Jõgeva linna III kooliolümpiamängud

Olümpiatuli süüdati 22. mail Jõgeva riigimaja esisel muruväljakul. 23. mai hommikul alustati rongkäiku linna keskväljakult ja liiguti edasi staadionile, kus heisati olümpialipp. 25 riiki võistlesid viiel alal: paigalt kaugushüpe, lendava… Loe edasi »

JPK vs JmG jalgpallis

Reedel toimus Jõgeva linna staadionil igakevadine suur vastasseis Jõgevamaa Gümnaasiumi ja Jõgeva Põhikooli jalgpallimeeskondade vahel. Eelmisel aastal võidetud karikat asus kaitsma põhikooli meeskond ja seda endale tagasi võitma gümnaasiumi jalgpallurid…. Loe edasi »

2018/19. õ.a 1. klassid

1.A, klassijuhataja õp. Tiiu Õunap Amor, Herman Ansberg, Roonja Borissov, Martin Eesmäe, Marta Einberg, Robert Rasmus Härma, Hugo Marten Ivask, Ithaka Jerlakas, Joonas Jürma, Milla Johanna Kliiman, Johannes Martjan, Remo… Loe edasi »

Mälumängu tulemused

16. märtsi mälumängu tulemused 5.-6. klasside arvestuses: I koht – 6.B II koht – 5.C III koht – 6.A 7.-9. klasside arvestuses: I koht – 9.C II koht – 9.A… Loe edasi »