“Jõgeva Põhikool liigub” tulemused

      “Jõgeva Põhikool liigub” tulemused kommenteerimine on välja lülitatud

19. aprillil toimunud orienteerumismatka “Jõgeva Põhikool liigub” võitis Arti Põldes 8.B klassist ajaga 00:31:25. Tütarlastest oli parim Kärtyn Kaljusalu 9.B klassist ajaga 00:35:13 (üldarvestuses 9. koht). Kokku läbis raja individuaalselt kiibiga 373 õpilast ja õpetajat; lisaks seitse algklassi, kes liikusid lühikesel rajal terve klassiga koos ja aega võeti ka koos.
Pildid on nagu ikka (peagi) leitavad fotokroonikast.

Algklasside tulemused (lühike rada

1. 3.C 0:40:11
2. 4.D 0:46:27
3. 1.B 0:46:35
4. 2.C 0:46:41
5. 1.C 0:46:50
6. 2.A 0:46:56
7. 1.A 0:46:20

Individuaaltulemused (pikk rada)

1. Arti Põldes 8.B 0:31:25
2. Riivo Piibe 9.B 0:32:52 +01:27
3. Lauri Kaljurand 8.C 0:33:06 +01:41
4. Siim Kolberg 9.C 0:33:25 +02:00
5. Mattias Pihlak 7.C 0:34:44 +03:19
6. Margus Rosin 8.C 0:34:53 +03:28
7. Rome-Andro Moora 8.C 0:34:54 +03:29
8. Karlis Kirsimägi 9.A 0:35:04 +03:39
9. Kärtyn Kaljusalu 9.B 0:35:13 +03:48
10. Oliver Heljand 8.A 0:36:09 +04:44
11. Jarko Aegnast 9.A 0:36:21 +04:56
12. Hendrik Aru 9.C 0:36:23 +04:58
13. Kaarel Kaljuvee 9.C 0:36:31 +05:06
14. Magnus Traks 9.C 0:39:11 +07:46
15. Märt Tralla õpetaja 0:39:24 +07:59
16. Georg Lani 8.B 0:39:25 +08:00
17. Eero Heimonen 8.A 0:39:28 +08:03
18. Elisabet Hein 9.B 0:39:40 +08:15
19. Oskar Säärits 8.B 0:39:44 +08:19
20. Karl Erik Tammaru 8.B 0:39:50 +08:25
21. Karl Markus Kruuleht 8.A 0:39:55 +08:30
22. Aleksandr Grits 5.C 0:40:01 +08:36
22. Timo Ingver 5.A 0:40:01 +08:36
24. Birgit Pihlak 8.B 0:40:27 +09:02
25. Joonas Pärtelpoeg 9.B 0:41:06 +09:41
26. Kermo Truhatðev 9.B 0:41:09 +09:44
27. Raul Kuusik 9.B 0:41:33 +10:08
28. German Smoljar 9.B 0:41:35 +10:10
29. Greete Sepp 6.A 0:41:52 +10:27
30. Tõnis Kure 8.C 0:42:18 +10:53
31. Elar Kütt 7.C 0:42:32 +11:07
32. Neeme Katt õpetaja 0:42:51 +11:26
33. Ats Viira 5.C 0:43:08 +11:43
34. Karl-Eerik Kukk 6.C 0:43:35 +12:10
35. Villu Gregor Laube 9.E 0:43:44 +12:19
36. Tony Tilga 7.B 0:43:48 +12:23
37. Kevin Pärnamets 7.B 0:43:51 +12:26
38. Helena Ojasaar 9.B 0:43:58 +12:33
39. Kevin Ots 7.C 0:44:01 +12:36
40. Helis Kiis 8.C 0:44:05 +12:40
41. Rain Põldmaa 9.A 0:44:51 +13:26
42. Raido Tammik 9.C 0:45:02 +13:37
43. Martin Kampus 8.B 0:45:25 +14:00
44. Alex Kaarepere 5.A 0:45:26 +14:01
45. Kaarel Pehap 7.B 0:45:55 +14:30
46. Hans-Johannes Kallis 7.D 0:46:06 +14:41
47. Marek Rosin 4.C 0:46:11 +14:46
48. Dima Vassiljev 9.C 0:46:22 +14:57
