Jõgeva Gümnaasiumi vilistlased

1949. aasta klass, 1. lend

1. Helmi Hunt
2. Asta Hõim
3. Hilja Hõim
4. Helene Jalakas
5. Ellen (Nõmtak) Koster
6. Helga Kull
7. Eevi Mätlik
8. Milvi Purret
9. Ädu Rõõmusoks
10. Laine (Link) Salve
11. Õie Soomre
12. Elvi Soplepman
13. Arnold Mõtte
14. Maido Salum
15. Peeter Tamm
16. Georg Krjukov
17. Friedrich Lätte
18. Ingrid Lätte

1950. aasta klass, 2. lend

1. Kaljo Jaagura
2. Maimu Jürgenson
3. Viktor Kaljumäe
4. Kuno Karu
5. Ants Korjus
6. Harri Laos
7. Maie Malleus
8. Aksel Noormägi
9. Helvi Palm
10. Tiiu Puusepp
11. Arle Rosin
12. Helgi Saar
13. Evald Saviauk
14. Elvi Tann
15. Ülo Väljaots
16. Reet Proovel
17. Tõnu Padil
18. Johannes Lõns
19. Salme Puusepp
20. Alfred Eichenbaum
21. Aime Jukk
22. Valdur Tiit
23. Linda Sööde

1951. aasta klass, 3. lend

1. Laine Kõva
2. Leida Kõva
3. Erla Lepsalu
4. Õie Maripuu
5. Valve-Vaike Mägimaa
6. Heima-Grüsande Saik
7. Asta-Sinaida Selge
8. Tiiu Soonvald
9. Ilme Tann
10. Liidia Tarma
11. Lia Urba
12. Aivi Uus
13. Maie Võerahansu
14. Taimi Väine
15. Ants Annus
16. Herbert Leivategija
17. Guido Pello
18. Vaino Rannamäe
19. Johannes Saba
20. Hermt Sarapuu
21. Rein-Udo Tiidor
22. Lembit Vomm
23. Olev Saidla
24. Ernst Lõuke
25. Lui Päll

1952. aasta klass, 4. lend

1. Ado Eesmaa
2. Marta Evendi
3. Reeni Evendi
4. Lea Hering
5. Karl-August Jürgens
6. Velli Kabel
7. Juta Kaseste
8. Osvald Korts-Lindus
9. Maie Lauri
10. Valter Mitt
11. Sulev Noormägi
12. Meedy Nurk
13. Silvi (Moor) Oja
14. Maie Päid
15. Aldor Saarmaa
16. Ants Saks
17. Vello Salum
18. Maie Teppan
19. Hasso Vahi
20. Eva Veski
21. Evi Sinka
22. Valve Saar

1953. aasta klass, 5. lend

1. Tõnu Roodla
2. Uno Alapert
3. Leo Karu
4. Linda Mõtte
5. Vaike Minner
6. Ants Toom
7. Viiu Kõva
8. Kaljo Kuld
9. Heino Jaagura
10. Einar Tamm
11. Maret Ahi
12. Kaljo Sepp
13. Hillar Kroodo
14. Ilmar Mink
15. Siiri Tiit
16. Tarmo Timm
17. Aino Annus
18. Uno Veski
19. Ilmar Aru
20. Vello Mõtte
21. Maret Eesma

1954. aasta klass, 6. lend

1. Olev Antoni
2. Madis Aruja
3. Meida Elm
4. Elfrida Grünbaum
5. Leida Habakuk
6. Ivar Kostabi
7. Asta Laanepere
8. Ilmar Luht
9. Silvi Luig
10. Allan Päll
11. Karl Raus
12. Helgi Remmelgas
13. Ants Salumets
14. Eve Salum
15. Hilda Siht
16. Heldur Sildvee
17. Antonina Sumin
18. Vaike Säälik
19. Mart Õunap
20. Leida Lillo
21. Richard Hansen

1955. aasta klass, 7. lend

1. Silvi Aben
2. Anne Adojaan
3. Ülo Arpo
4. Aino Kasepõld
5. Leili Lagenõmm
6. Toivo Lukats
7. Ants Meister
8. Jaan Olli
9. Milve Ots
10. Evi Pauk
11. Maret Pruus
12. Silvi Pärn
13. Tiia Räga
14. Eili Sei
15. Mall Tiiman
16. Viktor Tuhkanen
17. Ludvig Valk
18. Peedu Hainoja
19. Mart Laks
20. Alma Kadoja
21. Kare Sturm
22. Asta ( Riiman ) Kask
23. Tiiu Virulane
24. Mall Pavel
25. Ellu Papstel
26. Mall Vare
27. Mall Lainen
28. Valve Mättik
29. Aima Räga
30. Anne Saarma

1956. aasta b klass, 8. lend

1. Tõnis Aruoja
2. Aino Beilmann
3. Enn Kalvet
4. Peeter Kulm
5. Koit Kuulmata
6. Matti Lauri
7. Aino Meister
8. Elvi Mõtte
9. Aili Otsa
10. Maie Piirsalu
11. Reet Rammo
12. Kaja Standberg
13. Svetlana Trull
14. Endla Paluoja
15. Eda Suiste
16. Marta Ahi
17. Väino Laid
18. Maret Maranik

1956. aasta a klass, 8. lend

1. Mall Ant
2. Leili Arpo
3. Regina Hansen
4. Helje Kaljuste
5. Henno Kapp
6. Miraldine Kuslap
7. Virve Lukats
8. Mihkel Metsur
9. Tiiu Päid
10. Marve (Siiman) Salundi
11. Salme Siht
12. Väino Siiman
13. Tõnu Tiits
14. Ülo Savi
15. Ülo Eistre
16. Evi Must

1957. aasta klass, 9. lend

1. Maido Salum
2. Arvi Kallakmaa
3. Asta Kaur
4. Ivo Konsand
5. Vello Leiten
6. Silvi Mikk
7. Valve Noormägi
8. Leida Ottenson
9. Rein Paju
10. Silvia Ränk
11. Dagmar Sarapuu
12. Ede Sarapuu
13. Vaike Sarapuu
14. Esta Selke
15. Milvi Sepp
16. Evi Tamm
17. Ene Tõns
18. Vilma Tõnson
19. Jüri Vainomets
20. Vello Lõns
21. Virgo Kaufman
22. Helju Alaniit
23. Ivo Annuk
24. Albert Anderson
25. Veera Eltsova
26. Maimo Ilustrumm
27. Vello Kuusik
28. Leida Latserus
29. Maie Libe
30. Robert Lääne
31. Antu Maarits
32. Viivi Märtin
33. Arne Piho
34. Vaike Päll
35. Eino Raag
36. Evi Raudsepp
37. Märt Räli
38. Anatoli Sumin
39. Milvi Õunap

1958. aasta a klass, 10. lend

1. Tiit Aru
2. Jaan Ernits
3. Helgi Evendi
4. Malle Evendi
5. Eti Kalvet
6. Anne Kangur
7. Einar Katmann
8. Silvi Kevad
9. Tiia Kulvere
10. Mati Kuslap
11. Elle Laisaar
12. Helle Lõns
13. Mart Lall
14. Vello Mõtte
15. Loore Nael
16. Vaike Naarits
17. Este Palme
18. Taimi Saar
19. Ede Sildvee
20. Henno Tsahkna
21. Taivo Tõruke
22. Helma Uusmaa
23. Tiiu Vares
24. Imbi Veber
25. Aimi Vinn
26. Kusta Sool
27. Mare Aun
28. Liivi Juuse
29. Hain Karu
30. Linda Kase

1958. aasta b klass, 10. lend

1. Aime Kõiv
2. Evi Maanre
3. Asa Piiri
4. Valentine Peedokainen
5. Meeme Põldme
6. Ants Raudsepp
7. Saima Riit
8. Peeter Sarap
9. Elmet Sarapuu
10. Maie Seljutkina
11. Juhan Joost
12. Kallu Ellen
13. Riina Sihver
14. Tiiu Sihver
15. Eha Tamm
16. Helle Timm
17. Ene Truus
18. Helve Varik
19. Anne Velling
20. Maie Laanepere
21. Tiiu Vaiga
22. Jaan Haas

1959. aasta klass, 11. lend

1. Rein Kuusik
2. Anu Amor
3. Reet Aruja
4. Vello Heinaru
5. Õlme Kallakmaa
6. Ivi-Mall Kulm
7. Milvi Lainen
8. Meeri Meister
9. Laine Merila
10. Taivo Merilo
11. Maie Möll
12. Lehte Ojala
13. Mart Otsa
14. Maret Paerand
15. Lehte Pajuste
16. Arvi Ploovits
17. Mati Rebane
18. Aarne Sandberg
19. Helve Suiste
20. Maie Suurmann
21. Rein Talumaa
22. Tõnu Tamm
23. Arvi Toome
24. Viivi Toome
25. Peeter Toots
26. Esta Tralla
27. Pille Virulane
28. Anne Aasmaa
29. Aime Adojaan
30. Vaike Arpo
31. Heino Hein
32. Virve Kaasla
33. Reet Kaur
34. Valve Kittus
35. Ene Konsand
36. Maret Kuuse
37. Lemmi Laaser
38. Meeli Lambre
39. Helvi Laur
40. Silvi Lepik
41. Ellen Luht
42. Elvi Põdersoo
43. Malle Saar
44. Rein Simon
45. Eva Soon
46. Maie Tumaševski
47. Väino Tuppits
48. Liia Tõldsepp
49. Jaan Unt
50. Rosalie Valkruzman
51. Malle Arendi

1960. aasta klass, 12. lend

1. Hele Kase
2. Andres Kirna
3. Silvi Kivistik
4. Vilja Kundla
5. Vaike Luht
6. Ado Mägi
7. Endla Ploom
8. Maie Pärn
9. Anu Romet
10. Koit Räga
11. Tiiu Saar
12. Juta Sarapuu
13. Juta Soodla
14. Merike Tamm
15. Üllar Hermlin
16. Luule Vill
17. Heino Alaniit
18. Eesi Alumere
19. Peeter Ein
20. Iivi Joosu
21. Vello Kaik
22. Mare Karavin
23. Viive Karro
24. Aili Kittus
25. Jaan Kork
26. Mai Laisaar
27. Tõnis Laisaar
28. Aino Lepa
29. Irja Lilleväli
30. Ene Lõoke
31. Mare Merioja
32. Maie Puusepp
33. Küllike Pügi
34. Neeme Saar
35. Kristi Salve
36. Ants Sopp
37. Maia Teemaa
38. Reet Tiimann
39. Maie Tooming
40. Merike Vasara
41. Taivo Jänese

1961. aasta klass, 13. lend

1. Maie Arula
2. Malle Hõbe
3. Eha Jukk
4. Taivo Kastan
5. Avo Karu
6. Anne Kukk
7. Ann Kuusvere
8. Mart Leiten
9. Miia Limberg
10. Tiiu Major
11. Tiit Mets
12. Marje Miller
13. Tiia Miller
14. Gina Nuudi
15. Tõnu Pastarus
16. Kaie Raudsepp
17. Anne Roos
18. Kalju Savi
19. Ülo Serka
20. Ene Sirel
21. Gunnar Särak
22. Tõnu Tamm
23. Eda Vettik
24. Maila Braun
25. Liia Jõgila
26. Urve Jürgens
27. Milvi Kokk
28. Laos Koppel
29. Tiiu Kurvits
30. Viivi Kuuse
31. Maie Leik
32. Karl Lepik
33. Malle Maremäe
34. Linda Meister
35. Inge Merioja
36. Milvi Müürsepp
37. Malle Narits
38. Malle Nool
39. Ilmar Peipsi
40. Mari-Ann Ploom
41. Silvi Puusepp
42. Tõnu Räli
43. Tiiu Saldu
44. Ilme Sepp
45. Malle Soom
46. Eino Vähk
47. Jaan Õunap
48. Sirje Sarapuu

1962. aasta klass, 14. lend

1. Eva Ant
2. Mai Kallavus
3. Vaike Katman
4. Anti Kidron
5. Andres Kiin
6. Tiina Koppel
7. Epp Kruuse
8. Arnold Leiten
9. Malle Lõnts
10. Ene Paldra
11. Merike Peipsi
12. Adu Taškin
13. Ants Tõnson
14. Anu Vaiga
15. Riina Aidla
16. Liidia Barndõk
17. Paul Bokka
18. Selma Jaaguman
19. Mare Joonaks
20. Ants Joosu
21. Priit Joosu
22. Kaul Kikas
23. Helju Kristian
24. Mare Laos
25. Riina Ohandi
26. Heljo Pööra
27. Maia Raidmets
28. Maido Rannik
29. Arvo Siirak
30. Virve Silder
31. Karl Uig
32. Väino Välba

1963. aasta b klass, 15. lend

1. Made Jakobson
2. Helle Jürma
3. Eve Kork
4. Kalju Koorts
5. Vilvi Kukk
6. Maaja Metsur
7. Mart Nõges
8. Ene Pruuli
9. Signe Reek
10. Asta Saar
11. Adolf Sarapuu
12. Jaan Seljutkin
13. Avo Sonn
14. Anti Talur
15. Virve Ein
16. Urve Vaht
17. Mart Sei
18. Merike Veerlaan

