Huviringid

Huviringid osalejad ringijuhid toimumise aeg toimumise koht
Muusika
Mudilaskoor 1.-4. klassid Elda Käär K 13-14.50 klass nr 125
Laulusõbrad 3.b Elda Käär E 13-13.45 klass nr 125
Laulame koos 2.a Elda Käär T 13.50-14.35 klass nr 125
Laulame igal ajal 1.-4. klass Elda Käär N 14.05-14.50 klass nr 125
Tütarlastekoor 5.-9. klassid Merike Katt T 16.30-17.30 muusikakool
Tüdrukute ansambel 6. klassid Anne Pilvar R 14.05-14.50 klass nr 206
Poiste ansambel 4. klassid Anne Pilvar R 12.10-12.55 klass nr 206
Rahvatants
Rahvatants 1.-3. klasside pere Ave Anslan, Tiina Kull E ja N 13.10-13.55 aula
Rahvatants Kerged kondid 6. klassid Ave Anslan, Tiina Kull E 14.05-15.45, N 15.00-15.45 aula
Rahvatants Kennutajad 4.a pere Tiina Kull E 13.10-13.55, 17.30-18.30 koridor, aula
Rahvatants 4.-5.  klassid Marika Järvet K, N  13.10-13.55 aula, I korruse sektor
Rahvatants 7.-8. klassid Marika Järvet T 14-14.45, N 15.00-15.45 kultuurikeskus
Sport
Jalgpall 3.-4. klassi poisid Jevgeni Telik E ja N 17.-19.00, K 18.-19.30 staadion, Virtus
6.-8. klassid Jevgeni Telik E ja N 17.-19.00, K 18.-19.30 staadion, Virtus
Kergejõustik 3.-5. klassid Piret Koll T, N, R 14-15.00 võimla, spordimaja
6.-9. klassid Piret Koll E-R, 15-16.30 võimla, spordimaja
Korvpall 1.-5 klassid Märt Tralla E 14-15.00, N 14-15.30 võimla
Võrkpall 1.-3 .klassid Tiiu Õunap E 15-16.00 võimla
4.-6. klassid Tiiu Õunap K 15-16.00 võimla
8.-9. klasss E, K, N 16.15-17.45 Virtus
Tennis 3.-9. klass Hillar Sibul E 18-19.30, N 15.30-17.00 võimla
T 14.30-16.00, K 16.00-17.30 Virtus
Muu
Fotoring 5.-9. klaasid Merilin Priimäe T 14.05-15.45 klass nr 313
1.-4 klassid T 13.10-13.55 klass nr 313
Karjäärinõustamine 7.-9. klassid Merilin Priimäe E ja K 15-15.45 klass nr 313
Noorkotkad 2.-4. kl poisid Kristian Vaarpuu K 15-16.30 Aia 36A
5.-9. kl poisid K 16.30-18.00 Aia 36A
4H “4ever young” 5.-9. klassid Katre Põder R 14.05-14.50 õpilaseinduse ruum
 
Mälumäng 5.-9. klassid Jana Tiido kord trimestris klass nr 311
Tiina Kull kord trimestris klass nr 308
Liiklusring 3.klassid Annika Kaasik E, T ja N 13.10-13.55 klass nr 126
Liblikapüüdja 1.-9. klassid Lianne Saage-Vahur T, K, N aula
Viburing 3.-9. klassid Tiina laurisson T , K, N 13.00, 14.00, 15.00 lasketiir