
13. Merje Mandre
14. Merilyn Moose
15. Vilmar Müür
16. Nelli Nõmm
17. Urmas Ostrat
18. Kaire Peetersoo
19. Jane Põdra
20. Rando Rääk
21. Toomas Saar
22. Kätlin Tamm
23. Marko Tikk
24. Tarmo Täht
25. Madis Uibo
26. Jaanika Vint

1998 – 12. lend A klass
Klassijuhataja Helju Nõu

1. Liisi Aavasalu
2. Meigo Anni
3. Ilona Burlakova
4. Älis Eespäev
5. Maarit Jalakas
6. Siiri Järvesaar
7. Ruuben Jürgens
8. Liia Kerov
9. Lauri Kimm
10. Maris Kirik
11. Katrin Kivisikk
12. Taavi Kool
13. Liina Kull
14. Janis Künnap
15. Kaupo Mets
16. Kristo Napp
17. Nele Nukka
18. Rainer Olgo
19. Pille Pihlak
20. Kairi Puusta
21. Erki Rooma
22. Merit Rossner
23. Rauno Räga
24. Nele Soolepp
25. Katrin Trükmann
26. Marika Pärs

1998 – 12. lend B klass
Klassijuhataja Heli Toit

1. Irina Antipova
2. Oksana Anton
3. Meelis Barbo
4. Heleriin Elmend
5. Kairit Härgin
6. Andrus Jukk
7. Einar Jõesaar
8. Jana Jõgi
9. Marten-Egert Kangur
10. Angela Kaselo
11. Terle Kirsimaa
12. Sirje Kuldmägi
13. Vivika Lille
14. Hendrik Lind
15. Marika Olesk
16. Katrin Ots
17. Eveli Otti
18. Jana Palo
19. Veronika Põldmaa
20. Indrek Pääbus
21. Ivika Rande
22. Piret Salu
23. Sulev Sepp
24. Margus Simson
25. Tarmo Tootma

1999 – 13. lend A klass
Klassijuhataja Neeme Katt

1. Jaanika Alandi
2. Laura Aluoja
3. Ragnar Bender
4. Marina Blinnikova
5. Maia Härmaste
6. Merli Kivi
7. Kristel Kruuleht
8. Hanno Kuslap
9. Teet Liiv
10. Vambola Lillepool
11. Ade Luht
12. Kaido Lõoke
13. Maidu Lõoke
14. Kaidu Martjan
15. Erik Mikker
16. Maris Norm
17. Kaigo Ottenson
18. Karin Ottenson
19. Maivi Pajula
20. Kersti Peetersoo
21. Raili Piirson
22. Mari-Liis Raidmäe
23. Ronald Roop
24. Raido Rosin
25. Gunnar Saar
26. Anu Solnik
27. Katrin Tooming
28. Evelii Viik
29. Tarvo Välba

1999 – 13. lend B klass
Klassijuhataja Helge Maripuu

1. Avo Aia
2. Helena Jakobson
3. Moonika Jäger
4. Piret Kurvits
5. Ruth Laansalu
6. Kristin Laineste
7. Veiko Lillemägi
8. Erki Merimaa
9. Kristi Mägi
10. Eduard Mäits
11. Priit Nukka
12. Maret Nõmm
13. Raivo Ottenson
14. Kadri Paloots
15. Priit Pindis
16. Rain Päären
17. Made Ratassepp
18. Veronika Raudsepp
19. Kaili Ränkel
20. Ants Salum
21. Tarmo Säälik
22. Ragne Tõnts
23. Merily Trees

2000 – 14. lend A klass
Klassijuhataja Anne Jaama

Anneli Alt
Elen Essenson
Marilin Gröön
Kristjan Habakukk
Kadri Jaama
Kati Kalda
Raili Kangur
Kairi Kikas
Piret Kiple
Anneli Kivisaar
Raigo Kolk
Siret Kruus
Birgit Kuntu
Kuldar Kõiv
Triin Lepp
Evelin Lumi
Marko Moose
Ege Paloots
Janel Puusepp
Indrek Pärn
Helis Rossner
Terje Saar
Jüri Torma
Karin Traks (Rein)
Karin Traks (Urmas)
Tiit Vaasmaa
Eneli Viik
Urbo Vilibert