49. Kertu Kilkmees 7.B 0:46:25 +15:00
50. Kärolin Kase 7.D 0:46:26 +15:01
51. Romet Hannula 9.C 0:46:27 +15:02
52. Teresa Teder 8.C 0:46:44 +15:19
53. Karoliina Kask 8.B 0:47:16 +15:51
54. Roland Pärt 7.B 0:47:21 +15:56
55. Joosep Katt 9.A 0:47:22 +15:57
56. Marten Teppan 8.A 0:47:33 +16:08
57. Kertu Säinas sotsiaalpedagoog 0:47:34 +16:09
58. Kairi Sumero huvijuht 0:47:35 +16:10
59. Kristofer Frank 7.C 0:47:48 +16:23
60. Kätriin Palm 6.A 0:47:55 +16:30
61. Katharina Pärn 8.A 0:48:00 +16:35
62. Anneli Jäme õpetaja 0:48:15 +16:50
63. Marten Kajak 6.C 0:48:24 +16:59
64. Rasmus Alan Truus 4.A 0:48:26 +17:01
65. Hendrik Pajula 8.C 0:48:56 +17:31
66. Kaspar Jaan Heljand 6.C 0:49:10 +17:45
67. Henri Tiits 7.C 0:49:19 +17:54
68. Markus Paloots 7.C 0:49:20 +17:55
69. Johanna Elisabeth Võsaste 5.C 0:49:27 +18:02
70. Annabel Viin 5.B 0:49:30 +18:05
71. Karola Sild 5.B 0:49:31 +18:06
72. Kärt Lehtla 4.A 0:49:38 +18:13
73. Janar Ðternfeld 5.B 0:49:51 +18:26
74. Indrek Virks 6.C 0:49:57 +18:32
75. Ruuben Isakar 6.C 0:50:00 +18:35
76. Ryan Rohtmets 7.B 0:50:22 +18:57
77. Tanel Tõnts 4.A 0:50:28 +19:03
78. Roland Vdovin 6.B 0:50:31 +19:06
79. Renate Uiga 6.C 0:50:33 +19:08
80. Liisbet Randjärv 6.C 0:50:40 +19:15
81. Martin Bureðin 9.C 0:50:48 +19:23
82. Helina Rääk 8.B 0:51:00 +19:35
82. Helina Rääk 8.B 0:51:00 +19:35
84. Kaisa Heleen Lääne 8.B 0:51:01 +19:36
85. Kristi Remmelg 8.B 0:51:02 +19:37
86. Karl Robin Kaljusalu 4.D 0:51:27 +20:02
87. Kaur Kevin Kalda 7.B 0:51:45 +20:20
88. Gregor Rande 5.A 0:51:57 +20:32
89. Maribel Kalmus 5.C 0:52:12 +20:47
90. Grete Vestel 5.C 0:52:15 +20:50
91. Martin Rosin 5.A 0:52:16 +20:51
92. Lisett Sikora 6.C 0:52:26 +21:01
93. Pirgit Eifel 7.B 0:52:46 +21:21
94. Kristjan Pedosk 9.B 0:52:54 +21:29
95. Laura Paarop 8.A 0:53:01 +21:36
96. Andrus Möller 9.A 0:53:03 +21:38
97. Gudrun Roosiõis 5.A 0:53:08 +21:43
98. Nora-Lisette Salumaa 5.A 0:53:09 +21:44
99. Violetta Gornjak 5.A 0:53:10 +21:45
100. Artur Grinjov 6.C 0:53:12 +21:47
101. Anna-Liisa Aas 9.B 0:53:13 +21:48
102. Hermiina Prave 9.B 0:53:14 +21:49
103. Arni Kaasik 6.C 0:53:30 +22:05
104. Karl Kustas Kalev 7.C 0:53:52 +22:27
105. Harald Meesak 7.A 0:54:01 +22:36
106. Henry Hanst 7.A 0:54:04 +22:39
107. Johannes Ojasaar 7.A 0:54:06 +22:41
108. Heliis Kalev 7.B 0:54:07 +22:42
109. Laura Eliise Kiisler 7.B 0:54:10 +22:45
110. Jarek Aegnast 9.A 0:54:40 +23:15
111. Marek Blinnikov 5.B 0:54:50 +23:25
112. Angeliisa Niinemäe 7.C 0:55:21 +23:56
113. Reino Thomas Saar 8.C 0:55:44 +24:19
114. Alvar Rääk 8.C 0:55:50 +24:25
