JPK liigub tulemused

Tervisekuu raames 19. aprillil toimunud orienteerumismatka “Jõgeva Põhikool liigub” võitis juba teist aastat järjest Daniel Aganitš 8B klassist ajaga 0:29:10. Tütarlastest oli parim Liisbeth Kesamaa 9D klassist ajaga 0:32:10 (üldarvestuses… Loe edasi »

Huviringide kontsert-näitus

27. aprillil on Jõgeva Põhikoolis esimene huviringide õpilaste kontsert-näitus. Etlejad, tantsu- ja lauluringid esinevad Rohu 10 aulas kell 17.30. Enne ja pärast kontserti on võimalik majas ringi vaadata: *huviringe tutvustavad… Loe edasi »

Jõgeva Põhikool liigub

Tervisekuu raames toimub taaskord orienteerumismatk “Jõgeva Põhikool liigub”. Start antakse 19. aprillil kell 12.00 koolimaja tagant. 5. – 9. klassid läbivad ligi 7 km raja. Võisteldakse individuaalselt. 3. – 4…. Loe edasi »