Konsultatsiooniajad

Konsultatsioonid ja järelevastamised toimuvad kokkuleppel õpetajaga järgmistel aegadel.

Õpetaja nimi Õppeaine(d) Nädalalpäev Alguse kellaaeg Lõpu kellaaeg
Angela Mägi vene keel E 14:50 15:30
Angela Mägi inglise keel K 14:05 14:50
Anne Pilvar Muusika R 14:05 14:50
Anneli Jäme eesti keel, kirjandus K 14:00 15:00
Annika Kaasik eesti keel, matemaatika, loodusõpetus 2C K 13:10 13:55
Astra Pern matemaatika E 14:00 15:30
Eike Salu käsitöö ja kodundus N 14:50 16:00
Ene Lõoke eesti keel, kirjandus T 13:10 13:55
Ester Pärn matemaatika 7A T 13:10 13:55
Ester Pärn matemaatika 8B K 14:05 14:50
Ester Pärn matemaatika 5ABC N 13:10 13:50
Ester Pärn matemaatika 9C N 14:55 15:40
Ester Pärn matemaatika 8B K 14:05 14:50
Estri  Vaht vene keel K 07:30 08:10
Estri Vaht vene keel E 07:30 08:10
Estri Vaht vene keel T 07:30 08:10
Estri Vaht vene keel N 07:30 08:10
Eve Roos matemaatika 6B E 14:05 14:50
Eve Roos matemaatika 8A K  14:05  14:50
Eve Roos matemaatika 4ABC, 5ABC N 13:10  13:50
Gaja Mäesepp eesti keel 2A N 12:00 12:45
Heli Toit füüsika, 7 kl. loodusõpetus K 14:00 14:50
Inga Reinumgi eesti keel,  kirjandus N 14:55 15:40
Jana Tiido ajalugu E 14:05 14:50
Jana Tiido ühiskonnaõpetus E 14:05 14:50
Kaire Põldmaa Kehaline kasvatus K 14:00 14:50
Kait Metsla 3B T 13:10 13:55
Kait Metsla inglise keel 4C K 13:10 13:55
Kait Metsla inglise keel 4C K 13:10 13:55
Kersti Kabel eesti keel, matemaatika N 12:00 12:45
Koidu Lääne loodusõpetus, geograafia T 13:55 14:50
Lianne Saage-Vahur eesti keel 4A, kirjandus 6C T 14:55 15:40
Maimu  Valdmann eesti keel 4D T 13:10 13:55
Maimu Valdmann eesti keel 6B R 13:55 14:40
Maire  Baida eesti keel T 14:00 14:45
Maire Baida eesti keel 7B K 13:10 13:55
Maiu Kaarjärv inglise keel K 14:05 14:50
Mare Kolberg matemaatika, informaatika N 14:05 14:50
Maris Prii käsitöö ja kodundus T 14:50 15:50
Merike  Kompus loodusõpetus N 13:50 14:30
Merilin Priimäe inimeseõpetus, karjääriõpetus, bioloogia, geograafia E 14:50 15:30
Merje Sepp matemaatika, eesti keel T 12:10 12:55
Merlin Sooaru kunst T 14:00 15:00
Neeme Katt keemia T 13:55 15:35
Neeme Katt informaatika R 13:55 14:40
Piret Koll kehaline kasvatus K 14:00 15:00
Piret Lääne eesti keel, matemaatika K 13:10 13:55
Piret Lääne inglise keel N 13:10 13:55
Silja  Võsaste bioloogia, loodusõpetus, inimeseõpetus K 14:00 16:00
Silja Kiidjärv inglise keel T 14:05 15:45
Tamar Paal tehnoloogiaõpetus N 13:00 15:00
Tiina Kull ajalugu 5.-7. kl K 14:05 14:50
Tiina Kull inglise keel 4A N 14:05 14:50
Tiina Kull ajalugu 8. kl, ühiskonnaõpetus 9. kl R 14:05 14:50
Tiit  Lastik soome keel K 14:00 15:00
Tiiu Hirse inglise keel K 14:05 14:50
Tiiu Õunap klassiõpetaja, matemaatika E 13:10 14:00
Urve Mölder Inglise keel E 14:00 14:45