Jõgeva Põhikooli vilistlased

2014 – 1. lend A klass
Klassijuhataja Mare Kolberg
1. Aivar Akinin
2. Eva-Maria Djomin
3. Mihkel Helm
4. Kätlin Kallas
5. Marilin Kuusk
6. Birgit Lehtla
7. Laura Läänemägi
8. Aristo Maidla
9. Marnet Meister
10. Henri Musta
11. Kerle Palmiste
12. Risto Sepper
13. Meigo Soolepp
14. Deana Tooming
15. Triin Valdmaa
16. Laura-Liisa Voojärv

2014 – 1. lend B klass
Klassijuhataja Janne Maasing
1. Mathias Einamann
2. Silver-Miikael Jakobson
3. Sander Jegorov
4. Anet Kalamees
5. Karl Kukk
6. Riho Kööp
7. Sander Lillemägi
8. Martin Lindpere
9. Kaarel Loide
10. Iris Loorits
11. Kaidi Mikk
12. Eigo Pallo
13. Kristjan Pint
14. Märt Puusta
15. Mikk Raudsepp
16. Kristin Reinas
17. Ketrin Elery Rumask
18. Venno Sellak
19. Anita Sibul
20. Karoliina Šamalova
21. Sten Taim
22. Anna-Maria Vahur
23. Sandra Võsaste

2014 – 1. lend C klass
Klassijuhataja Vivian Paaksi
1. Oleg Bortnik
2. Veronika Gornjak
3. Arti Halling
4. Almar Kaarend
5. Evelin Kupits
6. Martin Kuusik
7. Kristofer Käosaar
8. Renee Köök
9. Anita Maasalu
10. Tomi Meitus
11. Joosep Murd
12. Egert Möller
13. Artur Nael
14. Kreete Pärtelpoeg
15. Katryna Pükkenen
16. Indrek Raidma
17. Andrea Randmaa
18. Raido Randoja
19. Hindrek Reiman
20. Grete Rüütli
21. Helena Tiido
22. Erleen Vainula
23. Rimante Valancauskaite
24. Laura Veel

2014 – 1. lend D klass
Klassijuhataja Neeme Katt
1. Liis Arras
2. Tarvo Dubinin
3. Jessica Järvelt
4. Ragnar Kadai
5. Annika Kenppi
6. Kairo Kiitsak
7. Ralf-Robert Luik
8. Raido Mikko
9. Margot Miku
10. Mihkel Pent
11. Timo Pigo
12. Nantido Päärand
13. Kerlyn Roosipõld
14. Anti Valk

2015 – 2. lend A klass
Klassijuhataja Maimu Valdmann
1. Allingu, Markus
2. Bender, Naatan Johannes
3. Haaviste, Hendrik
4. Hansti, Egert
5. Kalm, Martin
6. Kinks, Liina
7. Lillepärg, Keili
8. Mangus, Eliisa-Marie
9. Murd, Johanna
10. Muttika, Kätlin
11. Oja, Mart
12. Raidma, Hendrik
13. Rehi, Anna
14. Riiman, Elen
15. Rosin, Matias
16. Saar, Annabel
17. Saks, Egle
18. Zarin, Janek
19. Talja, Andra
20. Tammik, Ardo
21. Taul, Karl
22. Traks, Marita
23. Tupits, Karolina
24. Vaher, Kärt

2015 – 2. lend B klass
Klassijuhataja Koidu Lääne
1. Aru, Kärt
2. Ilus, Angelyka
3. Jõgi, Jasper
4. Kallis, Annabel
5. Kauss, Aare
6. Kolberg, Peep
7. Kreek, Kristo
8. Kulper, Laura-Liis
9. Liin, Külliki
10. Lillik, Villu
11. Lisitsõn, Oleg
12. Läänemägi, Kevin
13. Mihkelson, Mihkel
14. Mikko, Kertu
15. Puusepp, Anneli
16. Päll, Kaspar
17. Rebane, Maarja
18. Reiman, Marek
19. Sakarinin, Mario
20. Steinbacht, Anton
21. Tiits, Maarja
22. Vaher, Katre
23. Visnapuu, Kätlin
24. Õim, Annar