2000 – 14. lend B klass
Klassijuhataja Ivi Tetsmann

1. Liis Aarla
2. Ragnar Jukkum
3. Katrin Kattel
4. Triin Kattel
5. Handri Kuslap
6. Marko Laane
7. Viljar Lillemägi
8. Kaja Lilloja
9. Helena Lind
10. Mihkel Maarand
11. Imre Orav
12. Heli Otti
13. Teele Peldes
14. Kristjan Piirsalu
15. Monika Prii
16. Evelyn Rajapu
17. Kati Rõmmel
18. Peeter Somelar
19. Teet Tooming
20. Triin Tuvi
21. Endre Varik
22. Annika Õunapuu

2001 – 15. lend
Klassijuhataja Heli Toit

1. Merit Born
2. Karin Kangur
3. Edvin Kasemets
4. Kristi Kikas
5. Andro Kivi
6. Kristel Kivioja
7. Aveli Kornel
8. Kristo Kuusik
9. Evelyn Kuusk
10. Eget Kägo
11. Marju Kütt
12. Urmas Lepist
13. Merit Ottenson
14. Ingrid Persman
15. Anti Reiman
16. Juky Reimann
17. Kätlin Ridal
18. Jekaterina Skalkina
19. Jaanus Suur
20. Karin Uibo
21. Kersti Vahtla
22. Viktoria Vorontsova
23. Urmo Överaus

2002 – 16. lend A klass
Klassijuhataja Neeme Katt

1. Kristi Aduson
2. Maarja Hüdsi
3. Juta Jaama
4. Kaido Jürma
5. Andrus Kaljumäe
6. Margus Kallo
7. Heiko Kerve
8. Heili Kirs
9. Tiina Kodar
10. Marko Kont
11. Kristiina Leo
12. Veiko Lille
13. Marju Martjan
14. Deili Matson
15. Argo Päid
16. Reimo Raudsepp
17. Tanel Schleigel
18. Merit Soosaar
19. Tenno Shott
20. Liis Tamm
21. Tarmo Teras
22. Silver Toit
23. Ülar Tooming
24. Janar Vorontsov

2002 – 16. lend B klass
Klassijuhataja Ljuda Vahtla

1. Ahto Andron
2. Reigo Annuk
3. Grete Gröön
4. Risto Kerve
5. Heigo Klaos
6. Jaanus Kossal
7. Kätlin Kütt
8. Aljona Lisitsina
9. Kristi Lukk
10. Vardo Malm
11. Askor Mõik
12. Viljo Padrik
13. Viljar Põdra
14. Margit Rosin
15. Merit Zavatski
16. Kadri Torma
17. Rita Vallimäe

2003 – 17. lend
Klassijuhataja Anne Jaama

1. Aia, Andres
2. Annuk, Kristjan
3. Aru, Airi
4. Griútúenko, Anna
5. Jakin, Egle
6. Kalbin, Jüri
7. Laidver, Kristiina
8. Lepik, Taavi
9. Lindsalu, Ivalo
10. Lippur, Maria
11. Noormägi, Andra
12. Olesk, Roland
13. Olgo, Merli
14. Orav, Ilona
15. Ploom, Triin
16. Pügi, Marko
17. Raismaa, Merit
18. Reimann, Äklys
19. Rihma, Katrin
20. Saks, Lauri
21. Schvede, Ruuwe
22. Sepp, Nelli
23. Stein, Andrus
24. Susi, Kersti
25. Tilk, Taavi
26. Tinno, Evelyn
27. Tänav, Nele