1963. aasta a klass, 15. lend

1. Aino Õunapuu
2. Endel Jaago
3. Jaan Lomp
4. Marje Kundla
5. Edda Kurg
6. Mare Kolde
7. Maimo Liigand
8. Rita Luhamäe
9. Tiiu Lõoke
10. Urmas Lääne
11. Jaak Maller
12. Ivo Nuudi
13. Ants Saar
14. Ants Saks
15. Mare Sarapuu
16. Madis Sootla
17. Vello Tumaševski
18. Eesi Tombak
19. Jaan Torm
20. Kadri Toomsalu
21. Marti Veri
22. Kalju Välbe
23. Rain Õun

1964. aasta klass, 16. lend

1. Aarne Adrat
2. Matti Braun
3. Valeri Gorovoi-Kirss
4. Helju Jõgila
5. Ilme Katman
6. Enn Kiipli
7. Raivo Kittus
8. Kalju Kokuta
9. Anne Kontson
10. Anne Kukk
11. Ädu Kurvits
12. Jüri Kuuskmäe
13. Laido Laaser
14. Aino Madisson
15. Tõnu Ottenson
16. Epp Pastarus
17. Allan Peiker
18. Kärt Raudsepp
19. Anu Roos
20. Lea Rosenthal
21. Laine Siimer
22. Sirje Simmer
23. Elle Soom
24. Ants Talumaa
25. Rosete Tiidenberg

1965. aasta klass, 17. lend

1. Anneli Aasmaa
2. Maire Adelson
3. Maaja Eddor
4. Aime Haavakivi
5. Mare Kangur
6. Ülla Karu
7. Ilvi Kokk
8. Aili Kokuta
9. Mall Koorts
10. Lea Kuslap
11. Laine Leiten
12. Helle Lepik
13. Juhan Liias
14. Mare Loidu
15. Ene Lääne
16. Maimu Madisson
17. Marika Martin
18. Ene Möll
19. Elve Müürsepp
20. Tõnu Nõgene
21. Lia Pere
22. Avo Piirak
23. Maret Plakk
24. Hugo Päären
25. Elviira Rostina
26. Heli Saar
27. Hoivo Saar
28. Lilia Saul
29. Ellen Savi
30. Toomas Sirel
31. Epp Tooming
32. Sirje Toomjõe
33. Kaarel Tuvike
34. Väino Viirand
35. Hillar Viirand
36. Jaan Viks
37. Leo Vähk

1966. aasta klass, 18. lend

1. Elle Aasmaa
2. Vaike Annuk
3. Gunnar Asper
4. Ülevi Eljand
5. Aivo Hakman
6. Arvi Hinno
7. Rein Jõgila
8. Ene Jukk
9. Valter Jürgenson
10. Aili Kaasik
11. Rein Kaasin
12. Epp Karu
13. Mati Kepp
14. Ilme Kivistik
15. Ene Koitver
16. Mati Kuusik
17. Anu Lääne
18. Peep Laanes
19. Andrus Lippur
20. Andrus Männik
21. Anne Maremäe
22. Raivo Michelson
23. Rita Müllerson
24. Maie Paluver
25. Ene Poom
26. Sirje Pööra
27. Ilme Rosin
28. Tõnu Rudi
29. Tiiu Saar
30. Eha Sei
31. Anne Sepp
32. Jaan Sulaoja
33. Peeter Tasak
34. Ülo Uig
35. Villu Vuks

1967. aasta b klass, 19. lend

1. Endla Ein
2. Marje Ernits
3. Tiina Hindoalla
4. Helju Jürma
5. Tiiu Kaasik
6. Elle Kalda
7. Aita Karm
8. Tiiu Kivisikk
9. Anne Koorts
10. Aili Kuld
11. Ester Kulm
12. Sirje Kütt
13. Anette Leokin
14. Reet Metsik
15. Ly Mikk
16. Eha Mäevee
17. Tiina Nõmm
18. Eha Nõmm
19. Luule Olt
20. Aide Orav
21. Anne Pindis
22. Milla Räga
23. Reet Salundi
24. Viive Sandel
25. Inge Savolainen
26. Silvi Sildmaa
27. Juta Toomjõe
28. Dagi Voltri
29. Veera Õunapuu

1967. aasta a klass, 19. lend

1. Leo Andron
2. Helgi Haavakivi
3. Arvo Kukk
4. Arnold Kukk
5. Kalju Möller
6. Tiit Ottenson
7. Ants Põdersoo
8. Mati Pärn
9. Anu Rahn
10. Lembit Sepp
11. Väino Zilinski
12. Valev Tooming
13. Avo Vein
14. Uno Kase

1968. aasta a klass, 20. lend

Klassijuhataja: Laine Kaasik
1. Luule Burm
2. Enn Gustke
3. Eha Haavakivi
4. Arvo Jõemets
5. Raivo Jõemets
6. Mart Järviste
7. Maie Kase
8. Mai Katman
9. Maie Kirs
10. Aare Kontson
11. Kristjan Kukk
12. Sirje Käppa
13. Sirje Lomp
14. Tiit Nahkur
15. Ly Paeveer
16. Sirje Peets
17. Leo Peldes
18. Ralf Peterson
19. Enn Purret
20. Anne Päid
21. Margot Randrüüt
22. Avo Saar
23. Vello Sirel
24. Milvi Sõster
25. Anu Tiidenberg
26. Aare Valge
27. Eili Viigipuu
28. Priit Väät

1968. aasta b klass, 20. lend

Klassijuhataja: Helve Teever
1. Aime Adrat
2. Toomas Guss
3. Aare Hansen
4. Rein Kadarik
5. Helju Kittus
6. Arvo Kreegipuu
7. Kaarel Lehtmets
8. Ragna Mättik
9. Viivi Ojarand
10. Erika Pahla
11. Toomas Põldmaa
12. Arvo Rooba
13. Mare Toom
14. Tõnu Täht
15. Virve Viirand

1969. aasta a klass, 21. lend

Klassijuhataja: Riho Rodima
1. Ants Aluoja
2. Mati Allikmaa
3. Aino Jõemets
4. Arvo Katmann
5. Siiri Kalmar
6. Helgi Kaasik
7. Ene Konsin
8. Enn Laur
9. Anne Lääne
10. Jaan Metsar
11. Kuno Männik
12. Heino Riibak
13. Saar Tiit
14. Peeter Sirotin
15. Kalju Seer
16. Eha Suisalu
17. Juhan Tuppits
18. Heiki Vilgats
19. Enn Valdmaa
20. Ülle Vask
21. Aare Väät

1969. aasta b klass, 21. lend

Klassijuhataja: Helgi Deemant
1. Anne Gladkov
2. Külli Jõemets
3. Asta Jürimaa
4. Marje Kaasik
5. Anne Kalaus
6. Mati Koskaru
7. Aime Kuusvere
8. Harry Lääne
9. Valter Meos
10. Rutt Merilo
11. Helle Reisalu
12. Urve Riibak
13. Virve Sirel
14. Sirje Soon
15. Ester Sõber

1970. aasta b klass, 22. lend

Klassijuhataja: Helve Teever
1. Sirje Aasa
2. Tõnis Hindoalla
3. Anu Lall
4. Heino Liivak
5. Auli Massur
6. Tiiu Möll
7. Enn Normak
8. Aino Nõmm
9. Maret Olt
10. Sulev Ottenson
11. Ülle Piirak
12. Marju Põhjala
13. Kersti Roomet
14. Kaja Roos
15. Luule Sakkos
16. Sirje Sepa
17. Margit Sootla
18. Marika Tooming
19. Eevi Vahu
20. Ene Valdmaa
21. Avo Vein

1970. aasta a klass, 22. lend

Klassijuhataja: Elfriede Umbleja
1. Priit Aule
2. Maie Ernits
3. Liivi Haavakivi
4. Mati Heinsalu
5. Taisi Jõemets
6. Toivo Jürma
7. Avemari Koppel
8. Aino Kornel
9. Helle Laur
10. Aare Lepa
11. Valli Lillemäe
12. Ilme Lomp
13. Silva Lõoke
14. Roseta Meos
15. Toomas Nõmm
16. Enn Otsa
17. Mihkel Pärn
18. Vell Räga
19. Enn Sakarias
20. Galina Sirotina
21. Mart Sootla
22. Helga Sulg
23. Pille Talijärv
24. Anu Tooming
25. Toomas Tromm
26. Viktor Uibo
27. Anar Uibo

1971. aasta b klass, 23. lend

Klassijuhataja: Eevi Mootse
1. Eha Ernits
2. Ülle Jukk
3. Marian Järve
4. Ruth Kulm
5. Lea Lõoke
6. Ene Lääne
7. Elle Sarnet
8. Silvi Sopp
9. Rein Vaikmäe
10. Mare Verulane
11. Kina Lavrentsova
12. Heljo Sell

1971. aasta a klass, 23. lend

Klassijuhataja: Laido Laaser
1. Aare Kõrve
2. Juhan Algus
3. Arno Ehaste
4. Anne Guss
5. Rein Hansen
6. Jevgeni Isajev
7. Avo Kass
8. Hannes Kranich
9. Irina Krõlova
10. Aime Künnap
11. Karin Laur
12. Ludmilla Laur
13. Ants Maasalu
14. Tõnu Männik
15. Jüri Peets
16. Evi Petraudze
17. Jüri Saar
18. Helgi Somelar
19. Heinar Tooming
20. Urmas Vasemägi
21. Urve Vask
22. Küllike Vilgats
23. Aino Vissak
24. Tarmo Link

1972. aasta b klass, 24. lend

Klassijuhataja: Hilja Tamm
1. Tiina Pagi
2. Tiina Saar
3. Tõnu Rohumäe
4. Sirje Paju
5. Rein Pariis
6. Lembit Roosimäe
7. Raimo Aasa
8. Tiia Hindoalla
9. Arvo Meomaa
10. Elmut Aasma
11. Jaan Paeveer
12. Ellen Sirel
13. Ann Susi
14. Aare Olgo
15. Viljar Metsanurm
16. Vahur Heinsalu
17. Urve Haavkivi
18. Tiia Kaasik
19. Taimi Lõns
20. Svetlana Isaev
21. Sirje Annok
22. Silva Kapp
23. Marje Asper
24. Liilia Koppel
25. Elve Meibaum
26. Eda Matson
27. Aune Asman
28. Arne Luht

1972. aasta a klass, 24. lend

Klassijuhataja: Elfriide Umbleja
1. Viive Sarapuu
2. Gennadi Ploom
3. Enn Zelinski
4. Aita Tukk
5. Aare Aru
6. Reet Aule
7. Hillar Ehaste
8. Toomas Kruusoja
9. Elin Jürgens
10. Laine Kalda
11. Laine Mihkelson
12. Imbi Luud
13. Andres Merilo
14. Alser Kubja
15. Aino Mihkelson
16. Ülle Kasela
17. Väino Nõmm
18. Toe Nõmm
19. Lea Säälik
20. Liia Uulits

1973. aasta a klass, 25. lend

Klassijuhataja: Vaike Vipper
1. Eha Alteberg
2. Jüri Aluoja
3. Pilvi Blankin
4. Eha Ets
5. Marje Ilves
6. Matti Kahu
7. Arvo Kepp
8. Inge Kottisse
9. Aave Lentso
10. Maie Lomp
11. Õie Lomp
12. Kalev Mägi
13. Aita Paju
14. Juho Pariis
15. Lea Petraudze
16. Lea Pärn
17. Elle Raud
18. Tarmo Roio
19. Tõnis Sareal
20. Kuido Väljaots
21. Jaak Õis
22. Riina Värva
23. Kaarin Lõoke
24. Tiiu Kõrvits
25. Marju Estorn
26. Ludmilla Duder

1973. aasta b klass, 25. lend

Klassijuhataja: Helgi Nõu
1. Tiiu Arro
2. Igor Ellison
3. Sirje Haak
4. Heili Haak
5. Reet Just
6. Jaan Järv
7. Sirje Kaasik
8. Aivar Kaha
9. Sulev Kiple
10. Heino Kivisikk
11. Taimi Korjus
12. Hille Mahla
13. Mai Mäevee
14. Vaimi Nõmm
15. Ene Ottenson
16. Guido Ploompuu
17. Tiiu Päid
18. Sirje Päid
19. Silvi Reinhold
20. Ülo Saviauk
21. Mart Sild
22. Leili Sulg
23. Einari Suur
24. Hille Sõster
25. Mart Tooming
26. Marje Tooming
27. Maie Toots
28. Marianne Tormet
29. Marika Vaarpuu
30. Ain Õunapuu
31. Tõnu Übner