2015 – 2. lend C klass
Klassijuhataja Maire Baida
1. Alatsei, Anette Maria
2. Kaarepere, Jaak Martin
3. Kaasiku, Kevin
4. Kalme, Ivari
5. Kastan, Karl
6. Kotkas, Timo
7. Kõnnussaar, Greete
8. Lill, Mirell
9. Lillemägi, Marii-Anett
10. Lokk, Rene
11. Mägi, Jako
12. Papli, Marit
13. Pendonen, Viktoria
14. Põldes, Anett
15. Raja, Angro
16. Randmaa, Airo
17. Ranne, Felix
18. Rosenberg, Kadi
19. Taavet, Carmen
20. Tammeväli, Indrek
21. Tennokese, Hanna-Maria
22. Tihemets, Deisi
23. Virkus, Karoliina
24. Voolaid, Tauri
25. Õunapuu, Sander

2015 – 2. lend D klass
Klassijuhataja Ester Pärn
1. Adamson, Alondra
2. Djakonova, Keiti
3. Indus, Lauri-Robert
4. Klaar, Johanna
5. Koll, Rando
6. Kossarev, Ilja
7. Kull, Martin
8. Kumel, Elo
9. Laurimäe, Andre
10. Lõhmus, Max
11. Maide, Margit
12. Margens, Triinu
13. Ojasaar, Mareeta
14. Pindis, Marjerita
15. Schneider, Annabel
16. Sei, Katarina
17. Sikora, Kaisa
18. Sulg, Mattias
19. Tilga, Daved
20. Vilt, Andreas
21. Vislapuu, Karoliina
22. Värnik, Andra
23. Õun, Andreas

2015 – 2. lend L klass
Klassijuhataja Ilme Kraaner
1. Kaasik, Margus

2016 – 3. lend A klass
Klassijuhataja Viktor Nõmm
1. Hanna Grete Allev
2. Kristi Antonov
3. Kati Antonova
4. Elise Jõgi
5. Angelina Kalinina
6. Karl Kalm
7. Kirsika Kokla
8. Illimar-Inar Komp
9. Risto Kulbin
10. Birgit Lill
11. Jaagup Nael
12. Deymon-Brait Naudre
13. Alari Remmelg
14. Holger Saarik
15. Rene Hendrik Sirkas
16. Victoria Zelinski
17. Triinu Tammel
18. Karoliine Tiik
19. Amanda Timusk
20. Anette Truus
21. Tanno Valdlo
22. Kristin Veri
23. Karen Õun

2016 – 3. lend B klass
Klassijuhataja Silja Võsaste
1. Robin Kool
2. Henrik Juhkov
3. Johanna Kalme
4. Anna – Krete Karv
5. Anna-Maria Kazakov
6. Agnes Kaup
7. Kaijo Keek
8. Markus Erik Kompus
9. Illimar Laanisto
10. Reili Lopp
11. Erko Luik
12. Raikki Luik
13. Mathias Metsa
14. Laura Murakas
15. Knut Nuudi
16. Enrike Pedak
17. Rain Pluum
18. Marit Poolen Jan-Martin Pärn
19. Marian Pärn
20. Priit Pärn
21. Georg Sander Sein
22. Karin Britta Suimets
23. Mirjam Vaher

2016 – 3. lend C klass
Klassijuhataja Astra Pern
1. Heino Avi
2. Jennifer Jõerand
3. Ingrem Laanepere
4. Hedy-Marja Maasik
5. Berthold Perm
6. Greete-Liis Kalmus
7. Kristjan Krihvel
8. Karl Krumm
9. Hanna Kuusvere
10. Asso Kõuts
11. Sten-Marcus Liblik
12. Kadi Mölder
13. Karoliina Peets
14. Janar Riiman
15. Rebecca Roots
16. Monica Sakkool
17. Emili Selgis
18. Sten Siirak
19. Andra Tooming
20. Keidi Uiga
21. Mari-Liis Valk
22. Steven Vend
23. Hendrik Vikkat

2016 – 3. lend D klass
Klassijuhataja Heli Toit
1. Kristiina Ansip
2. Laura Ikmelt
3. Mihkel Kalling
4. Adriana Kenppi
5. Mirella Kikerpill
6. Kevin Klous
7. Ranno Narits
8. Raili Mikko
9. Ille Paavel
10. Anne-Mai Priks
11. Romet Pruus
12. Kristiina Päll
13. Artur Raudsepp
14. Aina Riisalu
15. Kerly Roosmägi
16. Allan Rääk
17. Karlis Sepper
18. Jaanika Šternfeld
19. Aaser Truusa
20. Klaarika Vaab

2016 – 3. lend L klass
Klassijuhataja Ilme Kraaner
1. Endryko Kondel
2. Marek Leo
3. Signe Mürk
4. Maria-Maleena Niit