2004 – 18. lend
Klassijuhataja: Heli Toit

1. Alo Alt
2. Aare Aru
3. Kersti Eit
4. Karin Jukk
5. Piret Jõemets
6. Gaius Jõgar
7. Jaanus Kabin
8. Reiko Kerve
9. Katre Kiissel
10. Silver Kütt
11. Taavi Lehtmets
12. Kätlin Lehtsaar
13. Andrei Mesteljainen
14. Dmitri Mesteljainen
15. Olimar Niin
16. Kätrin Noormägi
17. Meelis Norm
18. Virge Pärna
19. Katrin Rihma
20. Kerli Reitkam
21. Indrek Rähn
22. Tauri Saar
23. Sirle Schneider
24. Kati Steinberg
25. Priit Somelar
26. Kristi Tagavälja
27. Merle Timusk
28. Kadi Tross
29. Teet Vare
30. Egle Veskimets

2005 – 19. lend A klass
Klassijuhataja Neeme Katt

1. Kertu Annuk
2. Anna Golovt?enko
3. Anton Gromov
4. Kristi Kurg
5. Marina Mo?ul
6. Mait Murumaa
7. Kerstin Mägi
8. Heleen Ottas
9. Chris Palotu
10. Ave Saaber
11. Kadi Saks
12. Reelika Schmidt
13. Natalja Semjonova
14. Alo Simmulmann
15. Jane Suvvi
16. Piret Süvari
17. Kerli Talvik
18. Toomas Tammearu
19. Jane Tihane
20. Kadri Toit
21. Tauri Trei
22. Ele Veskimets

2005 – 19. lend B klass
Klassijuhataja Inga Reinumägi

1. Kadri Alev
2. Heili Kajaste
3. Kadri Kilter
4. Kristi Kirsimaa
5. Siret Koort
6. Mait Krumm
7. Aivo Käär
8. Margus Laanisto
9. Rando Liiv
10. Katrin Luts
11. Mikk Lõhmus
12. Marju Peets
13. Janno Poolakess
14. Kerli Pülse
15. Martin Sobak
16. Liina Stein
17. Kairit Tiit
18. Kadri Tänna
19. Villu Ventonen
20. Helery Viigipuu

2006 – 20. lend A klass
Klassijuhataja Maris Prii

1. Triinliis Hordo
2. Triin Kuusik
3. Urmo Kõiv
4. Jekaterina Legovitð
5. Mairi Mitt
6. Katre Mägi
7. Lennart Mägi
8. Gerlin Nigulas
9. Kristin Noormägi
10. Kati Putk
11. Kati Pärn
12. Aile Pütsep
13. Elari Roop
14. Reelika Rätsep
15. Nele Salvet
16. Keit Tehvan
17. Ragne Teravä
18. Kairi Tross
19. Kristjan Vahtla
20. Maarja Valk

2006 – 20. lend B klass
Klassijuhataja Eve Roos

1. Erik Aliorg
2. Madis Allas
3. Marika Dodjak
4. Kai Habakukk
5. Tõnis Järvesaar
6. Kaili Kiissel
7. Kadi Kukk
8. Lauri Lend
9. Triin Lõhmus
10. Hanna Müür
11. Anneli Roots
12. Heneli Saulep
13. Kadi Simmulmann
14. Eero Spelman
15. Ragnar Tulp
16. Rainer Volk
17. Teele Võime

2007 – 21. lend A klass
Klassijuhataja Helge Maripuu

1. Annika Arnek
2. Daisi Hansing
3. Tõnis Helm
4. Heli Ingver
5. Marko Jerlov
6. Maarika Juhanson
7. Pille-Riin Kilter
8. Anton Klimatðjov
9. Jekaterina Klimatðjova
10. Tanel Kolberg
11. Siim Kuusik
12. Marek Limberg
13. Margus Norm
14. Signe Oru
15. Handro Osila
16. Siim Paulus
17. Toomas Peterson
18. Mattias Pilv
19. Madli Raidvere
20. Heleli Saulep
21. Helena Sild
22. Mikk Simmulmann
23. Aivi Tamm
24. Meelike Villa