1974. aasta a klass, 26. lend
1. Kalju Annuk
2. Inge Aru
3. Heinar Ilves
4. Mati Innos
5. Kalev Kittus
6. Pille Kõiv
7. Sirje Lomp
8. Asta Mihkelson
9. Maie Ojasalu
10. Aivi Ostrat
11. Liane Pelska
12. Arvo Petersell
13. Raivo Raja
14. Lilian Sepp (Moose)
15. Sirje Särak
16. Aimar Teever
17. Luule Tikkerberi
18. Krista Võõras
19. Endla Õun
20. Sirje Õunapuu

1974. aasta c klass, 26. lend

Klassijuhataja: Pille Taar
1. Gunnar Allas
2. Meeli Aunpuu
3. Ilari Domaškin
4. Jaan Ernits
5. Vaike Kiviloo
6. Endla Kuusk
7. Eve Lepik
8. Ene Maasik
9. Eve Masa
10. Viive Mihkelsoo
11. Lydia Peldes
12. Olga Raudsepp
13. Reet Rooba
14. Eha Rähn
15. Sirje Sein
16. Koit Seppa
17. Sven Susi
18. Viktor Svjatõšev
19. Liia Sõster
20. Toomas Tamm
21. Hugo Toomemägi
22. Anne Valdmaa

1974. aasta b klass, 26. lend

Klassijuhataja: Anne Kütt
1. Riina Aimre
2. Elsa Aru
3. Merle Arumäe
4. Riina Hansen
5. Kalle Matson
6. Anne Miilman
7. Heiki Lehtmets
8. Arvo Nukka
9. Laine Ottenson
10. Toomas Parts
11. Vladimir Petrov
12. Aivar Plink
13. Heinar Pruunsild
14. Peep Roomet
15. Sirje Sillaste
16. Peeter Simson
17. Villy Sudemäe
18. Tiiu Talijärv
19. Lea Uibo
20. Jaanus Vahemets
21. Varje Vaikmaa
22. Maire Veskis
23. Eve Veskiväli
24. Jüri Vilimaa
25. Peeter Vilimaa
26. Jaan Voimann

1975. aasta b klass, 27. lend

Klassijuhataja: Virve Sutt
1. Eha Alt
2. Jüri Aunpuu
3. Tiit Hoovi
4. Mare Ivanova
5. Rein Järviste
6. Hans Kass
7. Tiia Koorts
8. Ilmar Kruusamäe
9. Ene Kurg
10. Üllar-Johannes Kõiv
11. Avo Käpp
12. Milvi Lomp
13. Elmo Lätt
14. Marje Pagi
15. Solveig Pungas
16. Raivo Rosin
17. Ülle Semjonova
18. Kalju Siirak
19. Jüri Siirmäe
20. Peeter Songisepp
21. Tarmo Sälik
22. Svetlana Vain

1975. aasta c klass, 27. lend

Klassijuhataja: Toivo Kelder
1. Joel Blumberg
2. Kersti Ets
3. Aire Johanson
4. Hillar Jääger
5. Kalle Kalda
6. Kersti Kottisse
7. Helle Kranich
8. Kalev Laanisto
9. Andrus Liblik
10. Raimo Look
11. Ülle Meidla
12. Artur Murumets
13. Kaja Nettan
14. Sirje Ojasalu
15. Karl Pajo
16. Heili Pannel
17. Kati Põiklik
18. Tiina Pärlin
19. Eve Raja
20. Allan Ratso
21. Viive Savolainen
22. Angela Teever
23. Krista Treial
24. Ülle Uibo

1975. aasta a klass, 27. lend

Klassijuhataja: Helgi Deemant
1. Malle Aasma
2. Edda- Maria Aun
3. Kalju Baumer
4. Alvar Kaljurand
5. Priit Koppel
6. Maie Kalling
7. Eda Kuusk
8. Ene Kund
9. Ülle Kütt
10. Riina Luhamaa
11. Ahto Olesk
12. Sirje Pagi
13. Tea Piip
14. Jaan Poom
15. Tiit Pärn
16. Maie Sander
17. Vaike Sildma
18. Kaja Sirotina
19. Sirje Salundi
20. Sirje Sõmer
21. Einar Tamm
22. Maila Valgemäe
23. Aita Viigi
24. Tarmo Õunapuu

1976. aasta c klass, 28. lend

Klassijuhataja: Eino Veskis
1. Sirje Elendt
2. Ludmilla Illak
3. Hillar Kaeval
4. Aida Kallaste
5. Jakob Kuld
6. Alli Liblik
7. Mare Linnamäe
8. Aare Malm
9. Ira Pakkonen
10. Aarne Reinas
11. Meeli Saar
12. Vally Sudemäe
13. Sille Salundi
14. Helle Sepp
15. Vilmar Tamm
16. Ülle Tammaru
17. Ardi Verulane
18. Aare Aunap
19. Ene Kivimäe
20. Nele Koppel
21. Ülo Pius
22. Aide Just
23. Merike Uueküla

1976. aasta b klass, 28. lend
1. Kersti Baumer
2. Anu Ehandi
3. Merike Hõimoja
4. Here Johanson
5. Leili Kiis
6. Kalmer Lainemäe
7. Kaidu Liiv
8. Karl Meos
9. Meinhard Mutanen
10. Isak Piirsalu
11. Ene Pütsepp
12. Heli Roose
13. Astrit Saks
14. Andrus Salupere
15. Eda Sarapuu
16. Tiia Sarapuu
17. Hain Siirak
18. Ruth Tamm
19. Anne Tooming
20. Siiri Tromm
21. Ülle Täht

1976. aasta a klass, 28. lend

Klassijuhataja: Ivi Tetsmann
1. Kaarel Aluoja
2. Endel Argel
3. Eve Jõeleht
4. Tarmo Karu
5. Priit Kotter
6. Alar Kroodo
7. Aare Kund
8. Kersti Kuusk
9. Aime Kärgets
10. Elina Leesment
11. Reet Leiten
12. Marko Metsmees
13. Silvi Mugu
14. Anu Palm
15. Urbo Peebo
16. Anne Plaks
17. Mai-Liis Pärn
18. Maie Rudisaar
19. Anu Sarv
20. Margo Tamm
21. Tiina Vaher
22. Ann Valgur
23. Ülle Varblas
24. Marianne Viirmaa
25. Ene Väljaots
26. Ove Õunpuu

1977. aasta b klass, 29. lend

Klassijuhataja: Lembi Ivask
1. Liivi Juhkam
2. Maigi Kaarepere
3. Marju Kaasiku
4. Tõnu Kangur
5. Kadri Kask
6. Sirje Kurik
7. Eha Kuslap
8. Ülle Küüts
9. Eha Leiten
10. Malle Leivategija
11. Mare Malvik
12. Raivo Mandre
13. Liivia Mihkelson
14. Ivo Oja
15. Peeter Oja
16. Heli Pariis
17. Riina Pähn
18. Aivar Raidvere
19. Tiit Riives
20. Hillar Saarik
21. Maimu Suuk
22. Liivi Tooming
23. Helle Vaher
24. Kristi Vipper
25. Margus Vilson

1977. aasta c klass, 29. lend

Klassijuhataja: Hilja Tamm
1. Liivi Aas
2. Marju Aunpuu
3. Raivo Hansen
4. Liia Kangro
5. Mai Kask
6. Kaja Kauge
7. Aime Kivisikk
8. Aili Mutanen
9. Andrus Pagi
10. Toivo Paulus
11. Elli Peterson
12. Riina Plink
13. Riina Raja
14. Peeter Randoja
15. Merike Rannamäe
16. Jüri Roos
17. Milvi Saar
18. Salle Salundi
19. Kaljo Siimer
20. Heljo Tooming
21. Rein Valdmaa
22. Piret Viks
23. Aklaida Välba
24. Maire Õunapuu

1977. aasta a klass, 29. lend
1. Heli Kaasik
2. Villu Karu
3. Alar Kohala
4. Toivo Kütt
5. Solvy Laaneste
6. Merge Leiten
7. Eda Lätt
8. Tiit Lääne
9. Heli Müür
10. Liive Mihkelsoo
11. Maris Nõmtak
12. Aive Olgo
13. Tõnis Palm
14. Valter Pärn
15. Raivo Rekk
16. Sirje Rõõmusaar
17. Lembit Sabas
18. Elo Taar
19. Aivar Tehvan
20. Ülle Teras
21. Helle Tooming
22. Vello Väinsalu

1978. aasta c klass, 30. lend

Klassijuhataja: Ludviine Pärlin
1. Andres Paulus
2. Sirje Haritonova
3. Toivo Ilves
4. Guido Jõeäär
5. Hille Kase
6. Marju Kolluk
7. Rando Koppel
8. Ülle Kukk
9. Rita Kurg
10. Arvo Kuslap
11. Silje Kuusk
12. Tarvo Kuusk
13. Ülle Loik
14. Asta Lääne
15. Ingrid Noormägi
16. Rutt Nõmm
17. Raul Näksi
18. Raul Olesk
19. Sirje Puussepp
20. Marje Rannamäe
21. Eve Ratassepp
22. Kersti Raudsepp
23. Inga Reinumägi
24. Riina Saar
25. Ülle Senner
26. Oleg Sirotin
27. Aivar Tilk
28. Heli Tooming
29. Merike Tõniste
30. Sirje Täht

1978. aasta a klass, 30. lend

Klassijuhataja: Aino Õis
1. Sirje Alter
2. Maido Birk
3. Thea Blumberg
4. Merle Dreimann
5. Villu Ingver
6. Ingrid Johanson
7. Ester Kallas
8. Lia Kasuk
9. Tiia Kalm
10. Külli Kund
11. Kalle Kuusk
12. Hiie Küüdorf
13. Arne Labe
14. Elvina Lehtmets
15. Aivo Liiv
16. Kalle Lokk
17. Reet Lüütsepp
18. Tõnu Märtin
19. Heli Paas
20. Tiit Paavel
21. Tiit Sihver
22. Aimur Spelman
23. Kersti Songisepp
24. Riina Suur
25. Viktoria Svjatõseva
26. Ene Sööt
27. Heiki Tamm
28. Tiia Tooming
29. Terje Tralla
30. Virge Vaarpuu
31. Arvi Vask
32. Anne Õunapuu
33. Anu Õunmaa
34. Tiiu Übner

1978. aasta b klass, 30. lend

Klassijuhataja: Ivi Tetsmann
1. Andres Annok
2. Lea Arula
3. Anne-Ly Baida
4. Ede Haapsal
5. Aivar Jõgiste
6. Valdo Kirve
7. Toivo Kleinert
8. Maile Kose
9. Anneli Kruusmäe
10. Ene Kurg
11. Kalle Küüts
12. Riho Mandri
13. Maire Metsmees
14. Lea Mutanen
15. Anne Orav
16. Rita Petersell
17. Tiit Poolakese
18. Nelli Punga
19. Peeter Räpp
20. Tiiu Sarv
21. Lembit Sepp
22. Arno Tamm
23. Mari-Anne Tamm
24. Aita Tehvan
25. Eha Väärman

1979. aasta c klass, 31. lend

Klassijuhataja: Eino Veskis
1. Tiia Aasa
2. Ene Ansberg
3. Lidia Barkalova
4. Aivar Hansen
5. Mare Iisma
6. Arvet Ispravnõi
7. Ülle Kasuk
8. Hele Karu
9. Anneli Kelder
10. Edith Kruusimäe
11. Mare Koit
12. Karin Kotter
13. Urve Kairo
14. Kaia Loide
15. Ülle Lõoke
16. Alo Mattiisen
17. Toomas Muru
18. Marve Millend
19. Ilmar Oja
20. Helve Pajo
21. Anneli Peterson
22. Sirje Pärn
23. Andres Reinold
24. Aarne Schasmin
25. Mare Tamberg
26. Piia Tromm
27. Luule Tutt
28. Aivo Tammemägi
29. Aare Tilk
30. Vilve Tross

1979. aasta a klass, 31. lend

Klassijuhataja: Kaarel Tetsmann
1. Dagmar Joonas
2. Kaja Kaasik
3. Küllike Kalda
4. Helle Kiima
5. Lea Kiis
6. Elar Koitla
7. Piret Kubja
8. Sirje Kulli
9. Kersti Käämbre
10. Meelike Laas
11. Avo Leivategija
12. Eha Leppik
13. Raivo Liis
14. Aare Lill
15. Marje Metsur
16. Aivi Matson
17. Peeter Panov
18. Kalle Pint
19. Toomas Pross
20. Külli Puussepp
21. Andres Randoja
22. Gunnar Sarv
23. Margus Sihver
24. Anne Lenner
25. Heli Tammeorg
26. Tiiu Tooming
27. Kaja Õun