115. Laura Dengo 6.C 0:56:03 +24:38
116. Maribel Soonsein 6.C 0:56:07 +24:42
117. Sten Siida 9.A 0:56:13 +24:48
118. Kevin Metsar 9.A 0:56:14 +24:49
119. Annabel Kallo 9.A 0:56:22 +24:57
120. Heidi Sild 7.B 0:56:24 +24:59
121. Jörgen Järvemägi 6.B 0:56:25 +25:00
122. Kadi Kruus 7.B 0:56:42 +25:17
123. Karola Sein 5.C 0:56:46 +25:21
124. Katrin Krihvel 7.B 0:56:48 +25:23
125. Kristjan Kaldma 7.A 0:57:14 +25:49
126. Mario Järvet 9.C 0:57:16 +25:51
127. Mirell Pukki 5.C 0:57:21 +25:56
128. Emma Õnne 9.B 0:57:22 +25:57
129. Kelly-Leann Soolepp 9.B 0:57:24 +25:59
130. Rutha Pärt 7.A 0:57:25 +26:00
131. Ailika Külm 7.A 0:57:27 +26:02
132. Anella Lehtla 9.C 0:57:35 +26:10
133. Kristin Pütsepp 8.B 0:57:44 +26:19
134. Kairin Tammel 8.B 0:57:46 +26:21
135. Maarit Tammik 7.B 0:58:38 +27:13
136. Merike Mitnits 7.B 0:58:43 +27:18
137. Sten Mesipuu 9.A 0:58:46 +27:21
138. Marcos Kull 7.C 0:58:48 +27:23
139. Madis Kõivopuu 9.A 0:59:16 +27:51
140. Adar Truusa 9.C 0:59:21 +27:56
141. Joosep Palmiste 7.A 0:59:38 +28:13
142. Birgit Lehtmaa 8.C 0:59:43 +28:18
143. Anette Saarmann 8.C 0:59:49 +28:24
144. Getter Kiissel 8.C 0:59:51 +28:26
145. Anne-Greete Kenppi 8.C 0:59:59 +28:34
146. Daisy Pärnamets 5.A 1:00:02 +28:37
147. Marta Lisette Mägi 7.C 1:00:05 +28:40
148. Kelly Lääne 8.A 1:00:07 +28:42
149. Uku Siim Siim 6.C 1:00:11 +28:46
150. Henri Jäger 6.B 1:00:13 +28:48
151. Kevin Bekker 6.B 1:00:14 +28:49
152. Carmen Torm 8.A 1:00:15 +28:50
153. Annaliisa Tamme 7.C 1:00:40 +29:15
154. Rosa Maria Elena Saario 9.C 1:00:51 +29:26
155. Heiki Päärand 7.C 1:01:02 +29:37
156. Ruben Klein 4.A 1:01:12 +29:47
157. Oliver Palmiste 4.A 1:01:16 +29:51
158. Kärol Kruusimaa 6.B 1:01:21 +29:56
159. Liis-Leandra Luige 9.A 1:01:45 +30:20
160. Kairit Vierland 8.A 1:01:46 +30:21
161. Nelet Vierland 6.B 1:01:48 +30:23
162. Andreas Kazakov 6.C 1:02:22 +30:57
163. Rikardo Paabort 7.B 1:02:23 +30:58
164. Märten Tenisson 6.C 1:02:25 +31:00
165. Karl Västra 6.C 1:02:26 +31:01
166. Kaarel Karukäpp 6.C 1:02:30 +31:05
167. Katarina Nõmmik 4.C 1:02:38 +31:13
168. Lidia-Lisette Grinjova 4.C 1:02:40 +31:15
169. Raili Kokka 8.C 1:02:47 +31:22
170. Reelika Möller 6.B 1:02:53 +31:28
171. Laura Haaviste 6.A 1:03:09 +31:44
172. Krislin Sei 6.A 1:03:10 +31:45
173. Karoliine Orav 8.C 1:03:11 +31:46
174. Laura Nurk 6.A 1:03:13 +31:48
175. Markus Õim 8.B 1:03:14 +31:49
176. Mirjam Rand 6.B 1:03:16 +31:51
177. Liivika Noormägi 5.C 1:03:27 +32:02
178. Rain-Erich Ragun 4.D 1:03:28 +32:03
