Dokumentide vastuvõtt

Jõgeva Põhikool ootab Jõgeva valla 4- ja 6-klassiliste koolide lõpetajate dokumente 10.-19. juunini. Palume kindlasti lisaks avaldusele kaasa võtta klassitunnistus, õpilasraamatu väljavõte, tervisekaart, isikuttõendav dokument (nii õpilase kui lapsevanema oma),… Loe edasi »

Koolilõunast

Head vanemad! Kuivõrd õppetööd koolimajas ei toimu, ei pakuta ka koolilõunat. Kodus olevatele õpilastele koolilõuna pakkumine ei ole võimalik hügieeninõuete täitmise, logistika ja haiguste võimaliku levitamise tõttu. Valla koolijuhtide nõupidamisel… Loe edasi »

Tööpakkumised uueks õppeaastaks

Jõgeva Põhikool ootab 2020/2021. õppeaastast oma meeskonda  eesti keele ja kirjanduse õpetajat inglise keele õpetajat muusikaõpetajat töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetajat  õpiabiõpetajat (soovitavalt eripedagoogi või klassiõpetaja kogemusega) kehalise kasvatuse õpetajat (osaline… Loe edasi »

Kool on distantsõppel alates 16. märtsist

Valitsuskabineti otsusest lähtuvalt jääb koolimaja suletuks alates 16. märtsist. Koolitöö on korraldatud distantsõppena. Lastele antakse ülesanded iga ainetunni jaoks päeva kaupa Stuudiumis koduse ülesandena. Stuudiumi kaudu on võimalik kõikide õpetajatega… Loe edasi »