1979. aasta b klass, 31. lend

Klassijuhataja: Erna Kadarik
1. Malle Abel
2. Laine Arro
3. Vello Aru
4. Tea Kasemaa
5. Aare Kabel
6. Lembit Kalev
7. Merike Kiisla
8. Heli Kiisel
9. Tiina Kiple
10. Lii Kukke
11. Eda Kõiv
12. Tiiu Kütt
13. Siiri Leppik
14. Ivi Matsi
15. Maie Miilman
16. Jane Nurme
17. Epp Nõmm
18. Kaldi Nõmme
19. Heiki Pettai
20. Ülle Priks
21. Külli Puusepp
22. Toomas Põder
23. Jaan Saar
24. Raivo Stamm
25. Ilmar Tamm
26. Vilja Tamm
27. Tiina Tuhk
28. Silva Tuustik
29. Urmas Uustalu
30. Martin Vaavere
31. Egon Veskiväli
32. Ilmar Žavoronkov

1980. aasta a klass, 32. lend

Klassijuhataja: Arvo Jõgiste
1. Anne Alekõrs
2. Elmar Aruja
3. Maris Birk
4. Priit Hainoja
5. Epp Johanson
6. Üllar Johanson
7. Ingrit Kaldma
8. Marika Klaarman
9. Anne Kolluk
10. Raul Korts-Laur
11. Liljan Kund
12. Ene Kuslap
13. Marje Kuusk
14. Aivar Labe
15. Peeter Laur
16. Aime Lill
17. Ain Malm
18. Aare Mangus
19. Lemmi Miiter
20. Erki Moont
21. Merle Poom
22. Piret Prits
23. Aune Reimets
24. Andrus Saar
25. Kaja Saar
26. Arvi Spelman
27. Külli Tammemägi
28. Siive Tombak
29. Piia Truus
30. Lii Vilde
31. Kais Väljaots

1980. aasta b klass, 32. lend

Klassijuhataja: Lembi Ivask
1. Lea Aleksandrova
2. Reet Ambo
3. Üllar Feldscmidt
4. Eve Jalakas
5. Ivo Jääger
6. Mai Jürgens
7. Üllar Kaasik
8. Reet Karu
9. Veljo Kase
10. Heli Kivisikk
11. Tiit Korsar
12. Este Kurg
13. Imbi Kuusik
14. Illar Linnas
15. Helle Lõhmus
16. Lea Lõhmus
17. Maire Metting
18. Arvo Mõisavald
19. Lea Mägi
20. Marve Mäletjärv
21. Eda Müller
22. Veljo Nõmberg
23. Avo Petraudze
24. Sirje Okapuu
25. Sirje Puusepp
26. Merike Rohtla
27. Peedu Saar
28. Kristi Tamm
29. Madis Veber

1980. aasta c klass, 32. lend

Klassijuhataja: Laine Kaasik
1. Epp Eespäev
2. Ülle Indus
3. Tiina Jõela
4. Erika Kaarepere
5. Jaan Kapp
6. Kalev Kivi
7. Peeter Kulli
8. Tiia Kurg
9. Riina Lastik
10. Ethel Laul
11. Leho Lindmaa
12. Aili Luha
13. Merle Lõns
14. Liivi Matvei
15. Magi Metsalu
16. Reeli Narits
17. Tiina Ojala
18. Asta Orupõld
19. Leili Punga
20. Taima Rähn
21. Liina Sabas
22. Maris Saks
23. Aili Sell
24. Olavi Soomets
25. Urve Tisler
26. Helgi Vaher
27. Aare Vahtrik
28. Viive Valk
29. Aare Viira
30. Kalle Viira
31. Aigar Villa
32. Tea Välja
33. Raul Väljaru

1981. aasta a klass, 33. lend

Klassijuhataja: Vaike Vipper
1. Lea Essenson
2. Ivar Haas
3. Terje Ivask
4. Tiia Jõela
5. Iren Kallandi
6. Enn Koger
7. Hillar Koit
8. Annely Kullamägi
9. Marko Kruus
10. Tiit Linnasmägi
11. Teet Lõhmus
12. Marju Pihle
13. Neeme Reinas
14. Ruth Roose
15. Terje Saar
16. Rein Sakrits
17. Aave Tamm
18. Karlo Tamm
19. Tiit Teppan
20. Lembit Tuimets
21. Ülle Tõniste
22. Oivi Täär
23. Mati Vanemb
24. Made Võsu
25. Toivo Väär
26. Kersti Õunap
27. Toomas Übner

1981. aasta b klass, 33. lend

Klassijuhataja: Helju Nõu
1. Tiina Aasmaa
2. Anneli Aru
3. Margus Bergmann
4. Peeter Erdmann
5. Peeter Ivanov
6. Ene Kaur
7. Elle Kukk
8. Terje Leemet
9. Aivar Lehtmaa
10. Ahti Liivak
11. Elo Liivak
12. Anne Noormägi
13. Viktor Nõmm
14. Helgi Peets
15. Ülari Pinka
16. Tiit Ploom
17. Maarika Puusepp
18. Andres Rahn
19. Jane Raidvere
20. Rein Raja
21. Kaie Raud
22. Malle Rebbase
23. Ly Rändoja
24. Ivo Saar
25. Karin Saks
26. Tarmo Sarapuu
27. Malle Sarv
28. Villu Tenisson
29. Riina Zarubina
30. Veiko Vend
31. Arvi Vilcans
32. Piret Vipper
33. Helle Voimann
34. Vilve Väinsalu

1981. aasta c klass, 33. lend

Klassijuhataja: Eevi Mootse
1. Aive Õunpuu
2. Ruth Aleksandrova
3. Signe Hiiesalu
4. Lea Jõgila
5. Marge Kattel
6. Riina Kauge
7. Aivar Kolpakov
8. Aija Kosk
9. Ülle Kuslap
10. Sirje-Mall Kuusik
11. Ea Kuusk
12. Karmen Käämbre
13. Kalevi Loide
14. Liia Loime
15. Andres Lüütsepp
16. Merike Maasalu
17. Aivar Pihlapuu
18. Eda Ploom
19. Silvi Post
20. Heli Puusta
21. Alla Reim
22. Anu Reinold
23. Üllar Roos
24. Aime Ränkel
25. Liia Sikk
26. Kalmer Sild
27. Valdeko Tepaskent
28. Sulev Tiks
29. Aaro Tralla

1982. aasta c klass, 34. lend

Klassijuhataja: Ivi Tetsmann
1. Ene Abel
2. Ain Avi
3. Anneli Harjo
4. Katrin Hõimoja
5. Siiri Haus
6. Mare Jakobi
7. Tiit Johanson
8. Külli Juhkam
9. Jelena Junolainen
10. Hillar Karo
11. Andrus Kiisla
12. Riho Kolpakov
13. Erki Kokk
14. Küllike Lain
15. Lii Lani
16. Margus Manguse
17. Mait Miiter
18. Signe Müürsepp
19. Ares Moor
20. Illar Olesk
21. Arvi Padrik
22. Piret Ploom
23. Piret Ploovits
24. Ande Pukk
25. Sirje Ratso
26. Elle Reisenbuk
27. Meelis Saar
28. Urve Susi
29. Riho Sõster
30. Maie Traks
31. Taimi Tõruke
32. Andrus Vaher
33. Merle Veermets
34. Külli Volke
35. Anne Vaino

1982. aasta a klass, 34. lend

Klassijuhataja: Kaarel Tetsmann
1. Viia Gladõševa
2. Hiie Grauberg
3. Marje Indus
4. Heiki Järvet
5. Maire Kangur
6. Jaan Kapp
7. Marge Kastan
8. Sirje Kaur
9. Heli Kitsing
10. Tiit Matsi
11. Marika Metsur
12. Mati Mihkeles
13. Teet Must
14. Ülo Mõisavald
15. Margit Mägi
16. Urmas Mägi
17. Anu Märtin
18. Mairi Okapuu
19. Arvi Pint
20. Tea Puusta
21. Arne Raidvere
22. Eve Raidvere
23. Gunnar Saldu
24. Anneli Sepp
25. Toomas Tamberg
26. Aili Tammeorg
27. Erika Tartu
28. Lilian Turro
29. Maarika Uustalu
30. Tiiu Velling
31. Eve Õunapuu

1982. aasta b klass, 34. lend

Klassijuhataja: Sirje Tarraste
1. Toomas Alekõrs
2. Jaanus Aua
3. Silja Birk
4. Aino Gladõševa
5. Katrin Hanikat
6. Elve Juhkam
7. Jaan Kallandi
8. Pille Kask
9. Reet Kask
10. Lea Lani
11. Annely Lehtveer
12. Siire Linnasmägi
13. Thea Mandre
14. Aimur Matela
15. Doris Moont
16. Heiki Muuli
17. Maarika Mäletjärv
18. Asta Müür
19. Hille Ojasalu
20. Aivar Olesk
21. Tõnu Pendis
22. Sille Puusepp
23. Heli Roomet
24. Jaanika Sirel
25. Raili Stamm
26. Raivo Tammepõld
27. Raivo Tasso
28. Maire Tilk
29. Viigo Vares
30. Ants Veskioja
31. Reet Voodla

1983. aasta a klass, 35. lend

Klassijuhataja: Eino Veskis
1. Mart Aasa
2. Mart Aru
3. Merle Aunpuu
4. Urmas Bringfeldt
5. Raivo Elisarov
6. Jaanus Hiiesalu
7. Rasmus Hordo
8. Annika Indus
9. Heli Johanson
10. Tiiu Jõela
11. Allan Kabel
12. Andres Kruusimaa
13. Maire Lang
14. Andres Luik
15. Toomas Luht
16. Kaie Möller
17. Paavo Müllerson
18. Terje Peets
19. Urmas Piiskoppel
20. Tõnu Plovets
21. Urmas Puusepp
22. Anne-Ly Puusta
23. Marika Riiman
24. Toomas Tamm
25. Kaja Tiks
26. Heli Tisler
27. Ülle Traks
28. Aivo Vahtrik
29. Andres Valk
30. Merike Väljaru

1983. aasta b klass, 35. lend

Klassijuhataja: Laine Kaasik
1. Daiga Jaasna
2. Kersti Kuldma
3. Kai Kuorti
4. Sirje Kuslap
5. Terje Kuusik
6. Riina Leipalu
7. Tiina Lillemägi
8. Kaja Luht
9. Tiina Petersell
10. Viive Prinken
11. Pille Puusepp
12. Imbi Pärt
13. Maire Roht
14. Silja Saar
15. Ly Sander
16. Tiia Skobiej
17. Terje Tetsmann
18. Marina Toots
19. Külli Truus
20. Tiiu Valk
21. Anne Veber

1983. aasta c klass, 35. lend

Klassijuhataja: Erna Kadarik
1. Aivi Guske
2. Andrus Hein
3. Inna Ihalainen
4. Jaanus Jäme
5. Ruth Kerb
6. Hanno Kranich
7. Piret Kurg
8. Margit Kusma
9. Alari Kütt
10. Tiina Lainemäe
11. Urmas Leppik
12. Aivo Lill
13. Tiiu Mõik
14. Gunnar Noormägi
15. Arvi Pajo
16. Andrus Paju
17. Viktor Pristavka
18. Aivo Porro
19. Ülle Pärtin
20. Anne Pütsepp
21. Tiina Revunova
22. Raul Rink
23. Marika Rohtla
24. Signe Rohtla
25. Maive Siiman
26. Siiri Sirel
27. Silja Staub
28. Sille Sälik
29. Vaido Tennison
30. Anne Tõniste
31. Rainer Võsaste
32. Terje Väär
33. Astrid Õun

1984. aasta c klass, 36. lend

Klassijuhataja: Helju Nõu
1. Toomas Aaving
2. Ain Eespäev
3. Marika Kirjutaja
4. Toomas Klaarmann
5. Katrin Konno
6. Suule Kruus
7. Kaire Kulli
8. Andres Lall
9. Ester Lindpere
10. Henn Mägi
11. Urmas Neimann
12. Toomas Orumaa
13. Eldur Orupõld
14. Olev Ploompuu
15. Imbi Päid
16. Made Reinumägi
17. Birgit Riiman
18. Mati Saks
19. Raul Soopalu
20. Merle Zibo
21. Alar Zukker
22. Merle Vestel
23. Tiina Viksi
24. Kaja Vinnal
25. Merle Väljaots

1984. aasta a klass, 36. lend

Klassijuhataja: Vaike Vipper
1. Kersti Aruja
2. Kärt Kask
3. Kersti Karro
4. Sirje Kastan
5. Aleksander Kibal
6. Külli Kiipli
7. Aivi Kukke
8. Anneli Lillo
9. Mari-Liis Mikk
10. Argo Moor
11. Liivi Pelska
12. Alar Reimets
13. Liivi Rohtla
14. Ainar Ruussaar
15. Piret Räpp
16. Andu Salundi
17. Rutt Sellak
18. Roland Sild
19. Kalle Tetsmann
20. Hardi Tooming
21. Vaili Vaidla
22. Peep Viks