179. Eleliine Kiisler 6.A 1:03:31 +32:06
180. Karoliine Ilus 6.B 1:03:34 +32:09
181. Marit Onopa 5.C 1:03:35 +32:10
182. Liis Tõnisson 6.A 1:03:39 +32:14
183. Mihkel Vaher 9.A 1:03:40 +32:15
184. Oleg Vasjov 4.D 1:03:42 +32:17
185. Tess Tõnissoo 9.A 1:03:43 +32:18
186. Kristi Saveljeva 5.A 1:03:50 +32:25
187. Osmo Lapin 7.A 1:03:51 +32:26
188. Ralf-Gregor Laansalu 7.A 1:03:55 +32:30
189. Kertu Kinks 9.A 1:03:56 +32:31
190. Gerlina Tuvike 9.C 1:04:07 +32:42
191. Marius Pukki 9.C 1:04:09 +32:44
192. Aleksander Ojasaar 5.A 1:04:12 +32:47
193. Taavi Trestip 5.B 1:04:18 +32:53
194. Grete Klaos 5.A 1:04:21 +32:56
195. Lotta Lisell Määrits 8.C 1:04:27 +33:02
196. Anette Lokk 5.B 1:04:33 +33:08
197. Kreetel Kalda 4.C 1:04:36 +33:11
198. Adeele-Liis Kenppi 4.C 1:04:39 +33:14
199. Märt Lepik 9.B 1:04:42 +33:17
200. Kaire Põldmaa õpetaja 1:04:43 +33:18
201. Jaana Kiisel 5.B 1:04:44 +33:19
202. Asko Lehtpuu 8.A 1:04:54 +33:29
203. Marcus Kruuleht 8.C 1:05:10 +33:45
204. Alex Võime 8.C 1:05:12 +33:47
205. Karel Peldes 6.A 1:05:31 +34:06
206. Lauri Marten Ilves 6.A 1:06:02 +34:37
207. Tanel Ingver 6.B 1:06:07 +34:42
208. Juss Poom 5.C 1:06:11 +34:46
209. Arthur Kukli 4.C 1:06:26 +35:01
210. Eliise Joost 7.D 1:06:36 +35:11
211. Lauri Andre Anier 6.B 1:06:44 +35:19
212. Reio Ude 6.B 1:06:49 +35:24
213. Anetty Pannik 7.A 1:06:53 +35:28
214. Karlotte Orav 7.A 1:06:55 +35:30
215. Karmo Lepiste 6.B 1:07:31 +36:06
216. Raoul Liinamäe 6.B 1:08:01 +36:36
217. Egert Vilt 6.A 1:08:04 +36:39
218. Joonas Lehtpuu 6.A 1:08:07 +36:42
219. Sandra Kuuskmäe 9.B 1:08:30 +37:05
220. Tormi Arne Raidvere 7.B 1:08:32 +37:07
221. Kristin Tõnissoo 9.B 1:08:33 +37:08
222. Ander Järv 9.B 1:08:35 +37:10
223. Mattias Õunapuu 9.B 1:08:48 +37:23
224. Ats Mürk 9.C 1:09:03 +37:38
225. Ranno Pruus 9.C 1:09:05 +37:40
226. Arabella Leego 7.D 1:09:23 +37:58
227. Annabel Maksimov 9.A 1:09:34 +38:09
228. Vahur Nõmmik 9.A 1:09:35 +38:10
229. Lauri Pius 9.E 1:09:42 +38:17
230. Johan Markus Jõesaar 6.A 1:09:46 +38:21
231. Sten Sarapuu 5.A 1:09:47 +38:22
232. Karl Mark Tammsaar 7.B 1:09:52 +38:27
233. Angelika Raudsepp 6.C 1:10:01 +38:36
234. Yessica Ismailov 6.C 1:10:03 +38:38
235. Janar Kaasik 8.A 1:10:04 +38:39
236. Sille-Riin Ragun 6.A 1:10:08 +38:43
237. Robin Major 8.A 1:10:12 +38:47
238. Kermo Liukonen 5.B 1:10:20 +38:55
239. Marian Õim 8.B 1:10:41 +39:16
240. Heli-Liis Hanst 8.B 1:10:43 +39:18
241. Reimo Laks 8.A 1:10:50 +39:25
242. Jessica Trei 4.A 1:10:56 +39:31
243. Rauno Pärtel 8.C 1:11:17 +39:52
244. Kelly Tõnisson 9.B 1:11:19 +39:54