2007 – 21. lend B klass
Klassijuhataja Rita Sildnik

1. Hanneli Dmitrovski
2. Pirko Jalakas
3. Dmitri Krepkov
4. Janar Kriiska
5. Merilin Kurg
6. Jaanika Loomus
7. Raido Moor
8. Karoliine Mägi
9. Kätlin Nigulas
10. Krista Nurk
11. Kadi Pint
12. Kaja Porro
13. Marinka Prodanets
14. Virje Pärna
15. Merit Pülse
16. Kristiina Randviir
17. Aina Saar
18. Ele Saksing
19. Õnnela Skobiej
20. Kersti Talirand
21. Mikk Tehvan
22. Timmo Zimmermann
23. Kaspar Õunapuu
24. Malle Örd

2008 – 22. lend A klass
Klassijuhataja Mare Kolberg

1. Anni Aasa
2. Martin Allikmäe
3. Kaur Hansing
4. Markus Hoovi
5. Kristel Jukk
6. Triinu Kabel
7. Siim Kaup
8. Kaido Kauts
9. Katre Kleitsman
10. Lilian Kokk
11. Kristo Kruus
12. Jekaterina Kulina
13. Urmi Lall
14. Tõnu Laur
15. Reili Liiver
16. Ragnar Luigand
17. Kermo Neeme
18. Andra Palanen
19. Silver Piir
20. Liisa Põldaas
21. Jana Reinumäe
22. Mikk Seer
23. Taavi Serp
24. Tanel Soidla
25. Kaido Talirand
26. Malvar Vijar
27. Kairi Vislapuu
28. Mikk Õun

2008 – 22. lend B klass
Klassijuhataja Maive Kase

1. Karin Aare
2. Kaire Elissarov
3. Ivo Kase
4. Jaanus Kibal
5. Taavi Kirjutaja
6. Emiilie Kivi
7. Anne-Lys Kuldmaa
8. Ants Käär
9. Liia Laanson
10. Kristjan Lill
11. Moonika Luhamaa
12. Liis Luht
13. Inna Mahhova
14. Marta Makarevitð
15. Marge Nõmmik
16. Maria Orb
17. Maarja-Marianne Pilv
18. Eerik Purgel
19. Alar Päll
20. Marja-Liisa Roos
21. Argo Rossner
22. Ryan Saar
23. Raivo Sagur
24. Sergei Sei
25. Siim Sirotin
26. Liina Sobak
27. Kristjan Talistu
28. Robert Taul
29. Martin Trükmann
30. Tauri Tuimets
31. Raili Võime
32. Triin Võime

2009 – 23. lend
Klassijuhataja: Urve Olesk
1. Minni Ansip
2. Alar Dubinin
3. Taavi Dubinin
4. Kristi Elissarov
5. Alari Haljas
6. Kristo Hannula
7. Lauri Hordo
8. Siim Hordo
9. Kerli Kerb
10. Kersti Kiisel
11. Ahti Krumm
12. Kätlin Kuslap
13. Kristiina Kuus
14. Kati Kuusik
15. Sigrid Kuusk
16. Elin Kütt
17. Tõnn Laos
18. Liina Laumets
19. Kerli Laur
20. Kaupo Luht
21. Birgit Merilaid
22. Siim Mokrik
23. Sgrid Mõisavald
24. Annika Nurk
25. Riho Ots
26. Maarja Paulus
27. Veronika Penkova
28. Helina Poom
29. Kaisa Putk
30. Marelle Raudsepp
31. Kadri Reim
32. Ergo Sepp
33. Kristi Talistu
34. Mihkel Tepaskind
35. Taimi Tross
36. Mairi Vaher

2010 – 24. lend A klass
Klassijuhataja: Silja Võsaste

1. Tairi Arold
2. Janeli Auksmaa
3. Kairi Jerlov
4. Kristo Kiissel
5. Villem Kraaner
6. Kati Kuld
7. Kaspar Kull
8. Kermo Kütt
9. Karin Liivapuu
10. Kelli Lindus
11. Georg Murakas
12. Mariel Mõisavald
13. Agne Puusepp
14. Kadi Riin Sarapuu
15. Keijo Siimer
16. Mart Sildnik
17. Priit Sisask
18. Kerttu Sobak
19. Karel Soosaar
20. Adele Teras
21. Rene Voog