1984. aasta b klass, 36. lend

Klassijuhataja: Eevi Mootse
1. Pille Kangur
2. Piret Kask
3. Marika Korsten
4. Kai Kuusvere
5. Allan Lall
6. Kaja Lehtjõe
7. Andrus Leiten
8. Marge Lindus
9. Roland Metsa
10. Raul Orav
11. Urve Pihlak
12. Viivi Ploom
13. Rein Pähkla
14. Urmo Pütsep
15. Tiina Raa
16. Toomas Ratman
17. Mare Reino
18. Siret Sõmer
19. Sulev Sööt
20. Pille Teder
21. Piret Tepper
22. Mae Truus
23. Eha Valk
24. Maimu Vilson
25. Anne Vremmert
26. Vallo Väljaots

1985. aasta a klass, 37. lend

Klassijuhataja: Lembi Ivask
1. Liivi Järv
2. Helver Kaasik
3. Kaja Kuusvere
4. Anu Laul
5. Tiina Lehtme
6. Marge Liivak
7. Terje Luik
8. Peep Maasalu
9. Merle Meitus
10. Elo Muuli
11. Kätlin Ott
12. Alar Puusepp
13. Aina Põdra
14. Maire Põlgaste
15. Urmas Rohtmets
16. Angela Roosiõis
17. Triinu Sarv
18. Meili Sihver
19. Ilme Sildnik
20. Margus Tamm
21. Tiina Tamm
22. Agne Tooming
23. Oleg Ussovski
24. Tea Vooder

1985. aasta b klass, 37. lend

Klassijuhataja: Sirje Tarraste
1. Heli Ambos
2. Urmas Birk
3. Marika Bušujeva
4. Andres Haritonov
5. Kalvar Kadak
6. Anne Kalm
7. Külli Kalvistu
8. Ingrid Kampus
9. Kaido Karo
10. Ivo Kask
11. Eilike Laanemaa
12. Anne-Ly Lepp
13. Andrus Leppik
14. Peep Lillemägi
15. Madis Mölder
16. Piret Nurmetalu
17. Piret Nõmm
18. Ülo Puusepp
19. Anne-Ly Saar
20. Liina Saar
21. Anneli Saimre
22. Pille Savi
23. Andri Tamm
24. Ormes Tamm
25. Marge Tihemets
26. Toivo Tiks
27. Terje Trei
28. Aap Uspenski
29. Deivi Vares
30. Terje Veinberg
31. Pille Vellak

1985. aasta c klass, 37. lend

Klassijuhataja: Ivi Tetsmann
1. Tiina Abel
2. Ain Ambo
3. Arvet Angerjas
4. Indrek Aru
5. Liivi Jõgila
6. Aivar Kalda
7. Kert Karu
8. Rita Korbelainen
9. Margus Kukk
10. Ain Kuusk
11. Maire Kärgets
12. Andrus Labe
13. Endel Mere
14. Marika Lill
15. Krista Mõts
16. Monika Mäll
17. Meelis Mikk
18. Ines Mägi
19. Maire Noormägi
20. Kersti Nõmme
21. Rita Ploom
22. Argo Paju
23. Anti Porro
24. Urmas Post
25. Diana Puusta
26. Mart Sander
27. Kalle Sazonov
28. Ülari Seepter
29. Lea Zibo
30. Terje Taškin

1986. aasta a klass, 38. lend

Klassijuhataja: Hilja Mällo
1. Andres Angerjärv
2. Elina Einaru
3. Merike Herzmann
4. Sirje Haas
5. Kaie Hoovi
6. Piret Kruuse
7. Ain Käpp
8. Reet Labe
9. Priit Laur
10. Merge Lehtmets
11. Karin Lea
12. Kaja Lepik
13. Mati Lõns
14. Andres Mätlik
15. Eha Ploompuu
16. Urmas Ploovits
17. Annela Priks
18. Diana Randjärv
19. Alar Sibul
20. Andres Sildnik
21. Mart Siiman
22. Kaja Tammeorg
23. Urmas Tiik
24. Liivi Ulvi
25. Andrus Veski
26. Maire Vist
27. Ivi Võõras

1986. aasta b klass, 38. lend

Klassijuhataja: Endla Matela
1. Ülle Allev
2. Kairit Joost
3. Saale Kolpakova
4. Margus Laur
5. Juta Lehtpuu
6. Kait Lust
7. Erna Mägi
8. Jaanus Oks
9. Aivar Ots
10. Raine Paulus
11. Anu Rand
12. Kersti Raudsepp
13. Katrin Saar
14. Margit Sild
15. Raul Soodla
16. Kaja Surva
17. Karin Suur
18. Katrin Tamm
19. Piret Tamm
20. Tiido Tarum
21. Andrus Tikerberi
22. Tauno Treier
23. Ülle Truija
24. Toomas Uiboleht
25. Piia Vaher
26. Annika Vaht
27. Alar Vasemägi

1986. aasta c klass, 38. lend

Klassijuhataja: Vivian Paaksi
1. Tiit Aasa
2. Marge Bergmann
3. Viljar Ein
4. Marika Iisma
5. Maimu Kippus
6. Marju Kolk
7. Aivo Kütt
8. Kalmer Lain
9. Aire Laks
10. Ülle Laumets
11. Ene Mettik
12. Madis Mägi
13. Kaja Möller
14. Alari Noormägi
15. Heli Noormägi
16. Airi Orumaa
17. Sille Plink
18. Kaido Poom
19. Kaie Puusepp
20. Aivar Rätsep
21. Marika Sarv
22. Raul Schasmin
23. Iiris Siimer
24. Tauno Sillaste
25. Eevi Sõster
26. Toomas Tiimann
27. Merje Vabaoja
28. Viljar Vaher
29. Tiiu Väär

1987. aasta b klass, 39. lend

Klassijuhataja: Laine Kaasik
1. Pille Adamson
2. Külli Annamaa
3. Aivo Jaggo
4. Priit Jalas
5. Lii Joost
6. Külle Kaarepere
7. Kaie Kabin
8. Tarmo Karu
9. Katrin Kaukver
10. Tiina Kiis
11. Renno Kulvere
12. Heivi Kurg
13. Anželika Labzin
14. Priit Leipalu
15. Maili Lindpere
16. Ade Mattiisen
17. Tarmo Neemela
18. Kristel Noodla
19. Katrin Polli
20. Riina Raudseping
21. Tarvo Reinart
22. Jaanus Sarapuu
23. Marve Savi
24. Rünno Sirel
25. Andres Tammel
26. Indrek Tammel
27. Roland Uig
28. Kaidi Vaht
29. Kalmer Virks

1987. aasta a klass, 39. lend

Klassijuhataja: Erika Uuland
1. Liilia Brafeld
2. Pille Haljaste
3. Ingrid Joost
4. Seido Kalamees
5. Tiia Kals
6. Riina Kopas
7. Sirje Kruuleht
8. Koit Kull
9. Katrin Köösel
10. Piret Luming
11. Andres Paju
12. Virge Pall
13. Heimar Pokker
14. Helis Päeva
15. Ülle Pütsep
16. Valdi Reinas
17. Tanel Rohtmets
18. Taimi Saar
19. Pille Sammul
20. Tiina Sepa
21. Eveli Sirel
22. Heli Sirel
23. Kaido Teppan
24. Sirje Volmre
25. Krista Võborg

1988. aasta a klass, 40. lend

Klassijuhataja: Eino Veskis
1. Ave Aasmaa
2. Kersti Annama
3. Veimo Beilmann
4. Terje Hein
5. Lily Ivanova
6. Ainar Juht
7. Margit Karu
8. Viiu Kotkas
9. Sven Kulvere
10. Ivo Kütt
11. Üllar Kütt
12. Andro Laul
13. Margus Lippur
14. Jaanus Lokk
15. Tanel Luga
16. Lii Luht
17. Margot Lumiste
18. Anti Orav
19. Aive Orumaa
20. Siiri Puusepp
21. Pentti Põder
22. Marge Roomet
23. Ivi Roosmäe
24. Teet Tasak
25. Heikki Tälli
26. Christel Urmet
27. Ülle Vene
28. Ave Verret
29. Kairi Õunapuu

1988. aasta b klass, 40. lend

Klassijuhataja: Helju Metsa
1. Meelis Aland
2. Piret Angerjas
3. Bruno Braun
4. Ülle Harkman
5. Jüri Järvela
6. Janne Kapp
7. Aiki Karheiding
8. Andrus Kukk
9. Silver Kuusik
10. Annela Kuusk
11. Jaana Koppel
12. Sirje Laks
13. Andrus Lehtmaa
14. Anne Lepp
15. Liivi Linnumets
16. Piret Meikup
17. Veronika Ots
18. Leelo Palujõe
19. Ülle Reisalu
20. Jaak Sikora
21. Inge Stepanov
22. Lilia Vassil
23. Ain Villemsaar
24. Ivo Vinkman
25. Marge Voodla

1989. aasta a klass, 41. lend

Klassijuhataja: Eha Paabo
1. Heli Aru
2. Toomas Dannenberg
3. Ingrit Ispravnõi
4. Heidi Kakko
5. Ain Kalmus
6. Katrin Klaarmann
7. Peeter Kruuse
8. Tiiu Kulli
9. Tuuli Kuuslap
10. Kaire Laeva
11. Kristiina Maa
12. Merje Maripuu
13. Annika Matela
14. Margus Mägi
15. Maire Märks
16. Angela Rand
17. Kati Rõõmusoks
18. Veljo Sarapuu
19. Anneli Teppo
20. Ilona Vaher
21. Tiina Vassiljeva
22. Rauno Võsaste
23. Kaido Väljaots

1989. aasta b klass, 41. lend

Klassijuhataja: Endla Matela
1. Aulika Aunapuu
2. Jan Einamann
3. Marika Gradussov
4. Annika Hannula
5. Hanno Jäme
6. Kalle Kabanen
7. Aare Kirna
8. Andres Kukke
9. Annika Maandi
10. Pille Pütsep
11. Eerik Sarapuu
12. Ülle Savi
13. Andres Sellak
14. Riina Sild
15. Tiina Sild
16. Katrin Soomelt
17. Liina Susi
18. Maris Vask
19. Merle Väärsi
20. Kait Õunapuu

1990. aasta a klass, 42. lend

Klassijuhataja: Eevi Mootse
1. Kristel Aun
2. Anti Braun
3. Valli Geherman
4. Liilia Eres
5. Katrin Kallasmaa
6. Janno Kivik
7. Kaido Kukk
8. Aimar Liivamägi
9. Priit Luming
10. Kaidi Metslaid
11. Merle Ojala
12. Signe Ojamets
13. Rita Otti
14. Maris Peda
15. Jana Pedokand
16. Kaili Päären
17. Eve Päärendson
18. Katrin Raud
19. Urmas Raudsepp
20. Urmas Rihma
21. Erki Suits
22. Annika Tamm
23. Ott Vaiknemets
24. Liina Veedla
25. Maiu Veltbach

1990. aasta b klass, 42. lend

Klassijuhataja: Astra Pern
1. Ellen Einaru
2. Janne Eljas
3. Ülle Jukk
4. Anneli Kaasik
5. Reet Kallandi
6. Kati Karu
7. Kai Kruusamäe
8. Ingrid Kuusik
9. Reene Kuusk
10. Ain Lani
11. Kristi Lend
12. Kadi Noodla
13. Imbi Oppe
14. Helena Oranen
15. Tanel Paeveer
16. Christine Pendis
17. Sille Prits
18. Indrek Raudkats
19. Kairi Rosin
20. Kuno Rääk
21. Monika Simmo
22. Imre Stepanov
23. Helen Sutt
24. Maikki Taldrik
25. Ilmar Tälli
26. Katrin Vainomäe

1991. aasta b klass, 43. lend

Klassijuhataja: Meeli Saar
1. Katre Eerik
2. Anu Jakobi
3. Meelis Juhandi
4. Ahto Järv
5. Indrek Kalev
6. Kristel Kumm
7. Siret Kärp
8. Karin Lepik
9. Tomas Linkus
10. Margus Maidla
11. Jaan Mettik
12. Epp Mihkels
13. Eveli Näkk
14. Ingrid Orgulas
15. Annely Pendis
16. Mari-Liis Piho
17. Kersti Pruunsild
18. Kristi Puusepp
19. Liina Pärlin
20. Kristi Pärtelpoeg
21. Marko Saksing
22. Kairit Sulaoja
23. Evelyn Vanemb
24. Janek Viigipuu
25. Katrin Võsu

1991. aasta a klass, 43. lend

Klassijuhataja: Ene Eller
1. Krista Birnbaum
2. Aile Kaasik
3. Anti Karu
4. Kristiina Kask
5. Jaanus Koppel
6. Pille Kulli
7. Pille Kuusvere
8. Kadri Mätlik
9. Epp Müürsepp
10. Ülo Nigul
11. Merle Noormägi
12. Urmas Olt
13. Ülli Plink
14. Ülar Poom
15. Sirle Päll
16. Aire Rand
17. Alo Reinmaa
18. Kalle Saar
19. Marek Saar
20. Vivika Simmo
21. Krista Sukk
22. Sirlis Sõmer
23. Heini Tiits
24. Liina Tisler
25. Kristy Tättar
26. Merle Vaher
27. Ilona Vainonen

