Spordivõistlused

Jõgevamaa meistrid võrkpallis A-klass (1. koht)
22.02.2019
Kristin Pütsepp 8.b
Kairin Tammel 8.b
Kristi Remmelg 8.b
Helina Rääk 8.b
Juhendaja Tiiu Õunap

Jõgevamaa koolinoorte MV suusatamises
13.03.2019
Kärtyn Kaljusalu 9B 3. koht
Hans-Johannes Kallis 7D 2. koht
Siim Kolberg 9c 3.koht

Jõgevamaa meistrid võrkpallis C-klass (1. koht)
14.03.2019
Helina Rääk 8b
Karoliina Kask 8b
Doris Piik 8b
Kristin Pütsepp 8b
Kristi Remmelg 8b
Kertu Kilkmees 7b
Juhendaja Tiiu Õunap

Jõgevamaa noorte ujumise meistrivõistlused 2019
27.03.2019
Rasmus Sibrits 2c 1.koht 25m vabalt
Joonas Jõgi 4d 2.koht 25m vabalt
Keidi Tõnurist 5a 2.koht 50m vabalt
Anetty Pannik 7a 3.koht 50m vabalt
Harald Meesak 7a 2.koht 50m vabalt
Andrus Möller 9a 1.koht 50m vabalt
Andrus Möller 9a 1.koht 50m rinnuli
Andrus Möller 9a 1.koht 50m selili
Juhendaja

Jõgevamaa teine koht võrkpallis B-klass
7.03.2019
Kristin Tõnissoo 9b
ElisabetHein 9b
Juhendaja Tiiu Õunap

Jõgevamaa noorte MV jooksukrossis
8.05.2019
Siim Kolberg 9c 2. koht
Juhendaja Rainer Võsaste

Eesti Vibuliidu Sisekarikavõistlused, Tallinn
1.-2.12.2018
pikkvibu kadetid noormehed Märt Lepik 9b IV koht
pikkvibu kadetid noormehed MihkelVaher 9a VI koht
Pikkvibu noored poisid Oskar Säärits 8b IV koht
Pikkvibu noored poisid Heiki Päärand 7c VI koht
Pikkvibu noored tüdrukud Marta Lisette Mägi 7c II koht
Pikkvibu noored tüdrukud Kaisa-Triina Maiste 8b IV koht
Pikkvibu noored tüdrukud Annaliisa Tamme 7c V koht
Pikkvibu tidetid poisid Tanel Tõnts 4a II koht
Pikkvibu tidetid poisid Ruben Klein 4a 8 koht
Pikkvibu tidetid poisid Karl Ilves 3c 9 koht
Juhendaja Tiina Laurisson

Laste Talvekarikas, Türi
02.02.2019
Pikkvibu tidetid poisid Tanel Tõnts 4a I koht
Pikkvibu tidetid poisid Kaspar Lippur 2a III koht
Pikkvibu tidetid poisid Hannes Pärn 2b V koht
Pikkvibu tidetid tüdrukud Lisete Kajak 4d VI koht
Pikkvibu noored tüdrukud Annaliisa Tamme 7c I koht
Juhendaja Tiina Laurisson

Eesti Vibuliidu SiseMV, Viljandi
9.-10.03.2019
pikkvibu kadetid noormehed Oskar Säärits 8b II koht
pikkvibu kadetid noormehed Heiki Päärand 7c V koht
Pikkvibu noored poisid Marten Kajak 6c VI koht
Pikkvibu noored tüdrukud Marta Lisette Mägi 7c III koht
Pikkvibu noored tüdrukud Annaliisa Tamme 7c IV koht
Pikkvibu tidetid poisid Tanel Tõnts 4a III koht
Pikkvibu tidetid poisid Ruben Klein 4a V koht
Juhendaja Tiina Laurisson

Eesti Koolispordi Liidu võistlused kergejõustikus
I liigas 2. koht
Rome – Andro Moora
Arti Põldes
Alvar Rääk
Georg Lani
Kairin Tammel
Kätriin Palm
Helis Kiis
Birgit Pihlak
Doris Piik
Kristo Voitk
Markus Ess
Sten Metsar
Robert Valge
Siim Kolberg
Kirill Mattiitšin
Annabel Kallo
Kärtyn Kaljusalu
Kadi- Liis Viiar
Elisabet Hein

Jõgeva maakonna meistrivõistlused võrkpallis
Maakonna U-18 II koht
Kairin Tammel VII b
Karoliina Kask VII b
Doris Piik VII b
Kristin Pütsepp VII b
Helina Rääk VII b
Kristi Remmelg VII b
Kristin Tõnissoo VIII b
Anna-Liisa Aas VIII b
Elisabet Hein VIII b

