Sündmuste plaan

AegSündmusOsalejad 
1. septEsimese koolipäeva aktused, uue koolimaja
avamine
ülekooliline
10.-12.
sept
Klassipiltide ja õpilaspiletipiltide tegeminekogu kool
9. septÕpilasesinduse esimene koosolek4.-9. klassid
9.-13.
sept
Viisakusnädalülekooliline
17. septLastevanemate üldkoosolek, kell 17.30vanemad
18. septSpordipäev 4.-9. klassid
19. septSpordipäev1.-3. klassid
20. septAutovaba päevkogu kool
20. septJõgevamaa noorte meistrivõistlused
sügisjooksukrossis
 
23.-27.
sept
Teadlaste öö festivali sündmusedülekooliline
24.-25.
sept
Loodusõpetuse tasemetöö7. klassid
27. septSügislaat1.-9. klassid
1.-2. oktLoodusõpetuse tasemetöö4. klassid
4. oktÕpetajate päeva tähistamine ülekooliline
 14.-27. oktIgapäevase liikumise jälgimine  
14.-18. oktHea tahte nädalülekooliline
14.-18.
okt
Kooli sünnipäeva puhul külalisõpetajad annavad tundeülekooliline
18. oktKooli sünnipäevülekooliline
21.-27.
okt
KOOLIVAHEAEG 
31. oktHalloweeni stiilipäevülekooliline
4. novInternetiteemaline koolitusõpilased, õpetajad
8. novMardipäeva trall1.-3. klassid
9. novLoodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor 
11. novIsadepäeva tähistaminelapsevanemad
11. novJõgevamaa rahvastepalli võistlused4.-5. klassid
15. novJõgevamaa rahvastepalli võistlused1.-3. klassid
21. novSu nägu kõlab tuttavalt4.-6. kl ja 7.-9. klassid
22.-23.
nov
Betti Alveri luulepäevad Tähetund7.-9. klassid
26. novTrimestri lõpuaktused1.-3. klassid
29. novE-õppepäevkogu kool
2. detsJõulutule viimine klassidesse1.-9. klassid
2.-6. detsMaja kaunistamine1.-9. klassid
7. detsInformaatikaolümpiaadi eelvoor 
10. detsInimõiguste päevkogu kool
16.-18.
dets
Jõulutervituste viimine asutustesse 
19. detsAlgklasside jõulupidu1.-3. klassid
19. dets4.-6. klasside jõulupidu 4.-6. klassid
19. dets7.-9. klasside jõulupidu 7.-9. klassid
20. detsJõuluhommik1.-3. ja 4.-9. klassid
23. dets-
5. jaan
KOOLIVAHEAEG 
24.-25.
jaan
Betti Alveri luulepäevad Tuulelapsed1.-9. klasside kooliteatrid üle Eesti
6. jaanvene keele olümpiaadi eelvooru tööde esitamise tähtaeg 
18. jaanFüüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 
20. jaanemakeeleolümpiaadi uurimistööde esitamise
tähtaeg
 
24. jaanEmakeeleolümpiaadi piirkonnavoor 
24. jaan5. klasside inglise keele päev Avinurmes 
25. jaanKeemiaolümpiaadi piirkonnavoor 
27. jaansaksa keele olümpiaadi eelvooru tööde esitamise tähtaeg 
30. jaanNuputa 
27.-31.
jaan
Ajaloonädal 5.-9. klassid
1. veebrBioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 
7. veebrAjarännak9. klassid
5. veebrMatemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor7.-9. klassid
8. veebrKunstiolümpiaadi piirkonnavoor 
8. veebr Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor
11. veebrGeograafiaolümpiaadi piirkonnavoor 
14. veebrSõbrapäev4.-9. klassid
14. veebrSõbrapäev1.-3. klassid
18. veebrHuviringide päevülekooliline
21. veebrEV aastapäeva aktusedülekooliline
21. veebrVene keel võõrkeelena olümpiaadi piirkonnavoor 
24. veebr-
1. märts
KOOLIVAHEAEG 
märtsUute õpilaste avalduste vastuvõtt 
4. märtsTrimestri lõpuaktusedalgklassid
6. märtsMatemaatika olümpiaadi piirkonnavoor4.-6. klassid
6. märtsInglise keele piirkondlik olümpiaad9. klassid
märtsVokaalansamblite konkurssvokaalansamblid üle Eesti
märtsMuusikanädala kontserdid1.-9. klasside õpilased
13. märtsEmakeelepäevülekooliline
16. märtsE-õppepäevülekooliline
17.-20.
märts
Keeltenädal4.-9. klassid
19. märtsKÄNGURU 
27. märtsInglise keele piirkondlik olümpiaad7.-8. klassid
23.-27.
märts
Informaatikanädal 
 Sammude lugemise/distantsi jälgimise
kampaania
kogu kool
9. aprMaakondlik 7.-8. klasside vene keele olümpiaad7.-8. klassid
13.-17. aprillKäsitöönäitus4.-9. klassid
14.a prLoovtööde kaitsmine 
15. aprHuviringide kontsert-näitushuviringide õpilased ja nende vanemad
16. aprJõgeva Põhikool liigubülekooliline
17. aprJalgrattapäevülekooliline
20.-26.
apr
KOOLIVAHEAEG 
30. aprNõidade pidu1.-4. klassid
maiAlgklasside kevadkontsert1.-3. klassid ja nende vanemad
19. maiKooliolümpiakogu kool
22. maiLiblikapüüdja teatriõhtu 
maiLKK koolide kogemusseminar 
25. maiJuhtkonna vastuvõttolümpiaadidel ja võistlustel edukalt osalenud õpilased
maiKoolitulijad vanematega kooli 
27. maiViimaste tundide päev9. klassid
1. juunieesti keele eksam9. klassid
1. juuniJõgeva PK meistrivõistlused1.-3. klassid
4.-5. juuniPädevuslaager Udu talus4.-8. klassid
4. juunimatemaatika eksam9. klassid 
8. juuniViimane koolipäev 
10. juuniValikeksam9. klassid
15. juunikell 17.00 Lõpuaktus9. klasside õpilased ja nende vanemad