1992. aasta b klass, 44. lend

Klassijuhataja: Eino Veskis
1. Monika Aasa
2. Martin Algus
3. Alger Allev
4. Riina Aluoja
5. Marika Arnek
6. Laili Hein
7. Alari Helm
8. Egon Jäger
9. Kaido Kase
10. Helen Kimm
11. Fred Korman
12. Merit Kärp
13. Diana Meibaum
14. Raul Mägi
15. Annika Paluoja
16. Marek Pruuli
17. Anne Pärgma
18. Vallo Robi
19. Merilin Saar
20. Eveli Sarnet
21. Inge Soodla
22. Katrin Sutt
23. Kaidi Zelinski
24. Janno Tooming
25. Margot Uig
26. Heiko Väät

1992. aasta a klass, 44. lend

Klassijuhataja: Galina Mets
1. Kati Ambo
2. Mait Ambo
3. Raido Haaviste
4. Toomas Kallasmaa
5. Rainer Kallo
6. Rait Karu
7. Üllar Karu
8. Silver Kaur
9. Margit Kotkas
10. Merle Kruus
11. Heikki Kukke
12. Triin Kulvere
13. Külli Kurem
14. Vlasta Kuuskmäe
15. Jaanus Leiten
16. Juhan Leiten
17. Tea Mey
18. Argo Normak
19. Jane Nõgene
20. Sven Paukson
21. Andrus Piho
22. Piia Põldmaa
23. Karin Raudseping
24. Kairi Tuula
25. Piret Vaher
26. Anti Vasemägi
27. Kaja Vilde
28. Ivar Vinkmann

1993. aasta a klass, 45. lend

Klassijuhataja: Helju Metsa
1. Kalle Ahi
2. Rymas Herman
3. Küllike Jõessar
4. Aron Jäger
5. Eli Karp
6. Ain Kastan
7. Alo Kaur
8. Marge Kose
9. Neeme Kuusik
10. Marje Miil
11. Madis Nõmmik
12. Andrus Oks
13. Kristi Ots
14. Eva Paaksi
15. Kristi Ploompuu
16. Aivo Pruul
17. Maano Päeren
18. Rene Rahnu
19. Heidi Reiljan
20. Reet Stamm
21. Carmen Traks
22. Olle Tross
23. Rainis Uiga
24. Pille Vare

1993. aasta b klass, 45. lend

Klassijuhataja: Ene Pärsim
1. Argo Alumere
2. Tiina Aro
3. Hannes Helm
4. Laili Ilves
5. Margus Jõesaar
6. Kristi Kalev
7. Marika Karabanova
8. Imre Korb
9. Awe Kõrve
10. Ivo Lehtmets
11. Merle Leib
12. Taivo Lepik
13. Peeter Linkus
14. Kairi Merimaa
15. Taivo Paeveer
16. Maris Roht
17. Gerli Timusk
18. Signe Varik
19. Urmo Visnapuu
20. Jaak Volmre
21. Margi Vähi

1994. aasta b klass, 46. lend

Klassijuhataja: Anne Kütt
1. Liivi Aluoja
2. Auli Andersalu
3. Dainis Hirv
4. Riho Jürgens
5. Monika Kopti
6. Kaire Kukk
7. Helina Kukke
8. Marge Kurg
9. Tarmo Kännaste
10. Lauri Laansalu
11. Lehti Lepik
12. Sirle Lorvi
13. Priit Möller
14. Signe Olesk
15. Marek Ottenson
16. Katrin Paas
17. Anneli Porro
18. Reet Roosipõld
19. Raimo Rooleht
20. Moonika Savi
21. Riina Truija
22. Andres Tupits
23. Kristjan Tupits
24. Janne Valdmann
25. Maila Värnik
26. Anneli Värv

1994. aasta a klass, 46. lend

Klassijuhataja: Vivian Paaksi
1. Kaili Ahi
2. Ines Eespäev
3. Helena Hannula
4. Janek Jakoby
5. Maiu Karton
6. Andres Kask
7. Ave Kask
8. Sigrid Kittus
9. Margo Klaos
10. Kalvi Korkmann
11. Villu Koskaru
12. Heli Kruus
13. Katrin Lindok
14. Raimond Luht
15. Külli Palmiste
16. Rando Peterson
17. Mehis Treial
18. Tauno Põldoja
19. Meelis Rääk
20. Jane Saatre
21. Sven Stamm
22. Tiit Sukk
23. Raili Tralla
24. Monika Trükmann
25. Helina Uku
26. Kristiina Vainomäe
27. Piret Vare
28. Siim Varik
29. Aile Vildak
30. Heli Väät

1995. aasta c klass, 47. lend

Klassijuhataja: Hilja Mällo
1. Ardo Alumere
2. Gerly Akušina
3. Signe Ellison
4. Piret Guss
5. Anu Hindoalla
6. Tiina Ilves
7. Janika Karu
8. Riho Leben
9. Marju Maas
10. Helina Martinson
11. Kätlin Metsanurm
12. Heiki Männik
13. Allan Ploovits
14. Jaano Pärn
15. Helina Taavet
16. Tiina Tikkerbär
17. Diana Tross

1995. aasta b klass, 47. lend

Klassijuhataja: Viktor Nõmm
1. Kerstin Aarla
2. Marika Algus
3. Kerle Arula
4. Rooland Harju
5. Ave Isotamm
6. Eelika Ivask
7. Merike Koppel
8. Norris Koppel
9. Helen Kranich
10. Jane–Liina Liiv
11. Marek Miil
12. Marina Minajev
13. Moonika Naastre
14. Inga Piiroja
15. Carmen Pritson
16. Ljubov Prussakova
17. Sirle Põdersoo
18. Kairi Rohtla
19. Raili Rääk
20. Terje Saar
21. Veroonika Salujõe
22. Kristo Sumendu
23. Ülle Tamm
24. Deivi Vaher
25. Ingrit Vaher
26. Kristel Veinmann
27. Reili Vilt
28. Marko Virkunen

1995. aasta a klass, 47. lend

Klassijuhataja: Ulvi Tiisler
1. Andrus Baida
2. Jüri Heero
3. Kristi Juuse
4. Neeme Jõearu
5. Anne-Lii Korkmann
6. Tiina Kukli
7. Kairi Kunnus
8. Karin Kuuskmäe
9. Katrin Kuuskmäe
10. Astrid Kännaste
11. Anne Lääs
12. Madis Mets
13. Mikk Paaksi
14. Merle Plovits
15. Rauno Raav
16. Merit Saar
17. Sven Silver
18. Maido Solovjov
19. Siiri Suits
20. Vladlen Zolkin
21. Erki Teder
22. Mait Tooming
23. Heleri Uuland
24. Jaanus Vahi
25. Kaidi Vähi
26. Tõnno Vähk
27. Kadri Ülejõe

1996. aasta a klass, 48. lend

Klassijuhataja: Ester Pärn
1. Anu Amor
2. Anne Aru
3. Diana Braun
4. Kadri Evert
5. Gardi Hordo
6. Priit Kaasik
7. Janek Kriiskütt
8. Reivo Kruus
9. Janek Kägu
10. Jako Leidorp
11. Erki Lepik
12. Monika Leppik
13. Aivar Lääne
14. Kadi Lääne
15. Aina Metjer
16. Kairi Mölder
17. Taavi Möller
18. Auli Normak
19. Peeter Oranen
20. Sirje Ploovits
21. Tarmo Pärn
22. Gunnar Raud
23. Aivar Roosiõis
24. Alar Rähn
25. Airi Teider
26. Madis Tooming
27. Taje Tross
28. Marion Ujuk
29. Rauno Vadi
30. Vaiko Vadi

1996. aasta b klass, 48. lend

Klassijuhataja: Helju Metsa
1. Maire Aru
2. Indrek Grosthal
3. Annika Karabanova
4. Silver Kimmel
5. Janek Kirjutaja
6. Ott Kopti
7. Meelis Koskaru
8. Kaspar Lill
9. Lelet Masur
10. Oliver Mikker
11. Moonika Noormägi
12. Margit Ohakas
13. Merily Ojaste
14. Andres Olt
15. Velli Orumaa
16. Piret Pedokand
17. Marek Poltrago
18. Siret Siida
19. Jaana Soom
20. Raimond Tamm
21. Kuido Toom
22. Madis Uibo

1997. aasta a klass, 49. lend

Klassijuhataja: Ludviine Pärlin
1. Aile Anslan
2. Merle Aru
3. Leo Dulub
4. Eigo Ellisson
5. Valmar Evert
6. Raili Isotamm
7. Liis Järvsoo
8. Urbe Kallais
9. Kätlin Karp
10. Alo Kaste
11. Kätlin Kivi
12. Kristi Kukk
13. Kristina Kukk
14. Oliver Lauga
15. Kristel Lina
16. Rauno Lind
17. Maarja Lohk
18. Sigle Lorvi
19. Andres Mets
20. Ille Metsla
21. Imre Mäesepp
22. Marko Pern
23. Mario Polusk
24. Henrico Rentsel
25. Marko Ründva
26. Reigo Savolainen
27. Külliki Sulp
28. Moonika Teppo
29. Agle Vildak
30. Taavi Vähk

1997. aasta b klass, 49. lend

Klassijuhataja: Endla Matela
1. Gerli Aasmäe
2. Helena Avi
3. Ingmar Baida
4. Timo Gailan
5. Kirsti Kajak
6. Merit Kuusk
7. Alo Kõrve
8. Toomas Laur
9. Eva Lippur
10. Katrin Malm
11. Marita Merila
12. Micela Merila
13. Kaidi Merimaa
14. Kärolin Metsanurm
15. Ainar Nurk
16. Kerli Olt
17. Rene Paulus
18. Liina Ploompuu
19. Tõnis Pärsim
20. Maris Rahnu
21. Aulika Sommer
22. Eve Soolepp
23. Ülle Sukk
24. Kätlin Sulp
25. Martin Sumendu
26. Marianne Steinberg
27. Rando Tammik
28. Reesi Tralla
29. Reelika Valdmaa
30. Marcela Virkunen
31. Janne Väärman

1998. aasta a klass, 50. lend

Klassijuhataja: Meeli Saar
1. Meelis Anton
2. Liisa Aru
3. Alar Aun
4. Anzela Fabristova
5. Janno Holm
6. Tambet Joosu
7. Innar Kaasik
8. Ave Kalm
9. Kaire Kimmel
10. Kristi Kingsepp
11. Egle Kivik
12. Veiko Kõre
13. Pille Lapp
14. Raigo Mägi
15. Andres Märtin
16. Mikk Pauklin
17. Liis Polli
18. Pilvi Põldmaa
19. Marina Roop
20. Margit Rosin
21. Ahto Rähn
22. Rivo Sild
23. Anu Sommer
24. Alo Stamm
25. Liina Vahemets

1998. aasta b klass, 50. lend

Klassijuhataja: Lianne Saage-Vahur
1. Markus Aasma
2. Heiki Järvela
3. Imre Kajak
4. Meigo Kapp
5. Tanel Korb
6. Kristian Vaarpuu
7. Merle Kurvits
8. Külli Kuusik
9. Hele Kõre
10. Kristi Laul
11. Marju Männik
12. Ingrid Mölder
13. Triin Möller
14. Veronika Noormägi
15. Ingrid Polli
16. Kalev Pärtelpoeg
17. Eva Pütsep
18. Romet Riiman
19. Triin Rohtmets
20. Laivi Savi
21. Krista Sepa
22. Sven Soosaar
23. Pille Svjatõseva
24. Erki Tamm
25. Ave Tupits
26. Maili Vesiko
27. Varje Viljari
28. Reelika Väljaru
29. Marika Taldrik

1999. aasta b klass, 51. lend

Klassijuhataja: Maret Oja
1. Pille Aluoja
2. Indrek Amor
3. Viivika Everest
4. Mairi Kompus
5. Helle Koppa
6. Karen Kuusik
7. Egle Kütt
8. Hedi Laumets
9. Riina Link
10. Timo Luhamäe
11. Tõnis Metjer
12. Kristina Minajev
13. Kairi Möller
14. Hanno Pankin
15. Eve Piip
16. Taavi Pirnipuu
17. Reelika Pukk
18. Rivo Raudsepp
19. Kaidy Saar
20. Triin Saar
21. Kristiina Saviauk
22. Risto Savolainen
23. Enid Songisepp
24. Heigo Teder
25. Anne Tsahkna
26. Eliis Valdma

1999. aasta a klass, 51. lend

Klassijuhataja: Marika Liiv
1. Maarika Aro
2. Alo Einla
3. Triin Järvsoo
4. Andres Kittus
5. Külli Kittus
6. Lauri Liivamägi
7. Lauri Lind
8. Kristiina Lobjakova
9. Lembi Loigu
10. Viljar Martin
11. Marii Müür
12. Agne Nettan
13. Arko Olesk
14. Merge Palmiste
15. Teet Piiskoppel
16. Karin Polli
17. Irina Puzõrjova
18. Marge Pügi
19. Allan Raidma
20. Erme Reino
21. Andres Rohtla
22. Kersti Rohtmets
23. Erki Rähn
24. Kaire Sakjas
25. Krister Tamm
26. Merit Teppo
27. Peeter Toit
28. Gerli Vasemägi
29. Marko Voog
30. Inno Väär
31. Rainar Ütt