U-20 koosseisus Jõgevamaa meistrid:
Kairin Tammel VII b
Kristin Pütsepp VII b

Jõgeva maakonna meistrivõistlused võrkpallis
U-16 II koht
Kairin Tammel VII b
Karoliina Kask VII b
Doris Piik VII b
Kristin Pütsepp VII b
Helina Rääk VII b
Kristi Remmelg VII b
Kristin Tõnissoo VIII b
Anna-Liisa Aas VIII b
Elisabet Hein VIII b

Juhendaja Tiiu Õunap

Jõgeva maakonna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises 14.03.2018
Indrek Virks – pronksmedal U -12 poiste 2 km vabatehnikas
Siim Kolberg – pronksmedal U-16 poiste 5 km vabatehnikas
Teatevõistlus (Kärtyn Kaljusalu, Annabel Kallo, Andrus Möller ja Siim Kolberg) – hõbemedal

Jõgevamaa D-klassi MV võrkpallis
II koht
Doris Piik, Karoliina Kask, Kristin Pütsepp, Helina Rääk ja Kristi Remmelg

Koolispordi Liidu miniliiga võrkpallis
II koht
Kairin Tammel, Doris Piik, Karoliina Kask, Kristin Pütsepp, Helina Rääk ja Kristi Remmelg
B-klassi võistkonna koosseisus saavutasid meistritiitli Kairin Tammel ja Kristin Pütsepp.

Jõgevamaa 1. – 3. klasside rahvastepalli võistlused 17.02.2017
3. koht
Kermo Ander Annuk
Timo Ingver
Henri Lehtmaa
Aleksandr Grits
Lehola Vaarpuu
Gregor Rande
Rasmus Alan Truus
Karl Kruusimaa
Grete Klaos
Violetta Gornjak
Annabel Viin
Kärt Lehtla
Johanna Elisabeth Võsaste
Nora – Lisette Salumaa
Gudrun Roosiõis
Kersti Kadai
Juhendajad: Tiiu Õunap ja Annika Kaasik

Teatevõistlused „Tähelepanu, Start!“
Põltsamaal 25.11 I etapil maakonnas II koht
01.12 Tabivere II etapil II koht
Kokkuvõttes maakonnas II koht.

2. kl
Henri Lehtmaa
Remi Asman
Rasmus Alan Truus
Jessica Trei
Kärt Lehtla
Kertu Möller

3. kl
Juss Poom
Aleksandr Grits
Gregor Rande
Karola Sild
Grete Klaos
Annabel Viin
Johanna Elisabeth Võsaste

4. kl
Johan Markus Jõesaar
Toomas Kaljurand
Greete Sepp
Kätriin Palm
Liis Tõnisson

5. kl
Kevin Aland
Karl Mark Tammsaar
Roland Pärt
Kaur Kevin Kalda
Kertu Kilkmees
Kätriin Viiar
Caroliine Kapp

Õpetajad Annika Kaasik
Tiiu Õunap

Eesti noorte meistrivõistlused kergejõustikus (14.-15. 01.2017)
Kärtyn Kaljusalu TU16 vanuseklass

  • 1000m jooksus hõbemedal ajaga 3.13,70
  • 600m jooksus pronksmedal ajaga 1.45,59

Liisbeth Kesamaa TU18 vanuseklass

  • 1500m jooksus 6. koht ajaga 5.33,93

Jõgevamaa meistrid võrkpallis U-20
Triinu Tammel,
Anette Truus,
Birgit Lill,
Victoria Zelisnski,
Elise Jõgi,
Monica Sakkool,
Kristin Veri,
Kristi Antonov,
Karen Õun.

Juhendaja Tiiu Õunap

Jõgevamaa meistrid võrkpalis U-18
IX a Victoria Zelinski – parim mängija;
Karen Õun;
Triinu Tammel;
Birgit Lill;
Kristi Antonov;
Anette Truus;
Elise Jõgi;
Kristtin Veri;
IX c Monica Sakkool

Juhendaja Tiiu Õunap

Tähelepanu, start! Finaal, 09.05.2015, Jüri
9. koht vabariigis

II klass
1. Renate Uiga
2. Liisbet Randjärv
3. Liis Tõnisson
4. Johan Markus Jõesaar
5. Robin Tuvike
6. Raoul Liinamäe

III klass
1. Pirgit Eifel
2. Kertu Kilkmees
3. Caroliine Kapp
4. Kevin Aland
5. Rikardo Paabort
6. Roland Pärt

IV klass
1. Kairin Tammel
2. Kaisa Heleen Lääne
3. Karoliina Kask
4. Arti Põldes
5. Reiko Allingu
6. Georg Lani

V klass
1. Elisabet Hein
2. Kärtyn Kaljusalu
3. Sten Siida
4. Lauri Kaljurand
5. Karlis Kirsimägi

 