2017 – 4. lend A klass
Klassijuhataja Jana Tiido
1. Belous, Anton
2. Bender, Mariliis
3. Jõgeda, Markus
4. Komp, Marite
5. Kukk, Annabel
6. Kruuse, Ergo
7. Mey, Merlyn
8. Orav, Liisi
9. Orupõld, Uku
10. Ploom, Sander
11. Pärtel, Mallar
12. Pärtmaa, Eveli
13. Raja, Ingelo
14. Raudsepp, Karl-Martin
15. Saar, Birgit
16. Sooväli, Sander
17. Säärits, Ragnar
18. Truuts, Berit
19. Vaht, Janis
20. Õismets, Grete

2017 – 4. lend B klass
Klassijuhataja Eve Roos
1. Aare, Joosep
2. Adamson, Andrias
3. Auksmaa, Janno
4. Joosua, Deivid
5. Järvela, Karl-Oskar
6. Kattel, Kati-Linda
7. Kirsimägi, Liisbeth
8. Kivisikk, Sander
9. Laanepere, Ingrid
10. Luhalaid, Marten
11. Narits, Ermo
12. Otti, Hannogert
13. Piirson, Sirelin
14. Pruuli, Rauno
15. Rändoja, Marten
16. Saar, Egle
17. Sein, Gerli
18. Zale, Kevin
19. Udentsov, Aleksander
20. Viik, Markkus

2017 – 4. lend C klass
Klassijuhataja Piret Koll
1. Deinekin, Aleks
2. Kaljuvee, Madis
3. Kinžigalejev, Nikita
4. Liin, Romet
5. Liivapuu, Ander
6. Mändoja, Kati
7. Pent, Martin
8. Poolen, Grete
9. Pükkenen, Petry
10. Pütsepp, Ines
11. Rahumägi, Getrin Eleanor
12. Rääk, Eda
13. Sumla, Kener
14. Tänav, Karmen
15. Vilt, Eigar
16. Välba, Märt

2017 – 4. lend D klass
Klassijuhataja Anneli Jäme
1. Aland, Carlos
2. Aluoja, Kaur
3. Kasela, Birgit
4. Kasela, Britta
5. Kastan, Karolin
6. Kesamaa, Liisbeth
7. Kiipus, Rasmus
8. Kivisikk, Pilleriin
9. Koll, Grete-Johanna
10. Lauga, Ahto
11. Luga, Peeter
12. Mardimäe, Marcus
13. Mägi, Hanna
14. Ottson, Brigita
15. Peldes, Ketlin
16. Raik, Kaitel
17. Rähn, Kaidi
18. Sirkas, Raul- Martin
19. Suvi, Ludvig
20. Säärits, Mattias
21. Venno, Sissi
22. Värnik, Kadi
23. Õim, Egert

2017 – 4. lend L klass
Klassijuhataja Ilme Kraaner
1. Aru, Ingrid-Helena
2. Kondel, Ronan

2018 – 5. lend  A klass
Klassijuhataja Estri Vaht

  1. Martten Frank
  2. Kristjan Hordo
  3. Laura-Liisa Jegorov
  4. Evelyn Jõeloo
  5. Anna-Maria Kenppi
  6. Erki Kütt
  7. Kevin Leo
  8. Mailis Liiskmann
  9. Legendra Luige
  10. Sten Metsar
  11. Markus Mikalai
  12. Kädi Märss
  13. Laura Liis Määrits
  14. Maila-Mirelle Pindis
  15. Karin Räpp
  16. Birgit Saarmets
  17. Helen Sikora
  18. Moonika Tammsaar
  19. Jaanus Tomson
  20. Gelina Tõnisson
  21. Karine Viigimets
  22. David Volkov

2018 – 5. lend  B klass
Klassijuhataja Kertu Säinas

  1. Daniel Aganitš
  2. Romet Allingu
  3. Ago Anderson
  4. Alex Guske
  5. Mirjam Humal
  6. Aili Kaasik
  7. Maris Kallo
  8. Kenert Karu
  9. Karlis Kaschan
  10. Rasmus Klaos
  11. Ott Muttika
  12. Kardo Mölder
  13. Argo Pärn
  14. Georg Sakrits
  15. Tanel Sild
  16. Märt-Indrek Sirkas
  17. Sven Suvvi
  18. Kristiina Tamm
  19. Marleen Tamm
  20. Robert Valge
  21. Rait Virunurm
  22. Merilyn Väär