2000. aasta b klass, 52. lend

Klassijuhataja: Erika Uuland
1. Liis Arnek
2. Katalin Aunpuu
3. Karit Kaha
4. Monika Kiisel
5. Kirsti Kübarsepp
6. Kersti Liiv
7. Krista Liiv
8. Martin Monikainen
9. Elve Mäerand
10. Janika Odramaa
11. Teet Poolakese
12. Christel Punn
13. Anneli Päid
14. Ragne Raugme
15. Erki Reino
16. Eleri Saar
17. Triin Saar
18. Kaspar Sakjas
19. Meelis Sarapuu
20. Katrin Siirak
21. Sirli Sädeme
22. Ahti Tamm

2000. aasta a klass, 52. lend

Klassijuhataja: Merike Kompus
1. Hando Annuk
2. Mairi Hüüdma
3. Ilona Jermonok
4. Kerle Jõeäär
5. Maiu Kaarjärv
6. Kerli Kaasik
7. Meili Kapp
8. Marek Kolpakov
9. Birgit Kägu
10. Svea Liiv
11. Ave Liivamägi
12. Taavi Liivandi
13. Egle Lõoke
14. Kristel Mõtt
15. Raivo Otepalu
16. Airo Palmiste
17. Siim Pauklin
18. Liis Rähn
19. Kristjan Saviauk
20. Anneli Säälik
21. Karel Tarlap
22. Kairi Timusk
23. Martin Tooming
24. Delia Tõnts
25. Virge Valdmaa

2001. aasta a klass, 53. lend

Klassijuhataja: Ulvi Tiisler
1. Kätli Aas
2. Alo Arumäe
3. Christine Einula
4. Magnus Guss
5. Raiko Hansen
6. Riiko Hansen
7. Aivi Kasemets
8. Katrin Kimmel
9. Inno Kotselainen
10. Reini Kraav
11. Kersti Kroon
12. Karin Kruus
13. Merle Kruusalu
14. Meelis Laos
15. Remo Lillepõld
16. Liivo Lõoke
17. Marje Mölder
18. Silja Palm
19. Annemari Pius
20. Maarius Pärn
21. Annika Rohumägi
22. Taimi Säälik
23. Janar Sääsk
24. Silver Tamm
25. Taavi Tamm
26. Riin Vare

2001. aasta b klass, 53. lend

Klassijuhataja: Anneli Jäme
1. Kadi Altmäe
2. Pille Arnek
3. Martin Goroško
4. Sille Kabel
5. Janika Kasela
6. Arvo Kittus
7. Relika Kliimak
8. Kätlin Krikmann
9. Alar Kuzmin
10. Hiie Paas
11. Evelin Polusk
12. Mario Šteinberg
13. Veronika Teppan
14. Heleri Väljaru
15. Raidi Õispuu
16. Artur Ümar

2002. aasta d klass, 54. lend

Klassijuhataja: Maire Baida
1. Anu Aasa
2. Alan Helm
3. Taavi Helm
4. Inga Hiiesalu
5. Olari Juust
6. Rainer Järv
7. Katrin Kairo
8. Piret Koll
9. Kati Kuusemets
10. Ivo Lepik
11. Erki Look
12. Imre Mihhailov
13. Rünno Ohno
14. Alari Pagi
15. Liisa Pint
16. Tanel Plovits
17. Ketlin Ploom
18. Joosep Randoja
19. Katrin Roos
20. Krista Salu
21. Maria Sarv
22. Ülo Starast
23. Evely Tamm
24. Mirjam Toomik
25. Merli Vaarmets
26. Madis Vaikmäe
27. Kerti Veinmann
28. Heigo Veskiväli
29. Merilin Viik

2002. aasta b klass, 54. lend

Klassijuhataja: Lianne Saage-Vahur
1. Marko Baran
2. Jegor Bõstrov
3. Diana Heldja
4. Evelin Ilves
5. Relija Ilves
6. Helina Ivask
7. Helina Joosua
8. Mihkel Juhkam
9. Mihkel Kabel
10. Silja Kana
11. Tuljo Kirpu
12. Martin Kõiv
13. Angela Kütt
14. Anneli Liis
15. Kertu Lobjakova
16. Liina Lääne
17. Meelika Pau
18. Triin Ploompuu
19. Kristjan Rohioja
20. Helis Rohtla
21. Rait Saar
22. Priit Salusoo
23. Liisi Sukk
24. Merilin Sulp
25. Liina Tamm
26. Janika Toots
27. Viive Villems

2002. aasta a klass, 54. lend

Klassijuhataja: Maimu Valdmann
1. Siiri Ahi
2. Mati Allas
3. Angela Baida
4. Madis Hein
5. Anne-Ly Hunt
6. Kaspar Kolberg
7. Ivika Kotselainen
8. Mihkel Kukk
9. Triin Kurvits
10. Rauna Laasik
11. Airos Lain
12. Veiko Ling
13. Martin Lohk
14. Sverre Mäesepp
15. Ethel Nõmm
16. Merli Peets
17. Merilin Pern
18. Kristi Pross
19. Pille Pärn
20. Ringo Saar
21. Kristi Siimer
22. Üllar Tross
23. Evelin Vahtra
24. Taavi Veersalu
25. Triinu Veiman

2003. aasta b klass, 55. lend

Klassijuhataja: Merike Kompus
1. Ansberg Siim
2. Aun Christian
3. Joosua Helerin
4. Jukkum Kertu
5. Järv Piret
6. Kalvet Andre
7. Kiissel Keit
8. Kivimägi Kerli
9. Kivisaar Agne
10. Kruusaauk Kaupo
11. Kukk Kaisa
12. Kuldmägi Kristjan
13. Lind Mikk
14. Nõmm Marina
15. Pahtmann Kairi
16. Paulus Viljar
17. Põdersoo Meelis
18. Raud Erik
19. Raud Marika
20. Raud Merike
21. Rähn Merje
22. Seer Marko
23. Suur Signe
24. Tamm Ahto
25. Tenusaar Elo
26. Tättar Katre
27. Uustalu Urmo
28. Õispuu Kerli

2003. aasta a klass, 55. lend

Klassijuhataja: Viktor Nõmm
1. Piia Aluoja
2. Oliver Baida
3. Liina Einla
4. Indrek Joosu
5. Signe Joosua
6. Juuljus Jõgar
7. Arnika Kajaste
8. Triin Kalm
9. Lea Keppart
10. Rainer Kikkas
11. Karli Kirsimäe
12. Margit Koll
13. Annely Kraav
14. Anu Kuld
15. Ulla Küüts
16. Ele Liivamägi
17. Toomas Luts
18. Alo Lõoke
19. Ahto Metting
20. Kadri Mäkišev
21. Ivo Naarits
22. Kristiina Nõmm
23. Rain Odramaa
24. Jane Oja
25. Rauno Peets
26. Piret Pruus
27. Triin Pärn
28. Maarja Pärsim
29. Katrin Reim
30. Sven Salujõe
31. Marja Savolainen
32. Egert Schleigel
33. Anti Siimer
34. Aare Tillo
35. Karin Vanamb
36. Helin Veskiväli
37. Anne-Ly Viigipuu

2004. aasta a klass, 56. lend

Klassijuhataja: Ester Pärn
1. Evelin Vilcans
2. Reigo Viks
3. Jan Vend
4. Kristi Vanakõrts
5. Rando Valdmaa
6. Triin Vaikmäe
7. Evar Sõmer
8. Meelis Seer
9. Kaisa Saarva
10. Teet Saar
11. Riin Roos
12. Tõnu Rohumägi
13. Kaari Reimand
14. Madli Püss
15. Triin Pukk
16. Priit Pauklin
17. Krõõt Orusalu
18. Priit Oja
19. Katre Ohno
20. Piret Männik
21. Martin Maante
22. Ave Lääne
23. Ardi Lääne
24. Indrek Lõhmus
25. Pille Lillepool
26. Kaur Kuusemets
27. Katre Kurvits
28. Karmo Kurvits
29. Birgit Kuningas
30. Oliver Kund
31. Signe Koort
32. Kalev Jõgi
33. Merit Holm
34. Imbi Helm
35. Berit Hainoja
36. Rauno Einula
37. Martin Born
38. Tiina Arnek

2004. aasta b klass, 56. lend

Klassijuhataja: Helve Orusalu
1. Antonina Vorontsova
2. Mairi Virkunen
3. Janno Vend
4. Maris Vaher
5. Aile Uustal
6. Reelika Tralla
7. Kaidi Tepaskind
8. Margus Taur
9. Asko Želudkov
10. Martin Sulp
11. Andres Sommer
12. Lauri Simmulmann
13. Pilleriin Sepp
14. Sille Seli
15. Raiko Roos
16. Algima Rimkeviciute
17. Kertu Rentsel
18. Priit Põdra
19. Evelin Ploom
20. Herle Pius
21. Erika Padrik
22. Anneli Metsa
23. Liina Meos
24. Ragne Mandri
25. Janne Maasing
26. Kristi Lääne
27. Kertu Lääne
28. Jaanika Lutsepp
29. Liis Lillo
30. Einike Leppik
31. Piret Kull
32. Merit Kipper
33. Mirjam Jartsev-Moont
34. Jaanus Alits

2005. aasta a klass, 57. lend

Klassijuhataja: Ülle Lääne
1. Hasso Abel
2. Madis Hunt
3. Kerli Ilves
4. Irina Ivahnenko
5. Toivo Joosua
6. Andres Juur
7. Katrina Kask
8. Liina Kerb
9. Tiit Keppart
10. Anneli Kompus
11. Merje Lehtmets
12. Lauri Lille
13. Ando Ling
14. Kadri Lukats
15. Sulev Lääne
16. Maiken Mölder
17. Nelli Nõmm
18. Aire Olesk
19. Pearu Orusalu
20. Marilis Palmiste
21. Alo Peets
22. Kristel Peets
23. Madis Pint
24. Kadri Põldaru
25. Annemari Põldkivi
26. Teele Randoja
27. Priit Reim
28. Kärt Schasmin
29. Diana Sei
30. Kadri Simmulmann
31. Andres Tamm
32. Tõnis Tobre
33. Anti Tõll
34. Rauno Uustalu
35. Ehtel Valk
36. Kaisa Õim

2005. aasta b klass, 57. lend

Klassijuhataja: Ene Pärsim
1. Käty Aasmäe
2. Mariann Anderson
3. Jaanus Annok
4. Geidi Haljaste
5. Urmas Kana
6. Andres Kangur
7. Martin Kase
8. Helen Kerve
9. Mario Kägo
10. Marju Maante
11. Mari-Liis Makke
12. Maarja Mirka
13. Mari Moor
14. Maarja Mägi
15. Kristiina Palm
16. Merili Paulus
17. Olavi Petraudze
18. Milvi Pärn
19. Marko Rasin
20. Olavi Rentsel
21. Juta Saatre
22. Jaanika Spelman
23. Eliko Sõmer
24. Teivi Sälik
25. Tõnis Tamm
26. Mariann Tihane
27. Roland Toots
28. Kristi Vahtra
29. Liisa Vanemb
30. Peep Ümar

2006. aasta d klass, 58. lend

Klassijuhataja: Estri Vaht
1. Aare Eiko
2. Ereb Triin
3. Kabel Alon
4. Keskküla Triinu
5. Kokk Helena
6. Laaneväli Airiin
7. Laur Tiina
8. Liiv Martin
9. Look Ingrid
10. Loomus Annika
11. Lõhmus Kadri
12. Maarand Liis
13. Maasalu Sandra
14. Makarevitš Martin
15. Mikko Martin
16. Müür Maria
17. Oja Ardi
18. Pärn Kadri
19. Raevald Jens
20. Rahn Roland
21. Rohtla Ivar
22. Soolepp Kersti
23. Treial Kadi
24. Veiman Meeli
25. Õunapuu Kaie

2006. aasta b klass, 58. lend

Klassijuhataja: Helju Metsa
1. Bõstov Nikita
2. Engbusk Heilike
3. Eerik Kristine
4. Ivask Kristiina
5. Juhkov Janar
6. Jürisoo Kristiina
7. Kajak Karin
8. Kasela Janne
9. Kask Liis
10. Kliimak Piret
11. Kruus Kersti
12. Lokk Gerli
13. Lüütsepp Riina
14. Maanre Margit
15. Merilain Merle
16. Paulus Mario
17. Raudsepp Rando
18. Sarapik Lelet
19. Seer Liis
20. Siirak Getter
21. Sõmer Eneli
22. Tammemägi Anni
23. Taur Merili
24. Tihhonov Aleksei
25. Tooming Toivo
26. Vahi Renald
27. Matsievska Elina