2010 – 24. lend B klass
Klassijuhataja: Tiia Malm

1. Karin Aus
2. Elister Kangur
3. Liisa Katt
4. Helena Kivi
5. Maarja Kivioja
6. Andreas Lill
7. Henri Lindepuu
8. Anne Olesk
9. Maris Orumaa
10. Kerli Pamberg
11. Rauno Piir
12. Varmo Põder
13. Merilyn Rannat
14. Kadri Saar
15. Sergei Stepin
16. Kerstin Sõber
17. Liisi Talas
18. Nancy Tarum
19. Merit Vaher
20. Leho Varik

2011 – 25. lend A klass
Klassijuhataja: Anne Jaama

1. Kaido Alev
2. Raimond-Jaak Allikmäe
3. Oliver Auksmaa
4. Kadi Guske
5. Siim Kaaver
6. Maie Kangur
7. Kady-Kairit Kerve
8. Sander Kinks
9. Mariel Krumm
10. Eiro-Einar Kuslap
11. Kaur Käämer
12. Garli Lokk
13. Rait Metsaste
14. Triin Mokrik
15. Karel Prave
16. Kirsika Saan
17. Seidy Salundi
18. Raido Sarapuu
19. Merit Tori
20. Heleri Vainula
21. Maritte Varblas
22. Vardo Vend
23. Liis Õunap

2011 – 25. lend B klass
Klassijuhataja: Mare Joost

1. Anastasija Aganitš
2. Diana Alits
3. Johannes Allingu
4. Anastasia Andrejeva
5. Jane Ilm
6. Moonika Joost
7. Karl-Johan Kaarepere
8. Mariann Kippar
9. Siim Klevtsov
10. Kristina Kukuškina
11. Alon Margens
12. Kerli Mikko
13. Keit Mõisavald
14. Tanika Ojasild
15. Kaili Olgo
16. Janeli Vipper

2012 – 26. lend A klass
Klassijuhataja: Karin Luik

1. Ege-Grete Engbusk
2. Sirle Erimäe
3. Jekaterina Jeremejeva
4. Eisi Kõiv
5. Evely Kütt
6. Kadi Margens
7. Marianne Milinevitš
8. Silva Noormägi
9. Avely Ots
10. Liisi Sirel
11. Mari Teder
12. Gerli Õunap

2012 – 26. lend B klass
Klassijuhataja: Helle Roop

1. Merilyn Einamann
2. Taavi Hansing
3. Ingovar Ingver
4. Rainer Jegorov
5. Keio Karu
6. Karla Kasar
7. Katrin Kleemann
8. Kristi Kool
9. Siim Koort
10. Andre Kukke
11. Sander Kuusik
12. Marje Kütt
13. Mart Laansalu
14. Karmen Lepp
15. Kätlyn Liblik
16. Marko Manglus
17. Egle Masing
18. Egert Merelaid
19. Karl Metsand
20. Sandra Pukk
21. Karoline Rajasoo
22. Joel Rannat
23. Liis Sepp
24. Andrei Stepin
25. Siim Tappe

2013 – 27. lend
Klassijuhataja: Inga Reinumägi

1. Dengo, Alex
2. Kaasik, Sergei
3. Kalev, Geidi-Gwendolen
4. Kallemaa, Kristin
5. Kingsepp, Karl
6. Lass, Auli
7. Lepp, Liivar
8. Mikko, Keijo
9. Narits, Eleri
10. Nõgesmaa, Tõnu
11. Orav, Taavi
12. Paju, Marine
13. Pall, David
14. Paluoja, Laura
15. Post, Alice
16. Reial, Maarja-Liis
17. Sein, Merelle
18. Soopalu, Teele
19. Sõber, Sandra
20. Talas, Rainer
21. Tali, Kadi
22. Varblas, Marleen