245. Marite Salmistu 8.C 1:11:21 +39:56
246. Deili Saan 9.C 1:11:30 +40:05
247. Inara Ein 8.A 1:11:31 +40:06
248. Mauri Alamets 9.A 1:11:34 +40:09
249. Aaron Matteus Kenppi 7.C 1:12:02 +40:37
250. Kertu Möller 4.A 1:12:12 +40:47
251. Lisett Lillepõld 4.A 1:12:14 +40:49
252. Maria Michelson 4.A 1:12:15 +40:50
253. Herta Eesmäe 4.A 1:12:17 +40:52
254. Liisa Kuusik 5.B 1:12:22 +40:57
255. Kerli Aavasalu 5.B 1:12:25 +41:00
256. Maria Kuusk 5.A 1:12:28 +41:03
257. Triinu Alamets 5.A 1:12:30 +41:05
258. Ken-Marken Vaher 5.A 1:12:34 +41:09
259. Gerta Ðlegel 7.C 1:12:56 +41:31
260. Katrin Punning 6.A 1:13:02 +41:37
261. Teesi-Kai Ragun 5.A 1:13:04 +41:39
262. Ragnar Alberg 4.A 1:13:46 +42:21
263. Victoria Kybelle Jakobson 7.A 1:13:55 +42:30
264. Cäroly Dmitrovski 7.A 1:13:56 +42:31
265. Karmen Säärits 7.A 1:13:59 +42:34
266. Kristofer Vähi 7.B 1:14:24 +42:59
267. Roland Luik 7.B 1:14:28 +43:03
268. Keidi Tõnurist 5.A 1:14:38 +43:13
269. Kätlin Kava 5.A 1:14:41 +43:16
270. Sander Petraitis 7.C 1:14:56 +43:31
271. Robin Tuvike 6.B 1:14:58 +43:33
272. Rainer Rappu 7.D 1:15:02 +43:37
273. Arvi Jerðov 7.C 1:15:12 +43:47
274. Robin Repson 7.A 1:15:13 +43:48
275. Janna Õim 7.D 1:15:29 +44:04
276. Liisbet Metsla 5.B 1:15:30 +44:05
277. Elisabeth Piirsalu 8.A 1:15:31 +44:06
278. Annabel Peterson 5.B 1:15:35 +44:10
279. Jenifer Heinmann 7.C 1:15:37 +44:12
280. Annabel Margens 7.C 1:15:38 +44:13
281. Gerda Punning 5.B 1:15:50 +44:25
282. Markus Sild 8.A 1:15:58 +44:33
283. Martin Annuk 8.A 1:15:59 +44:34
284. Meriliin Rappu 7.D 1:16:00 +44:35
285. Edward Sander Tagel 6.B 1:16:02 +44:37
286. Agnes Valner 7.A 1:16:04 +44:39
287. Rainis Aasmaa 7.D 1:16:09 +44:44
288. Ken-Maiklein Kaasiku 7.G 1:16:13 +44:48
289. Martin Kukli 7.A 1:16:18 +44:53
290. Adele Martina Kompus 5.C 1:16:19 +44:54
291. Karmen-Liis Kiipus 5.C 1:16:21 +44:56
292. Lisete Stamm 5.C 1:16:24 +44:59
292. Kenert Tappel 5.C 1:16:24 +44:59
294. Kardo Valdmann 5.C 1:16:30 +45:05
295. Aiki Martha Alviste 6.A 1:16:32 +45:07
296. Violetta Rukina 5.B 1:16:34 +45:09
297. Karoliine Peek 6.C 1:16:35 +45:10
298. Maribel Reisalu 6.A 1:16:36 +45:11
299. Angela Roosmägi 6.A 1:16:40 +45:15
300. Keitlin Metsar 6.G 1:16:44 +45:19
301. Elisabet Rähn 5.B 1:16:45 +45:20
302. Annabel Paluvere 8.C 1:16:46 +45:21
303. Sabrina Rohtmets 8.C 1:16:54 +45:29
304. Rivo Pruus 6.C 1:16:57 +45:32
305. Janeli Punning 8.A 1:17:00 +45:35
306. Mariliis Siirak 5.B 1:17:05 +45:40
307. Kermo Ander Annuk 5.A 1:17:14 +45:49