Võrkpallis Jõgevamaa TC-klassi meistrid
VIII A Elise Jõgi, Victoria Zelinski, Kristi Antonov, Birgit Lill, Kristin Veri ja VIII C Monica Sakkool

Juhendaja Tiiu Õunap

Võrkpallis Jõgevamaa B-klassi meistrid
VIIIA Triinu Tammel, Karen Õun, Anette Truus, Victoria Zelinski, Elise Jõgi, Kristin Veri
IXA Annabel Saar

Juhendaja Tiiu Õunap

Jõgevamaa „Tähelepanu, start!“ teatevõistluste III koht
II klass Kätriin Palm, Liisbet Randjärv, Greete Sepp, Liis Tõnisson, Johan Markus Jõesaar, Romet Poll, Raoul Liinamäe, Joosep Kull
III kass Pirgit Eifel, Kertu Kilkmees, Caroliine Kapp, Kevin Aland, Rikardo Paabort, Roland Pärt
IV klass Kairin Tammel, Kaisa Heleen Lääne, Karoliina Kask, Lauri Kaljurand, Arti Põldes, Reiko Allingu, Georg Lani
V klass Elisabet Hein, Kärtyn Kaljusalu, Riivo Piibe, Sten Siida, Karlis Kirsimägi, Kermo Truhatšev.

Jõgevamaa noorte suusatamise meistrivõistlused 19.02. 2015
U-12 T
II koht Kairin Tammel 4.A
U-14 T
I koht Britta Kasela 7. D
II koht Birgit Kasela 7.D

 

Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused (17.09.2014)

Poisid D – vanuseklass 1000 m

1. Lauri Kaljurand 4c
2. Georg Lani 4b

Poisid C – vanuseklass 1000 m

1. Kristo Voitk 6d
2. Andrias Adamson 7b

Poisid B – vanuseklass 1000 m

1. Sander Õunapuu 9c

Poisid A – vanuseklass 2000 m

2. Kristo Kreek 9b

Tüdrukud D – vanuseklass 500 m

1. Elisabet Hein 5b

Tüdrukud C- vanuseklass 500 m

1. Kadi- Liis Viiar 6d

Tüdrukud B – vanuseklass 500 m

1. Viktoria Zelinski 8a
2. Marii- Anett Lillemägi 9c

Suurte koolide arvestuses võitis Jõgeva Põhikool.

 

Jõgevamaa kergejõustiku 4- võistluse meistrivõistlused (10.09.2014)

Poisid D – vanuseklass

2. Arti Põldes 4b

Poisid B – vanuseklass

1. Sander Õunapuu 9c
3. Kevin Läänemägi 9b

Poisid C – vanuseklass

1. Andrias Adamson 7b

Tüdrukud C – vanuseklass 1. Kadi – Liis Viiar 6d
3. Birgit Kasela 7d

Tüdrukud B – vanuseklass

1. Mari-Anett Lillemägi 9c

 

Jõgevamaa noorte meistrivõistlused korvpallis (21. aprill 2014)
B–noormehed 1. koht
Sander Lillemägi, Aristo Maidla, Riho Kööp, Mathias Einaman
Treener Viktor Nõmm.

Jõgevamaa meistrivõistlused võrkpallis

TB-klass meistrid
Sandra Võsaste (IXB), Kreete Pärtelpoeg (IXC), Grete Rüütli (IXC), Laura Veel (IXC), Anna-Maria Vahur (IXB), Ketrin Elery Rumask (IXB), Annabel Saar (VIIIA), Anette Truus (VIIA), Triinu Tammel (VIIA), Karen Õun (VIIA)

TC- klass meistrid
Anette Truus (VIIA) , Triinu Tammel (VIIA), Karen Õun (VIIA), Victoria Zelinski (VIIA) , Kristin Veri (VIIA), Birgit Lill (VIIA), Eliise Jõgi (VIIA), Kristi Antonov (VIIA), Monica Sakkool (VIIC), Kätlin Muttika (VIIIA)

TV 10 olümpiastarti vabariiklik finaaletapp
Daniel Aganitš 5.B kaugushüppes II koht (4 m 77 cm)

Jõgevamaa meistrivõistlused rahvastepallis 1.-3. klassile (17. veebruar 2014)

Tüdrukud  III koht

1. Inara Ein 3.A
2. Karoliina Kask 3.B
3. Kristin Pütsepp 3.B
4. Helina Rääk 3.B
5. Katharina Pärn 3a
6. Kadri Säärits 3.C
7. Helis Kiis 3.C
8. Caroliine Kapp 2.C

Poisid  II koht

1. Georg Lani 3.B
2. Arti Põldes 3.B
3. Laur Mägi 3.B
4. Reiko Allingu 3.B
5. Lauri Kaljurand 3.C
6. Rauno Pärtel 3.C
7. Markus Õim 3.B
8. Margus Rosin 3.C