2018 – 5. lend  C klass
Klassijuhataja Inga Reinumägi

  1. Roman Andrejev
  2. Ranet Gelštein
  3. Kaisa-Siret Hint
  4. Sven-Markkus Ilves
  5. Brigitha Jõemets
  6. Janus Järvelt
  7. Nelly Kald
  8. Hanna-Liisa Kallas
  9. Tõnis Kiisküla
  10. Helena Kont
  11. Ingle Kürsa
  12. Kirill Matiitšin
  13. Eliise Miku
  14. Ly Möller
  15. Verner Nõmm
  16. Mari-Liis Šternfeld
  17. Michael Zeisik
  18. Annaliis Tenisson
  19. Lydia Toomik
  20. Triinu Tõnts
  21. Egon Vaiknemets

2018 – 5. lend  D klass
Klassijuhataja Kaire Põldmaa

  1. Ingela Aavik
  2. Maarja Antonov
  3. Kevin Dmitrovski
  4. Markus Ess
  5. Annaliisa Jerlakas
  6. Joosep Joost
  7. Jürgen Joost
  8. Kaur Kanarbik
  9. Raul-Markus Kask
  10. Carmen Kull
  11. Karl Lani
  12. Helari Lillepool
  13. Grete Mägi
  14. Kerttu-Helena Pau
  15. Evelin Pigo
  16. Andris Põder
  17. Emma Selgis
  18. Ott Selgis
  19. Maria Sootla
  20. Rasmus Truuts
  21. Tairi Valdlo
  22. Kadi-Liis Viiar
  23. Kristo Voitk

2018 – 5. lend  F klass
Klassijuhataja Ilme Kraaner

  1. Janis Järvelt
  2. Silver Kinks
  3. Joonas Oja
  4. Karlos Viin

2019 – 6. lend  A klass
Klassijuhataja Vivian Paaksi

  1. Jarek Aegnast
  2. Jarko Aegnast
  3. Mauri Alamets
  4. Jana Deinekin
  5. Eliise Ilus
  6. Annabel Kallo
  7. Joosep Katt
  8. Kertu Kinks
  9. Karlis Kirsimägi
  10. Madis Kõivopuu
  11. Liis-Leandra Luige
  12. Annabel Maksimov
  13. Elisabeth Masing
  14. Sten Mesipuu
  15. Kevin Metsar
  16. Andrus Möller
  17. Vahur Nõmmik
  18. Mart Gregor Poom
  19. Rain Põldmaa
  20. Sten Siida
  21. Tess Tõnissoo
  22. Gea Vaher
  23. Mihkel Vaher

2019 – 6. lend  B klass
Klassijuhataja Silja Kiidjärv

  1. Anna-Liisa Aas
  2. Elisabet Hein
  3. Ruuben Jalasto
  4. Ander Järv
  5. Kärtyn Kaljusalu
  6. Keidi Kruus
  7. Raul Kuusik
  8. Sandra Kuuskmäe
  9. Märt Lepik
  10. Helena Ojasaar
  11. Kristjan Pedosk
  12. Riivo Piibe
  13. Hermiina Prave
  14. Joonas Pärtelpoeg
  15. Madis Riiman
  16. Marko Riiman
  17. Eleri Sirel
  18. German Smoljar
  19. Kelly-Leann Soolepp
  20. Kermo Truhatšev
  21. Kelly Tõnisson
  22. Kristin Tõnissoo
  23. Emma Õnne
  24. Mattias Õunapuu

2019 – 6. lend  C klass
Klassijuhataja Jana Tiido

  1. Hendrik Aru
  2. Martin Burešin
  3. Romet Hannula
  4. Johanna Helm
  5. Mario Järvet
  6. Kaarel Kaljuvee
  7. Siim Kolberg
  8. Anella Lehtla
  9. Kadri-Liis Leppik
  10. Mirel Luhalaid
  11. Ats Mürk
  12. Elise Prjadko
  13. Ranno Pruus
  14. Marius Pukki
  15. Deili Saan
  16. Rosa Maria Elena Saario
  17. Raido Tammik
  18. Magnus Traks
  19. Adar Truusa
  20. Kettlin Tuulik
  21. Gerlina Tuvike
  22. Dima Vassiljev
  23. Elery Vilt

2019 – 6. lend  E klass
Klassijuhataja Viktor Nõmm

  1. Andro Aasmäe
  2. Villu Gregor Laube
  3. Lauri Pius