308. Jana Deinekin 9.A 1:17:23 +45:58
309. Gea Vaher 9.A 1:17:24 +45:59
310. Elisabeth Masing 9.A 1:17:27 +46:02
311. Eliise Ilus 9.A 1:17:30 +46:05
312. Cathleen Martjan 7.C 1:17:33 +46:08
313. Kadri-Liis Leppik 9.C 1:17:34 +46:09
314. Mirel Luhalaid 9.C 1:17:38 +46:13
315. Caroliine Kapp 7.C 1:17:47 +46:22
316. Kätriin Nurme 6.B 1:17:49 +46:24
317. Renee Räpp 7.D 1:17:50 +46:25
318. Timmu Masing 7.D 1:17:52 +46:27
319. Martin Saksing 7.D 1:17:53 +46:28
320. Ranno Valk 6.B 1:17:54 +46:29
321. Germo Saare 6.A 1:18:01 +46:36
322. Jessica Einamann 6.B 1:18:34 +47:09
323. Avelana Oja 6.B 1:18:38 +47:13
324. Kaarel Lepik 5.B 1:18:57 +47:32
325. Ketlin Alamets 7.C 1:19:08 +47:43
326. Maarja Aasa 7.G 1:19:22 +47:57
327. Diana Kink 7.D 1:20:26 +49:01
328. Hanna-Liisa Vaino 7.D 1:20:27 +49:02
329. Karilin Läänmäe 7.D 1:20:28 +49:03
330. Marianne Massur 4.A 1:20:50 +49:25
331. Henri Lehtmaa 4.C 1:20:51 +49:26
332. Kelin-Adeele Klous 4.C 1:20:53 +49:28
333. Ken-Eric Lokk 4.C 1:21:38 +50:13
334. Joonas Jõgi 4.D 1:21:43 +50:18
335. Helerin Trestip 7.C 1:22:14 +50:49
336. Teele Asu 7.D 1:22:25 +51:00
337. Jete Jõgi 7.D 1:22:27 +51:02
338. Jaagup Tamm 4.A 1:22:36 +51:11
339. Marten Lehtmets 4.A 1:22:37 +51:12
340. Oskar Kull 4.A 1:22:39 +51:14
341. Kristofer Kiis 4.A 1:22:40 +51:15
342. Toomas Kaljurand 6.A 1:23:06 +51:41
343. Kevin Rätsep 6.A 1:23:09 +51:44
344. Sten Martti Rihma 6.A 1:23:11 +51:46
345. Reno Padar 5.A 1:23:14 +51:49
346. Steven Bogdanov 5.C 1:24:17 +52:52
347. Anatoli Vassiljev 5.C 1:24:24 +52:59
348. Timo Mägi 6.A 1:24:35 +53:10
349. Birgit Kütt 4.C 1:24:42 +53:17
350. Emma Vaagert 4.C 1:24:45 +53:20
351. Gertrud Juhkam 6.B 1:24:54 +53:29
352. Kadri Okasmets 7.G 1:24:56 +53:31
353. Marko Riiman 9.B 1:25:56 +54:31
354. Noora Ansberg 6.C 1:26:40 +55:15
355. Annaliisa Paalo 6.C 1:26:44 +55:19
356. Marijana Kreek 7.A 1:28:43 +57:18
357. Helene Kuusk 5.A 1:30:53 +59:28
358. Stefani Lampadova 5.C 1:30:55 +59:30
359. Karl Kruusimaa 4.A 1:33:37 +62:12
360. Remi Asman 4.A 1:33:38 +62:13
361. Kert Ani 5.B 1:37:20 +65:55
362. Teet Ploovits 5.C 1:37:21 +65:56
363. Oskar Taul 5.C 1:37:23 +65:58
364. Trevor Aas 4.C 1:43:52 +72:27
365. Revo Rasmus Selgis 4.C 1:43:53 +72:28
366. Joel-Jaakob Sikora 4.C 1:43:56 +72:31
367. Sulo Suvi 4.C 1:43:57 +72:32
368. Rasmus Lepik 4.D 1:43:58 +72:33
369. Ander Karv 4.D 1:44:01 +72:36
370. Toomas Ingver 4.D 1:44:05 +72:40
371. Tarmo Bogdanov 5.B 1:47:33 +76:08
372. Anni Selina Aug 8.B 1:49:00 +77:35
373. Kaisu Ann Karukäpp 8.B 1:49:03 +77:38