Jõuluhommikud

Jõuluhommikud 22. detsembril: 1.-4. klass kell 8.30 koolimaja saalis. Külas on esinejad Eesti Rahvapärimuse koolist; 5.-9. klass kell 9.30 Jõgeva Kultuurikeskuses. Kontserdi annavad külalised Vanemuise teatrist. Riietus pidulik.

Jõulupeod

Jõgeva Põhikooli jõulupeod 21. detsembril koolimaja saalis: kell 10.10 algklasside jõulukontsert jõuluvanaga; kell 15.30 5.- 6. klasside jõulupidu “Jõulukeste külaskäik”; kell 17.00 7.- 9. klasside jõulupidu “Jõulukeste külaskäik”.

Mõttetalgud “Minu kool”

Jõgeva põhikooli õpilasesinduse liikmed arutlesid teemal: „Mida ma tahan, et minu kooli akendest välja paistab?“. Kolmel grupil valmisid lõigatud-kleebitud koolimajad, mille akendest paistab, missuguses koolis käivad õpilased hea meelega. Akendest… Loe edasi »