2006. aasta a klass, 58. lend

Klassijuhataja: Merike Kompus
1. Hunt Merle
2. Kiisel Erko
3. Kunnus Liina
4. Lepist Kristina
5. Lääne Mari
6. Lääne Taavi
7. Milinevits Ivan
8. Moor Kadri
9. Mägi Maris
10. Oja Erle
11. Olesk Rainer
12. Peets Pilvi
13. Peets Talvi
14. Reimand Kaisa
15. Reino Maris
16. Saar Mikk
17. Selgis Silver
18. Spelmann Margus
19. Säälik Tarvo
20. Tralla Märt
21. Õnne Liis

2007. aasta b klass, 59. lend

Klassijuhataja: Marika Liiv
1. Kuldmaa Annika
2. Annok Liina
3. Herman Rait
4. Jalasto Jane
5. Järv Reelika
6. Keär Kadi
7. Kimm Riika
8. Küngas Mario
9. Loorits Gerli
10. Mägi Robert
11. Nooremäe Heiki
12. Nukka Piret
13. Pajo Aive
14. Pajula Siret
15. Poltrago Tanel
16. Poren Kerli
17. Prinken Kristel
18. Põdra Rain
19. Pärlin Renna
20. Schmidt Kaisa
21. Säinas Reino
22. Teppan Tanel
23. Vaher Kristi
24. Vahtre Karin
25. Lill Aali
26. Valgmäe Tauno

2007. aasta a klass, 59. lend

Klassijuhataja: Vivian Paaksi
1. Aganitš Jüri
2. Buddell Riin
3. Domaškin Kay
4. Einaste Virgi
5. Ernits Varmo
6. Hannolainen Janar
7. Ivanov Kertu
8. Jartsev-Moont Jürgo
9. Kattel Annika
10. Kerb Lea
11. Kirsimaa Kerli
12. Kittus Kaio
13. Kolpakova Renata
14. Koppel Kait
15. Kranich Daisy
16. Kriisa Margus
17. Küüts Liisi
18. Laaneväli Arko
19. Liiv Liina
20. Rosenberg Airi
21. Lätt Indrek
22. Lääne Kadi
23. Nettan Asso
24. Pargi Deisy
25. Pügi Martin
26. Runina Monika
27. Saarva Marten
28. Salu Rikko
29. Sepp Holar
30. Spelman Kristi
31. Sulg Kristo
32. Tamm Mailin
33. Tooming Heleri
34. Valgmäe Taavi
35. Maasing Sander

2008. aasta a klass, 60. lend

Klassijuhataja: Angela Mägi
1. Taldrik Kristjan
2. Suur Laura
3. Pristavka Rauno
4. Kuld Kuldar
5. Arula Madis
6. Belous Aleksandr
7. Buddell Mart
8. Ereb Holger
9. Hansen Ketlin
10. Isotamm Liisi
11. Johanson Kätlin
12. Järv Laura
13. Karo Kaisa
14. Kase Madis
15. Kompus Madis
16. Kurg Kairo
17. Lippur Jako
18. Lääne Rando
19. Lääne Kertu
20. Maante Mariana
21. Muser Raul
22. Mänd Kristi
23. Olesk Minni
24. Põldkivi Annika
25. Raimla Konstatin
26. Reinumägi Hanna-Maria
27. Saar Mari-Liis
28. Saare Marii
29. Soopalu Tõnis
30. Soots Aigi
31. Säälik Tauno
32. Tamm Liilia
33. Tammeorg Triin
34. Vaarmets Kirsi
35. Veedla Sinilga
36. Veiman Moonika

2008. aasta b klass, 60. lend

Klassijuhataja: Erika Uuland
1. Dodjak Kristi
2. Altmäe Katre
3. Hansaar Triin
4. Kirsimäe Merli
5. Tõemets Teet
6. Veiman Kadi-Liis
7. Kont Marge
8. Teppan Teele
9. Kokla Reelika
10. Sõmer Elerin
11. Sooväli Silver
12. Pihlak Siim
13. Saarva Sandra
14. Pärn Aveli
15. Petraudze Andre
16. Nurk Anneli
17. Nahk Jaana
18. Mölder Martti
19. Laumets Liina
20. Korkmann Kadi
21. Valk Andra
22. Orupõld Oskar
23. Mikiver Marjaliisa
24. Liivak Kadi
25. Kikerpuu Kristi
26. Viik Kadri

2009. aasta d klass, 61. lend

Klassijuhataja: Tiit Naarits
1. Rammul Maarja
2. Tori Mari-Liis
3. Teras Evelin
4. Sikk Kadi
5. Schmidt Jürgen
6. Raidvere Hanna
7. Raide Tiina
8. Pint Joonas
9. Paju Merlin
10. Millend Merilin
11. Maninen Triin
12. Manguse Mihkel
13. Laasik Triinu
14. Laas Maarja
15. Kiho Triin
16. Kasar Ketlin
17. Järv Hermann
18. Johanson Taavi
19. Hennoch Marten
20. Allas Jaanus
21. Annuk Marju
22. Fedossovski Angela
23. Roos Rauno
24. Saljukov Artur
25. Uustalu Kairi

2009. aasta a klass, 61. lend

Klassijuhataja: Anneli Jäme
1. Põldkivi Kelli
2. Vainomäe Tõnis
3. Andron Anneliis
4. Kivi Kristjan
5. Kabin Kai
6. Kaarepere Maria-Helena
7. Jürine Kai
8. Jõgi Kaido
9. Einaste Ingi
10. Juur Indrek
11. Jõeäär Rünno
12. Kuslap Karili
13. Lille Viljar
14. Juhanson Sten
15. Maasalu Angela
16. Vandler Angelika
17. Kohtring Steko
18. Kütt Sirili
19. Peterson Maria
20. Pruus Jaanus
21. Vahtra Eleri
22. Pruus Siim
23. Pärs Maarja
24. Skalkina Jelena
25. Sula Kristiina
26. Säälik Tiina
27. Teder Epp
28. Tenisson Silvia
29. Lepp Kristjan
30. Lõoke Mari-Triin
31. Rosin Kaisa
32. Tammiku Anu
33. Kakko Gerli
34. Tenisson Simon

2009. aasta b klass, 61. lend

Klassijuhataja: Maret Oja
1. Ernits Virgo
2. Viesemann Jürgen
3. Tupits Kristina
4. Anderson Liis
5. Jõgiste Anita
6. Kask Eleri
7. Klaarman Kerttu
8. Kukk Kaspar
9. Laanemaa Kristjan
10. Lehtsalu Triinu
11. Metsla Kadi
12. Prave Liina
13. Puusepp Andres
14. Pinka Diana
15. Pross Hettel
16. Püss Liisi
17. Roop Kersti
18. Sakrits Karl
19. Sildnik Mihkel
20. Meerja Martin
21. Viitkin Helen
22. Tarum Daisy
23. Koppel Kristin
24. Sulg Martin

2010. aasta b klass, 62. lend

Klassijuhataja: Maire Baida
1. Kalaus Katre
2. Ulvi Nele
3. Ðtukert Kristina
4. Vaabla Andres
5. Rosi Taivo
6. Mitt Anne Maarja
7. Paas Hebe
8. Ploom Kerli
9. Onopa Rainer
10. Zelinski Maarja
11. Märss Liis
12. Moor Helen
13. Kakko Käty
14. Mets Danel
15. Loorits Kristi
16. Käär Tiina
17. Kuusk Liis
18. Kirpu Timo
19. Kask Kati
20. Laumets Tuuli

2010. aasta a klass, 62. lend

Klassijuhataja: Maimu Valdmann
1. Kokka Sigrid
2. Tamm Kätlin
3. Belavin Jevgeni
4. Jäme Joonas
5. Kibal Joosep
6. Konno Käti
7. Saar Alari
8. Seer Marju
9. Sammpere Ranno
10. Narruskberg Epp
11. Orupõld Eva
12. Põldkivi Airika
13. Põldkivi Ati
14. Pärn Heiki
15. Margens Karolin
16. Kokk Liis
17. Schasmin Karl
18. Klaarman Krisli
19. Sepp Mirjam
20. Servet Georg-Markus
21. Simson Mai
22. Tarto Maris
23. Jakobi Andro
24. Tooming Kristi
25. Sumero Kairi
26. Valdmaa Rahel
27. Birk Gert
28. Väljaru Jürgen
29. Selgis Eline
30. Tolmusk Timo
31. Toomik Marjo
32. Väär Kadri
33. Õispuu Enely

2011. aasta b klass, 63. lend

Klassijuhataja: Riina Lind
1. Viks Tuuli
2. Vähi Sandra
3. Loorius Eigo
4. Värnik Kadri
5. Veiman Veli-Juhan
6. Tolmusk Marit
7. Tamm Karl
8. Sott Nele
9. Servet Joanna-Eliisa
10. Pluum Rein
11. Mikk Maarja
12. Mets Priit
13. Meesak Keiu
14. Liivamägi Maria
15. Koger Eger
16. Kirjutaja Kädlin
17. Lass Veronica
18. Hallikas Geili
19. Evert Helen
20. Aru Sander
21. Ant Liis
22. Västra Merle
23. Sakrits Tanel
24. Kertu Tutt
25. Kalaus Karin
26. Stepanov Kadri
27. Liblik Kristel
28. Rästa Anti

2011. aasta a klass, 63. lend

Klassijuhataja: Viktor Nõmm
1. Kangur Deily
2. Lippur Henri
3. Guske Helis
4. Koppel Kethlin
5. Arula Kadri
6. Epro Merilin
7. Saljukova Diana
8. Kasar Karmen
9. Jäme Annaliisa
10. Kangor Mihkel
11. Kask Kadi
12. Kokla Elen
13. Kull Kervin
14. Kuusik Janar
15. Laus Mariliis
16. Pärtelpoeg Triin
17. Kurg Meiro
18. Margens Este-Liin
19. Pihlak Madli
20. Pihlak Priit
21. Pristavka Gerli
22. Saare Krista
23. Räpp Anita
24. Sirel Sandra
25. Rahn Priidu
26. Tammur Taavo-Taur
27. Välbe Kristi
28. Vanemb Anni
29. Raudmäe Marjaana
30. Reedi Amalie-Charlotte
31. Aasa Kaspar
32. Reinas Risto

2012. aasta a klass, 64. lend

Klassijuhataja: Ester Pärn
1. Steven Heinola
2. Andres Ikmelt
3. Kerli Kasar
4. Kaarel Kask
5. Kristiina Kimm
6. Keidy Kirjutaja
7. Inno Komp
8. Sten Kütt
9. Linnar Lillemets
10. Maikel Lätte
11. Tanel Maior
12. Heli Malm
13. Liisa Metsla
14. Monika Millend
15. Karol Mõisavald
16. Heigo Mäemuru
17. Arnold Nugis
18. Jesse Pint
19. Hele Prits
20. Hardi Puusepp
21. Indrek Pärn
22. Egert Päären
23. Merleen Raudmäe
24. Nele Rosenberg
25. Merilyn Saksing
26. Kertu Tamm
27. Liina Tamm
28. Laura Tennosaar
29. Mario Tikerberi
30. Kaspar Trankmann
31. Hedvig Vaht – hõbemedal
32. Virve Vend

2012. aasta b klass, 64. lend
Klassijuhataja: Anneli Jäme
1. Helerin Aru
2. Rein-Eerik Ereb
3. Kertu Härma
4. Katrin Iisma
5. Daire Joonus
6. Keili Kapp
7. Kaire Kivi
8. Kristiina Kivioja
9. Kairiin Mitt
10. Sten Ratassepp
11. Rauno Reinas
12. Liivia Sokk
13. Riina Tamm
14. Gerda Viigipuu
15. Janika Väät

2013. aasta a klass, 65. lend
Klassijuhataja: Merge Ivask
1. Janno Beilmann
2. Marko Ehrlich
3. Getriin Ess
4. Aivo Gusk
5. Kert Ilm
6. Helen Joost
7. Stiina Juhanson
8. Jaana Kaarend
9. Kristjan Kabanen
10. Gerli Kokk
11. Kristi Kokka
12. Rainis Kokla
13. Birgit Kranich
14. Krista Kupits
15. Gertrud Kuusvere
16. Liivar Laks
17. Emily Lindsalu
18. Kätlin Mänd
19. Andreas Rehi
20. Erich Zelinski
21. Anna-Liisa Taal
22. Diana Talpsepp
23. Gerda Tamm
24. Mikk Tutt
25. Taisi Ude
26. Eneli Vadi

2013. aasta b klass, 65. lend
Klassijuhataja: Vello Mägi
1. Jüri- Kaarel Kabel
2. Liina Kampus
3. Elerin Kapp
4. Silver Kleimann-Leimann
5. Ivar Kuppart
6. Margo Kütt
7. Viivika Laredei
8. Laura Lõhmus
9. Raido Onopa
10. Margareth Pilv
11. Riin Proosa
12. Annela Puusta
13. Marko Pütsepp
14. Liina Sikora
15. Ketli Sõber
16. Aiti Valk
17. Gunnar Västra
18. Ene Väät